Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
7. jún 2009

Tak idem do hajan... Dobrú noc...

laculik
7. jún 2009

aj ja idem, dobru.

wolfskinka
7. jún 2009

ahojte nakukla som sem .... ale vsetci tu idu spinkat, tak snad rano babenky vas tiu zastihnem ... papa a sladke snicky

magimary
7. jún 2009

ja som ešte tu... 😉
ale keď inak nedáte, tak dobrú noc! 🙂

wolfskinka
8. jún 2009

dobre ranko ... ako po vikende

pimpa ako Patko ?

lenkove
8. jún 2009

dobre rano 😀
my si po vikende liecime otlacene zadky od bicyklov 😀

wolfskinka
8. jún 2009

lenkove ... no ja sa tiez chystam na bicykel ... ale teraz radsej uprednostnujem korcule aspon ma neboli zadok a kolko ste nabehali cez vikend ?

lienocka235
8. jún 2009

Ahojte kocky.. tak papiere su skomletizovane na soc. a odchadzaju do u.... u....

tento tyzden mame zasa dve stretnutie pripravy a potom jedno indivi.. na to sa tesim... 😀

L.

lenkove
8. jún 2009

Lienocka
no parada 🙂

Wolfskinka, a u vas nieco nove? my sme nakoniec ostali na urade. Neda sa povedat, ze by som bola spokojna, ale aspon mame menej dochadzania.. a okolo 6.7. dalsiu- hadam poslednu 🙂 pripravu 🙂

lenkove
8. jún 2009

Inak, Wolfskin, v "nasom" kraji este nesli uchadzaci, co cakaju tri roky.. teraz riesili obnovovanie priprav na nasom okresnom urade.. 😖 potesitelne, vsak? 😎

wolfskinka
8. jún 2009

lenkove akurat som na podnet lienocky volala na socialku, takze rozhodnutie je na svete a ze dnes nam to posle domov a aj do navratu ... tak zajtra by sme to mohli mat doma a aj v navrate by to mohlo byt, lebo socialka to podava na tej istej poste kde nam chodi posta takze to len presunu z priecinka do priecinka ... a hned tam zavolam ked to budem mat doma ...

sa tesim, ale iba opatrne aby to tak aj bolo

lenkove no to hej to "potesi "

lenkove
8. jún 2009

Wolfskin,
inak, nam rozhodnutie vydali 2.2 a odoslali nam ho 23.2 😉 asi preto, ze som tam stale nevolala, teraz uz budem postupovat inak! a necit sa hlupo, ze ich otravujes, ver oni sa hlupo necitia a k tomu, ty si ich klient 🙂
pekny den vam vsetkym!

wolfskinka
8. jún 2009

lenkove citim sa hlupo a velmi, ale nech vidia, ze mam snahu ... a navyse som jej vysvetlila preco to nahanam lebo ta skupinova priprava ma byt koncom juna ... tak aby sme to stihli ...hadam v tom navrate to bude mat trosku iny pristup, tam si za to platis ciastocne neviem aky je ten poplatok, nie velky ale nejaky je a oni su tam ochotni tak uvidime ako to bude dalej pokracovat hned ako budem mat ten papier v ruke tam zavolam

lienocka235
8. jún 2009

wolfi
navrat 30 eur na osobu usmev 40 eur na osobu.. 😉

wolfskinka
8. jún 2009

to je nic 60 eur ... len aby sme uz zacali

lenkove
8. jún 2009

ja ked som volala do Navratu, tak mi povedali, ze je to 20 e a neviem ci nie na oboch 😅 ale ze to nie je poplatok za pripravu, ale prispevok na obcerstvenie a podobne 🙂
jasne, preco by si mala o tri mesiace dlhsie cakat len preto, ze list by prisiel den po termine zacatia pripravy.. to by bolo hlupe 🙂

wolfskinka
8. jún 2009

lenkove .. to je jedno keby to bolo aj viac ... presne tak zajtra ked to budem mat v ruke tak tam zavolam hned a dohodnem stretko a ak by sa dalo aj do konca tohto tyzdna to prve sedenie

lenkove
8. jún 2009

Wolfskinka
dobre to dopadne, neboj sa.. 🙂 drzim palce!

wolfskinka
8. jún 2009

lenkove dakujem moc ... neviem co by som bez vas robila .... a bez vasich rad a povzbudzovani

velke dakujem

najjulinka
autor
8. jún 2009

Dobre rano. Ja som si dnes pospala dlhšie... Tak už davno som nespala dlho.. aj ked v takom polospánku odkedy je Lucinka hore, ale už aj to sa mi ráta.. .teraz vzal manžel Lucinku von a ja idem spustť práčku, nachystať myčku na spustenie a tak (nemožem obe naraz pustiť)

wolfskinka
8. jún 2009

no ja zase nemozem pustit mikrovlnku a sporak vyhadzuje mi to elektriku ... 😀 😀 😀

lienocka235
8. jún 2009

neviem mozno sa to lisi od kraja ku kraju... ale to nie je podstatne... 😉

ahoj Juli.. tak ako?

wolfskinka
8. jún 2009

silviaa .. ak citas prosim pridaj sa ...

najjulinka
autor
8. jún 2009

Tak práčka pere.. nakladam myčku a idem si spraviť kávu...

wolfskinka
8. jún 2009

no ty si si to dobre zoorganizovala ...

ja ked pridem domov tiez musim nalozit mycku a aj pracku a ist na kupit a uhadzat byt a keby mi nahodou aj strelilo v bedni aj zehlit ale ci mi streli v bedni to neviem

najjulinka
autor
8. jún 2009

no mne nestriela v bedni ja v podstate vooooooobec nežehlím....... 😀 😀 😀

wolfskinka
8. jún 2009

no ja si neviem predstavit ze by som poslala muza v koseli s kravatoui bez vyzehlenia .. to by asi neslo ... ale spodne pradlo, ponozky, tielka, uteraky, osusky to ani ja nezehlim ... to sa mi nechce .. ja sa tak pomaly odhodlavam .. ale ked sa uz naseriem tak zehlim ...

najjulinka
autor
8. jún 2009

no moj kosele moc nenosí... a aj posledne čo mal na 1.sv. prijmani synovca, takje to nejaká umelina.. .zavesila som na vešiak po vypratí, hned suché a nepokrčené 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenkove
8. jún 2009

ahojte baby
ja som dost mimo 😕 . Bratrancov 4 rocny maly isiel do nemocnice, mal zly krvny obraz, najma cholesterol a zistili mu, ze je slepy na jedno oko.. 😨 . zatial iba to, ostatne vysledky nezhodnotene, alebo neoznamene.. ale ja nechapem, je mozne, ze si to nikto nevsimol? ze zacal trosku skulit az teraz, aj preto isli k lekarke a ta vzala krv...
pritom kamoskinmu malemu zistili slepotu na jedno oko ked mal len par mesiacov .. a bratrancovmu malemu v 4 rokoch.. no haluz.. maly je pohybovo velmi nadany, bicykluje, korculuje, nepreferuje len jednu stranu napr..
este aj babka je v nemocnici, co sa to deje 🙄 ?

mata2
8. jún 2009

caute baby,
ja tiez skoro vobec nezehlim 🙄
ostrihala som dnes milka,zas vyzera jak taky tenky vrabcek 😀 .
macke som zastrihla len ofinu. 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre