Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
14. nov 2009

No deti nastrkane v postielkach, dvojky aj hajajú... Fakt to nakoniec budu momentalne naše najlepšie deti 😀 😀 😀
Aj ked Mareček už ma odjedených 5 flakov na stene.. .Marketa len jeden, ale s nadšením kusok z tej steny nukala aj Lucke do pusy dnes ráno 🤐 😨 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ešte aj to okomentovala Lucke, že "ham"... 😠

bubi35
14. nov 2009

eli ja som mala taku skusenosť,že akurat sme išli z prípravy a stretli sme bývaleho manželovho spolužiaka a dokonca byva na našej ulici a pýtal sa,že odkial ideme.Tak sme mu povedali a on na to,,Zdeno a to si si nevedel zobrať ženu čo ti vynosí tvoje decko?"A ja som tam stala.A ešte hned pridal,,A hadam si nejake ciganča zoberete?"No a ja som mu na to odpovedala ,,Niekedy je ciganča lepšie ako biely!Pozri sa okolo seba!" Prišli sme do auta a revala som to je pravdalebo ma to pichlo pri srdci a on vobec netuši čím som si prešla ale drahý ma ukludnil a povedal mi niečo krásne.Milujem ta preto aka si a prave preto,že maš srdiečko vychovavať aj dieta z dd.Vtedy to boli tie naj slova,ktore som mohla počuť.Ked sme ich už mali doma tak to ste mali vidieť.Vyvolaval nam prave on a ponukal veci na deti čo mali po svojich.No povedala som ja mam dve čokoladky a niesu odkazane na teba.Neprosime si to dakujem.Čumel jak puk na mna!

najjulinka
autor
14. nov 2009

pripalila som ryžu... no varila sa vyše hodinu a pol... 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 zabudla som na ňu... 🤐 🤐 🤐 🤐

bubi35
14. nov 2009

wau a to si ju necitila?Ved musela smrdieť 😝

najjulinka
autor
14. nov 2009

no jak zacitila,tak som tam dobehla... dovtedy nesmrdela až ku mne...

bubi35
14. nov 2009

no pekne ale čo to sa stava.Neboj aj ja už mala par nehôd v kuchyni.Včera som si obliala sice čistou ale predsa vodou stenu a asi pred mesiacom som malovala.Neni to až tak vidieť ale ja to tam vidim.Šikula som aj ja 😉

najjulinka
autor
14. nov 2009

bubi naničenie stien máme deti.... ale je fakt, že čo deti nepokazia, tak dorazí moj manžel, alebo občas aj ja...

cairka
14. nov 2009

bubi, voda je v pohode...ja som minule položila hrniec tak, že z neho vyšplechla na stenu paradajková polievka 🙄 😅 ešteže som mala farbu odloženú pre také prípady, že som to mala čím pretrieť

maznacik007
14. nov 2009

no ja pridam zazitok z dnesnych volieb.. isli sme odvolit vsetci spolu aj s detmi.. dosli sme do miestnosti.. a tam pani co z videnia poznam.. mena neviem.. a oni jej aky krasny volic.. pod ides ku mne na ruky.. a robili mu tutuli mutuli a baran baran buc.. a zdrzali nas tam cez 20 minut.. 😝

takze pridavam pozitivnu skusenost...

juli no ta ryza.. to sa fakt dlho varila... 😀

najjulinka
autor
14. nov 2009

maznačik a to bola v malom hrnci.. pre domču len.... som uvarila ryžu nesolenu ani nič, že aj na sladko (k bananu) a aj na slano (k zelenine).. .proste ryže malinko.... no som šikovná...

najjulinka
autor
14. nov 2009

cairka ja som raz také debilné pretlaky kupila, že polovica konzerv skončila po kuchyni rozstrieknute... . 😠 😠 😠 😠 😠

bubi35
14. nov 2009

ciarka no ja som si nestihla odložiť lebo Mareček moj pomocník mi ten zvyšok čo som mala vylial na dlažku a maloval tam on 😀

cairka
14. nov 2009

juli 😀 to poteší 😅

najjulinka
autor
14. nov 2009

aspon, že všetko umyvatelné povrchy... kachličky, skrinky, chladničky, zem, sporák, okolitý riad... no poteší... hned som si spomenula na basničku o mixery čoi o čom to bolo.... " dali sme doň paradajky, začal striekať znenazdajky... a čo potom? a potom sme vymenili tapety." - vedela som si to hned živo predstaviť.. alebo ako ked v "A je to" otvorili guláš - časť sa volala myslím "Tapety"... tiež velmi podobný pohlad to bol....

cairka
14. nov 2009

aspoň marečkov talent neostal nepovšimnutý 😎

najjulinka
autor
14. nov 2009

hej cairka.. .vsimla si ho marketa... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

cairka
14. nov 2009

no ja si to viem predstaviť, ale aj tak zatiaľ maximálny zážitok bol, ked starkej buchol papiňák... to bola komplet kuchyňa zasr..špinená 😅 od vtedy mám z papiňáka hrúzu 😝

maznacik007
14. nov 2009

u nas ma talent na podobne veci ninuska.. pokreslit a popisat steny nastrihat zaclonu...

obcas sa aj mne cosi podari rozliat a pod..

inak ta cast tapety z a je to .. je moja oblubena 😀

cairka
14. nov 2009

juli, bola markétka u bubi na návšteve? 😀 😀 😀

najjulinka
autor
14. nov 2009

No my mame v malej detskej do 1,2m umyvatelnu farbu, potom borduru a tak normalnu farbu ... tak Lucka po mesiaci a pol otrhala borduru... O otrieskanej stene ani nevravim a Mirka si dala tu namahu oliať Sunarom stenu nad borduru.. .sakra nemá ani 80cm a taká šikovná, ked kce 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

najjulinka
autor
14. nov 2009

jáááj ja , že marečkov talent čo robi zo stenou........ joj vela marečkov je tu.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
14. nov 2009

u nas naj zážitok ked mačky u našich stiahli polievku na zem.......... no lesklo sa všetko od mastnoty... 🤐 🤐 🤐

cairka
14. nov 2009

veľa šikovných a talentovaných marečkov 😉 😀

bubi35
14. nov 2009

nooo neviem či bola u nas marketka nepamätám ale nevadí 😀 😀 😀

mayap
14. nov 2009

juli, ryžu som pripálila aj ja... 😎 tiež také mikroskopické množstvo pre buchtoša, no ja som bola v kuchyni a hrala som sa s malým... ono to ani tak nesmrdelo, kým bola zakrytá, ale ten smrad potom, ako som zdvihla pokrievku stál za to... 😝 😝 😝

k tým pozitívnym/negatívnym reakciám na deti... no ja mám skôr pozitívne, ale typu : vy máte deti z domova? ale chvalabohu sú biele... 😝 . u modrookého , v rannej mladosti blonďatého Paťa to bolo jasné, no po stretnutí s Maťovou bio sa len pousmejem... 😎
skôr ma zarážali reakcie typu: a to ste si hneď museli brať dieťa z decáka? čo ste radšej neskúsili umelé oplodnenie... 😝 😖

a nás zajtra čaká Maťkova dvojitá oslava. nejaké darčeky už dostal od môjho bráška so švagrinou, a aj od mojej mamy. tá mala najväčší úspech. dala mu knihu o Bleskovi McQueenovi. už sme z nej aj čítali rozprávku... 😝
zajtra ho čaká torta a zvyšok darčekov. ani zaspať nevedel od radosti...

bubi35
14. nov 2009

no ešte jeden Marečkov výtvor mame pri postielke.Samozrejme škrabal stenu a predtím tam bola tuším červenkasta farba a Mareček otlačil ruku na to oškrabané a vedla urobil otlačok.A teraz stale hovorí ,, Maek ruku tu mama"

maznacik007
14. nov 2009

no my ked sme stahovali detsku do spalni a naopak.. tak sme aj malovali tak som nadavala ked som u malej oskrabavala tie nalepky a hovadiny co si tam ponalepovala.. tak mi musela slubit ze v detskej novej to uz nebude robit.. len spolu co sme nalepili .. bordury a tak.. a samozrejme po tyzdni nasla v casopise nalepky krtecka.. a polepila potom si spomenula co mi slubila a postrhavala ich samozrejme aj s kuskami zelenkavej a fialkovej farby.. 😠

najjulinka
autor
14. nov 2009

bubi my sme pod modrou mali bielu a podtým ešte žltú 😀 😀 😀 😀 😀 tá žltá je ale tá prvá.. .taký akoby nastrek, ale tiež ju mareček vedel rozmaznuť.....

bubi35
14. nov 2009

hmmm Marečkovia tuším boduju Juli 😀

najjulinka
autor
14. nov 2009

no a porozmazaval aj rybky a hlavne na očiach to vidno, lebo tie su uprostred zelené, po okrajoch biele.... no čo narobime.. odidu a tie velke machule pretrieme a ostanté nechame tak ... zatim stačí... jedny machule sme už pretierali odkedy máme dvojky...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre