Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

zicon
12. nov 2009

Nehchapem co sa certis a uz vobec nie o com tocis

najjulinka
autor
12. nov 2009

zicon zmluvu sme mali podpisanu ako "herci" resp. umelci... s pňažnou odmenou "zadarmo".... jasne, že nam dali plno veci a tak,a le ber to tak, že proste asi tak ako bola zmluva podpisana, tak aj tak to trošku bolo.... bola to makačka proste.... 😉 aj oni sami povedali, že keby sme vedeli do čoho ideme, tak asi dotoho nejdeme, aj nas lutovali už, že s tými deťmi takto.... ale boli zlatí.... proste fajn "kolegovia" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zicon
12. nov 2009

Poslal som IP

zicon
12. nov 2009

Noo vidis teba aspon obdivuje tona ludi, mna skoro nikto ☹ za varenie.

zicon
12. nov 2009

A viem ako to je ked polovica viet je vystrihana a posobis tak ako to vyhovuje stabu.

laculik
12. nov 2009

juli, tak neviem neviem ci si to zicovy vyvsetlila tymto 😕 , ale nepis to tu verejne, nech maju ludia ruzovy a pozitivny pocit. Je fakt doba taka, ze nikto nechceme realitu tvrdu pocut, vidiet. Chceme dojimave sladaky. A tym modre z neba je! Preto tu "chytracim" lebo som dokoncila doktorad o velmi blizkej teme....a paradoxne kvoli tomu som aj s predmetnou TV spolupracovala.

zicon
12. nov 2009

Neboj nepise verejne zvladame aj IP

zicon
12. nov 2009

Ale ten druhy prispevok ma fakt dorazil

laculik
12. nov 2009

Zici ale som si ista, ze Ta veeeeeela ludi obdivuje za to ake mas povolanie, zenu, dieta. A to je teda hooooodne vela!

zicon
12. nov 2009

laculik a co je na tych ruzovich sladakoch zle??

lenkove
12. nov 2009

Ludia
vy pisete doktoraty o takych zaujimavych temach 😉

Zicon aj teba sme pozerali 😎

lenkove
12. nov 2009

ja sa inak na Modre z neba teiz nepozeram, neznasam ked sa zneuziva ludske nestastie na sledovanost 🙄 pomahat sa da inak 😝 Ale Juli s Ka boli zlati, to bolo ine. Boli ste takiii skromniiiii a zlatiii 😵 😵

laculik
12. nov 2009

nic na tom nie je zle! je len smutne, ze v sucasnosti potrebujeme sladaky vidiet, lebo ich v realy nemame. ale ja som fatalistka a vsetko je tak ako ma byt, cize nech si kazdy točí, hrá a pozerá co chce, hlavne nech je pri tom stastny!

laculik
12. nov 2009

lenkove suhlasim absolutne s tym ze parik Ju a Ka je velmi sympaticky a zlaty, a to nie len v TV 😉

najjulinka
autor
12. nov 2009

my sme to brali ako reklamu na nahradne a profi rodičovstvo. .preto sme do toho šli 😉 a bol to zážitok 😉 proste nová skúsenosť... a to ja celkom berem 😉

laculik
12. nov 2009

ja som dnes vecer slamenna vdova, moj MM je na koncerte Diany Krall, ja v nej moc nejdem, tak som nesla. No, len aby ste vedeli, ze preco tu tak vypisujem. Mam "volny" vecer 😀. Kde ste vsetci?

najjulinka
autor
12. nov 2009

No ja som tu.. .nestačím Ti??? 😀

laculik
12. nov 2009

juli, bola to najvacsia reklama, aka sa dala na tuto temu spravit! to sa fakt podarilo 🙂 !!!

zicon
12. nov 2009

Ja som tu, inac sranda je ze televizia aj film su neuveritelne polaritne, but zivot idealizuju alebo strasne dramatizuju.

laculik
12. nov 2009

jasne, ze stacis! a beriem aj tu novu skusenost a zazitok. ja som taka ista 😀 .

lenkove
12. nov 2009

Laculik
moj muz v praci (aaaaaaaaaa. prave prisiel tak som dopisala 😀 😀 )

zicon
12. nov 2009

Inac ako reklama to bolo fakt uzasne

pupaviena
12. nov 2009

ahojte, sme si chceli pustit vcerajsie modre z neba a nejde nam to? mate niekto link?natahuje, natahuje a nic

zicon
12. nov 2009

Mas v poriadku flash, skus mozno iny prehliadac

zicon
12. nov 2009

Niekde je chyba, neviem ci uz maju spristuoneny archiv.

najjulinka
autor
12. nov 2009

ja som kedysi robil na telefone takú tú ťavu čo ludí otravuje cez telefon nech dačo kupia... samozrejme ma vyhodili... všetci do mna hučali, nech neblaznim, nech sa snažim... šefstvo zas nevedelo ako mi to povedať, že mam padaka... a ja s usmevom, že ja sa teším, že aj tak to celý život robiť nebudem, lebo nekcem,a le skusenosť suprová... viem ako je to na druhej strane dratu, ked ma niekto podobne otravuje dnes 😝 😝 😝 😝 a tak ist viem, ked cumim na telku, že ako je to na druhej strane tej bedne... 😉 😀 😀 😀 😀 no proste šou.... 😉 😀 a to som v telke už bola,a le len v takej malej... toto bola ina sranda... pre predstavu... 99,999% priestoru čo tam bolo je to čo vidite na kameru... si viete predstaviť kolko životneho pristoru je naokolo... a my s 5 detmi sme tam trčali asi 4 hodiny... v uličke kde som ledva kočikom prešla... pod nohami same kable....... 😉 😀 😀 😀 😀 😀 no sranda.... kto nezažil neuverí 😀

pupaviena
12. nov 2009

skusam aj mozilu aj explorer...

zicon
12. nov 2009

Hovor 15 hodin som mal stab doma - POZABIJAT AKO MUCHY

zicon
12. nov 2009

Nic nieje otravnejsie ako filmovy stab doma kto neskusil neuvery.

pupaviena
12. nov 2009

😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre