Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

adkapo
20. nov 2009

yuki a nič nové čo sa týka biomatky ? ☹

Mňa napadlo , že či ju neinformovali o tom , že má ísť do rodiny / neviem ako to pri odovzdávaní detí do pestunstva je /a ona sa zľakla že ju už nikdy neuvidí... 😒

Či nejde o nedostatočnú informovanosť........ 😠 , alebo je to kvôli rod. príspevku ? 😔

adkapo
20. nov 2009

Mňa to len tak napadlo ten dátum, keď som pozerala foto z tvojej svadby 😉

yukki
20. nov 2009

Neviem nič nové. Ani tak skoro vedieť nebudem.

adkapo
20. nov 2009

To ma veľmi mrzí 😔
dúfam , že to nakoniec dobre dopadne , to ti prajem z celého srdca

zicon
20. nov 2009

Inac zas junovy je aj Jakubko

najjulinka
autor
20. nov 2009

zicon čo tam po mesiaci, ked aj iný rok 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zicon
20. nov 2009

A cooo teraz, niesom IN???

najjulinka
autor
20. nov 2009

sakra pozeram panelak a už som alergická na "sadkaj si" 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

zicon
20. nov 2009

A precooo

najjulinka
autor
20. nov 2009

no jak keby som pozerala klub pupušov

najjulinka
autor
20. nov 2009

poznate dajaku profi z Remetských Hamrov???? Potrebujem info ako to tam fachčí... 😉 😀

maznacik007
20. nov 2009

aj nas Danko je julovy 😉

eli77
21. nov 2009

Krasne ranko...vidim, ze vcera kazdy rychlo zalahol...a ja som zacala citat Chatrc 😵 citali ste niektora tu knihu? Je dobra?

mixka
21. nov 2009

bre ranko 🙂 u nas je totalna hmla 😖 a ja doobedie stravim chystanim pobednej oslavy s detmi za chrbtom, uz to vidim, ako vydatne mi pomahaju 😀

adrianamickova
21. nov 2009

dobré ráno,dnes len ráno ideme na pravú dedeinskú zabíjačku 😝 😝 😝 😝 dievčatá išli k babke,s nimi by sme
toho veľa nenarobili aj ked Sonka už bola,
tak aspoň si predstavte tie vône,ale naj naj bude vo vianočnej kapustnici 😀
tak pekný deň mamičkám i detičkám aj ocinom 🙂

mixka
21. nov 2009

jeeej adi, sa mate 🙂 hned by som sa pridala 😵

najjulinka
autor
21. nov 2009

tak ja naopak zabíjačku nezávidím....... inak dobre rano...

yukki
21. nov 2009

Od Cairky: ...keď sme prišli mala Veve chytené hrdlo, od stredy jej idú ATB rovno do žily a ona chrčí...zmenili jej ATB a stále chrčí... Už odkedy prišli do nemocnice, je Veve bez teploty-aspoň to.

zicon
21. nov 2009

Bre ranko robim hovadzi gulas. Taky ten husty knedlikovy

najjulinka
autor
21. nov 2009

zicon kludne dnes možeš poslať balíček do košíc... dala by som si 😀

zicon
21. nov 2009

Dobre, ale predpokladam ze kym do ke dorazi tak bude kapanek nejedly. Nie ňejedlý ale nejedly pre vsetkych mimo Ba

marketka1
21. nov 2009

Ahojte pekný deň. 🙂

Julka Remetské Hámre nic moc nedajú Ti dýchať a riaditeľka veľmi protivná 😒 a tie notebooky už mali dávno fungovať ale DD sa sťažujú na krízu.

marketka1
21. nov 2009

Ježko ten je ježatý od hlavy až po päty,
mračí sa a žaluje na každého kto tu je.
Ježko ježko čo Ti vadí že ma nikto NEPOHLADÍ.....

Zranené deti často zraňujú ostatných, zvlášť toho kto sa im snaží pomôcť,priblížiť. Sú vlastne ako JEŽKOVIA sú hebučké a jemné vo vnútri, ale tvrdé a pichľavé navonok a to najviac keď sa cítia ohrozené.

marketka1
21. nov 2009

http://www.kaduceuslife.com/index.php/videa

tento link je na dlhé pozeranie skôr na večer, ide o očkovanie proti prasacej chrípke stojí to za to si ho pozrieť české titulky.

najjulinka
autor
21. nov 2009

marketka k remetským hamrom ma zaujimaju 2naj otazky, ak vieš:
1.) Musi sa čerpať dovolenka daním dieťatko do decaku???
2.) Po dovršeni troch rokov dieťatka vymenia za iný kus a stiahnu dieťa do decáku???

zicon
21. nov 2009

Marketka neplet sem prosim ockovania lebo sa to skonci hadkou

marketka1
21. nov 2009

zicon najprv si to pozri a potom komentuj. Ja nie som za očkovanie poslala som to pre tých čo nemájú záujem o očkovanie to som zabudla napísať a zicon keď že som chorá nemám chuť sa hádať tak mi daj pokoj. ten kto chce si to pozrie má to skoro hodinu.

Julka deti menia kus za kus ak má tri roky a majú mladšie to určite robia náhodne kontroly a vymenia deti medzi dverami a s dovolenkou sa dalo dohodnúť ale pokiaľ viem od známej riaditeľka je že vraj fakt nepríjemná kamoška odišla do iného DD

najjulinka
autor
21. nov 2009

Dik Marketka. Kamoška kce byť profi a zatial Remetske Hamre by prichadzali do uvahy a tak sa pýta čo a ako... Ja som v decaku celkom spokojná v našom... Nevravim, že so všetkým ako takým suhlasim tam, ale nie su svine a to je podstatné... Deti nemaju jak kusy a nemenia ich ako im príde, nešikanujú........ A čo mna u nas utvrdilo, že sa dá, ked vratili toho chalana z adopcie a riaditel tej kolegyni čo ho mala v profi pred adopciou vybavil navyšenie uväzku do 2-3 dni a tak sa tam malý nezdržal dlho a to má nad 3 roky chlapec, čiže nemuseli sa trhať koli nemu....

lenkove
21. nov 2009

Ahojte,
ja som mala ist dnes na vylet a nic z toho, pocasie na draka a mna boli hlava ako dvoch konov 🙄 Ma hnevaju novinky, co sa tu pisu.. O Yukkinej M. o DD na vychode a tak celkovo 🙄 sakra..

Tak aspon, neviem ci vas to potesi, ale mna hej 🙂 MIhla sa tu raz jedna Halienka (tiez Lenka 😀 ), co si podali ziadost na adopciu, je to zlata baba a predvcerom sa jej narodila bio dcerka Sonicka, sa tesim velmi z nich, je to zlata baba (to ako mama, Sonicku som este nevidela) 😵 😵 a vcera v nasej teme pribudlo dalsie dievcatko, Klarka 🙂 😵

zicon
21. nov 2009

a naco im je toto video dobre ked to ockovanie nieje povinne?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre