Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

magimary
20. nov 2009

juli, ale AJ tieto zložitzejšie "prípady" sa MAJÚ a MUSIA riešiť!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠
lenže jednoduchšie je to takto...
ale presne pre toto je PESTUNSTVO!!!
zložitý-nezložitý! zákon platí pre všetkých!!!
teda: mal by... 😔

ikke
20. nov 2009

aha, no tak mi aspon ciastocne odlahlo... 😉 toto som v tejto debate, ktoru obcas citam nejako nepostrehla, ale verim, ze sa sem neda ani zdaleka vsetko napisat 😔

magimary
20. nov 2009

no, a keď nás občas čítaš, ikke, mám pocit, že musíš mať z nás dosť... 😅 😀
najmä z tých nekonečných kočíkových debát...(ktoré sú maximálne k téme 😀 )...

ikke
20. nov 2009

a myslela som na adopciu aj pestunstvo...

ikke
20. nov 2009

heh, ale este donedavna som nevedela, ze sa daju 4 deti naladovat do jedneho koca (podvozku) 😀

magimary
20. nov 2009

juli, ale u malej nejde o to, že by ju niekto nechcel, ale to, že ju NEPONÚKAJÚ!!!
a to je (v jej živote a nielen) VEĽKÝ ROZDIEL!... 😖 😠 😔

magimary
20. nov 2009

ikke, vidíš, tak aj ty sa tu niečo "priučíš"... 😀

najjulinka
autor
20. nov 2009

mary ano velký rozdiel,.....

lenuska74
20. nov 2009

aj ja som si megy myslela že presne na takéto prípadu sú pestúnske rodiny ako je mala 😉

lenkove
20. nov 2009

Leni
len to by museli ponukat 🤐 🤐 a dokoncit papiere 🤐 🤐 😢 😢

magimary
20. nov 2009

leni, a myslela si si správne... 😔
len "tí iní" tak nemyslia...

leni a psíala som si s táňou, že ako sa má "našaK" a som z toho tiež... 😢
ale asi vieš, však...

lenkove
20. nov 2009

to sa tu dnes nic pozitivne nenajde 🤐 🤐
ahaaaaa, ved ZAJKO nie je v evidencii, blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaam 😵 😵 😵 to je krasne 😵 aj uacaci v kredenci 😉

mixka
20. nov 2009

tak manzel kupil v bille posledne 2 kartony sunaru 😀

najjulinka
autor
20. nov 2009

na pobyte boli jedni čo maju tiež deti v profi a ich najmladší zas hovoril "mačač" na mačku... a raz sme sa tak stretli pri dverách a na svoje deti sme zavolali "mačač!" "uačač!" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to bolo také pekné.. .a inak ten naš uačč, ked kiko zaliezol hajať, tak uhanala toho mačača 😅 😅 😅 😅

magimary
20. nov 2009

jáj, veru, leni-lenkove-dnes sami to zdá nejaké pochmúrnejšie... 😔
a ďakujeme... 🙂
a rodí sa bábätko... 😉

lenkove
20. nov 2009

Mixka
aj to je krasna novina 🙂 😀
Inak, Mixniatka su take Vianocne dietky? 😵 ked mate o mesiac oslavu 🙂

lenkove
20. nov 2009

tak veru, mozno je uz na svete 😵 😵

najjulinka
autor
20. nov 2009

mixiatka maju narodky buduci tyzden.. o par dni........... pozeram kalendar.. o 4...

lenkove
20. nov 2009

cozeeeeeee 😀 tak to sa zvysil pocet ludi, ktorych poznam a maju v ten den narodky o 200 percent 😉

najjulinka
autor
20. nov 2009

mary mne sa dnešný den ako tak páčill 2 dierky v žemle, že oči....... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😀

magimary
20. nov 2009

tak, neviem, vychádza mi to na 24... aj ty máš vtedy lenkove? 😅
môj najstarší brat je 26... 🙂

aj mne by sa možno páčil, nebyť toho nášho veľkomesta, ale o to ani tak nejde...ale o to, že v poslednej dobe je nejako viac jóboviek, ako sa mi zdá byť únosné...

a dnes som videla v dd krásneho (opäť bieleho) chlapčeka!!! ja sa tam vždy zamilujem... 😅 😵
išiel po nás k dr.

magimary
20. nov 2009

teda dnes LEN jedného.. a možno to bol aj... 🤐 😨 (podobal sa)... 😉

lenkove
20. nov 2009

Mary,
nie ja, ale moja naj-kamoska.. a je to take neuveritelne kozla, ze zmeskala MOJU svadbu 😀 je to vykon hodny ocenenia 😀 je uzasna a nenahraditelna, isto su take aj Mixniatka, ten datum nepusti 🙂

magimary
20. nov 2009

aha... 🙂

mixka
20. nov 2009

lenkove, deti maju narodeniny teraz v utorok 😉 zajtra mame doma oslavu 🙂

yukki
20. nov 2009

Niekedy sa podarí uvoľniť dieťa do pestúnstva v krátkej dobe......potom dieťa v relatívne krátkej dobe: najprv je v kolibe....potom naraz sa ocitne v DD bez blízkej osoby (diagnostika)...potom sa dostane do profi, kde má dostatok tepla, jedla, starostlivosti, podnetov...potom BY sa mohlo ocitnúť u pestúnov ktorí by ho zahrnuli absolútnou láskou ale vždy by to bola len ďalšia zmena v jeho krátkom živote... vzápätí by si biorodička zrátala že veď ešte naň môže brať rodičovský príspevok a dieťa sa ocitá nazad v kolibe.......a to vynechávam nemocnicu, v ktorej nejedno pobudne a dosť dlhú dobu......smutné, pre také malé dieťa.

najjulinka
autor
20. nov 2009

lenkove ja som svojej kamoške tiež zmeškala svadbu... dorazila som až ked sa pripitok na oslave daval 🤐 🤐 🤐

adkapo
20. nov 2009

juli naša Sofia sa narodila v deň tvojej svadby aj v roku 😅

najjulinka
autor
20. nov 2009

inak baby už vam na porade spominali notebooky, o ktorých sme si čitali na nete, že pre profi su??? alebo poznate nejaké profi rodiny čo už notebook od štátu maju?????????? to ma len tak napadlo......
manžel kce kupiť notebook, ale fakt mi to pride ako vyhodené penež, ked dakde na nas čakaju 2 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 hoci aj jeden keby sme vyfasovali.... bohate by stačilo.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
20. nov 2009

jééé adka... tam su nahusto v juli detičy... naša Mirka, Vaša Sofia, Matine dvojky...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre