Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

magimary
16. nov 2009

určite ich je viac-tých značiek-my máme doma Brick, ligao a ešte jedno (je to v izbe, kde spí malý a názov si nespomeniem) a všetky su kompatibilné s legom... 😉 a v tom Ligao sa mi zdá najväčší výber (aj domy, aj autá aj hocičo také "in" 😅 ), /tak teda cheva nie...s tou nemám osobnú skúsenosť, tak som si myslela, že hej.../

najjulinka
autor
16. nov 2009

hej aj ligao už som našla. .vyzerá to byť narovnako s legom .. ano.. .brick som kedysi asi v tescu videla alebo kde.. .proste v nejakom normalnom obchode.. ale tiež dávnejšie....

yukki
16. nov 2009

Lenkove ja neviem, ona mi pripadá širšia ako dlhšia zatiaľ, malá...na štítkoch som jej našla 74-ku veľkosť, ale pozahýnané rukávky....tak asi hej, asi je normálnej veľkosti na svoj vek.

zicon
16. nov 2009

Inac najlepsia didakticka hracka je lego. Je to sice plast ale tvorivy

najjulinka
autor
16. nov 2009

niektorým zo susedov reve telka... mám silne podozrenie, že tým po nami... to máme asi ako za trest za dupajuce deti..... 😠

najjulinka
autor
16. nov 2009

zicon máš sice pravdu ale okrem Lega (resp. Dupla) treba aj ine ... predsa len Lego neobsahuje všetky zručnosti 😉

najjulinka
autor
16. nov 2009

zicon si lego maniak??? lebo ak ano, tak my dvaja možno najdeme spoločnu reč 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
16. nov 2009

aj ked my fičíme len na Duple ešte a asi aj dlho budeme koli drobcom, ale aj to je super mánia... 😀 😅 😀

adrianamickova
16. nov 2009

opäť online 🙂 huráááá
kde som skončila?rýchlo mi napíšte novoty,deti .... 😉 😉

najjulinka
autor
16. nov 2009

vitaj nanovo ada....

zicon
16. nov 2009

Ja som brutal lego maniak,
a podla mna ak sa spoji lego aj rozoznavanim farieb alebo inou dakticou hrou tak nic viac nepotrebujes

yukki
16. nov 2009

Aďaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! čaute. 😀 😀 😀 😀
Úderka z východu je zase komplet.

adrianamickova
16. nov 2009

tak áno,veľmi ste mi chýbali,ja sa teším 🙂 🙂 🙂 🙂

najjulinka
autor
16. nov 2009

zicon...... si vedle jak ta jedle v didaktických pomockach... 😀 😀 😀 😀 😀 a navyse Lego ide až od vyššieho veku... a dovtedy toho treba dost vela veci zmáknuť 😉

napr. také navliekanie korálok, pripadne šnurok do topanok a pod. - to je to čo Lego neobsahuje... 😉 aj ked sučiastky Tecnic by sa dali prevliekať šnurkou z topanok 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a je toho dosť... 😉

najjulinka
autor
16. nov 2009

jaj nasla som na nete aj ligao a brick,a le neposiela na dobierku, tak snad pochopi, že ma mi na dobierku poslať, že to tak potrebujem.... už som tak na dobierku kupila u niekoho kto na dobierku neposielal...

zicon
16. nov 2009

No ano ale mne tie didakticke hracky, pridu dost drahe a jednostranne neviem otovosi predstavit kubka jak sa s danou hrackou hra dlhsie ako 5 minut a hotovo

najjulinka
autor
16. nov 2009

nomiland je drahší obchod - aspon mne tak pripadá 😀

zicon
16. nov 2009

Inac v zasade tie didatkticke hracky skvor pre skvolkulku alebo MC ale nic domov s tym sa dieta nevyhra a este to priserne neesteticke vyhotovenie Brrrr

V zasade ma didaktych hraciek dost aj IKEA

cairka
16. nov 2009

adi ahoooj, vitaj opäť online 😉
eli, to je mia na tej prvej foto s chanel? vyzerá staršie 🙂
zicon, lebo lego je zadarmo...ved tam platíš polovicu len za značku 😝
my lego ani doma nemáme, máme jeden kýblik tuším Brick kociek a aj to väčšinou stojí v poličke 😀 obččas ho veve vysype, postaví jednu stavbu, pol dňa ho preskakujeme, povadíme sa, kto ho odloží a zas je nejaký čas v poličke 😝 veve na neho v pohode dočiahne, nie že by som jej ho nepodala 😀

laculik
16. nov 2009

uz som objednala, matina. daku!
L.

zicon
16. nov 2009

Pozor na Brick cez google my to hodilo toto:

Stavebnice Brick


Stavebnice Brick je napodobeninou stavebnice LEGO. Jedním z významů anglického slova Brick je "kostka". A základním prvkem stavebnice Brick je kostka, která je naprosto stejných rozměrů a naprosto stejných tvarů jako je světově proslulá LEGO kostička.

Stavebnice Brick, která se vyrábí v Číně, je mnohem levnější, než je značková stavebnice LEGO, rozdíl v ceně je - a to obzvláště v České republice - opravdu výrazný.

Za nižší cenu může a nemusí obdržet zákazník nižší kvalitu. Záleží na druhu zboží. U stavebnice Brick o nižší kvalitu oproti značkové stavebnici LEGO skutečně jde. Základním problémem je, že kostičky Brick patřičně pevně nedrží pohromadě. Nejmenším dětem to zas tolik nevadí, u větších dětí, které staví z kostiček složitější stavby či autíčka nebo jiné pohybující se mechanismy, to může být velmi nepříjemné a děti takováto hra obvykle příliš neuspokojuje. Modely se totiž mohou dětem doslova rozpadat pod rukama, což je může od hry se stavebnicí Brick úplně odradit.

cairka
16. nov 2009

zicon, a písal to predajca lega, nie 😉 naše držia 🙂

zicon
16. nov 2009

Cairka nemas pravdu, neplatis polovicu za znacku ale kvalitu ktora je 100 percentna, ziadna ina hracka mojho detstva sa nedozila sucastnosti.

cairka
16. nov 2009

a moja hej 😉 2 bábiky má veve moje 😠

najjulinka
autor
16. nov 2009

ja tiež tie napodobeniny nemusim 😉 ja také našim detom nekupujem.. .ale synovec má aj original, aj také napodobeniny a je mu to fuk a všetko po kope, takže tam je škoda investovať do značky,ked mu je to fuk... a zas ja mam danu sumu čo do neho investujeme a takto to vyzerá väčšie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cairka
16. nov 2009

ved ja ked si nájdem DD, ktorý mi preplatí lego, budem tiež kupovať "kvalitu" 😉

martina_maxian
16. nov 2009

laculik, rada som ti poradila.. 🙂 No a kedy dáme stretko - kávu?? už ani Brulku tu akosi nevidno.. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre