Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

zicon
30. nov 2009

Radsej sa priznaj, kde ich mas, zhanam investora na 130 000 € na nas projekt, neprispejes, troska ti preperiem peniazky a vratim ciste.

najjulinka
autor
30. nov 2009

ešte ano, ale akože ma v plane, že to prestrieda "normalnou" robotou... Ja kcem byt proste profi stale.. .Ale chlap občas musi aj z bytu vypadnuť.. len zas tato robota dava zmysel.. lebo z tej predošlej bol na nerv, že aké hovadiny robia... tak asi to prestrieda... proste raz vypadne z domu a raz mu robotá da zmysel 😀 😀 😀

najjulinka
autor
30. nov 2009

zicon ked ja tu pomaly plačem nad 500euračmi čo karol kcel notebook kupiť, tak vieš, že takú sumičku akú potrebuješ v pohode zmaknem...

cairka
30. nov 2009

ved to, a hlavne ked ste spolu stále doma, to už je aj na ponorku 😅

dioliana1
30. nov 2009

o ponorke mi hovorte, hlavne ked je doma dakto chorí, tak na psychiatriu je adeptov plný dom... 😝 😀

najjulinka
autor
30. nov 2009

Joj inak dnes v meste... Videla som chalapa s takým chlapcom na rukách.. .chlap vyzeral sympoš, decko chrbtom otočneé, ale všimla som si ich, lebo to decko malo peknu ORANŽOVÚ bundu... o chvilu som ich videla zas... a na to spoza chrbta detský hlas "Ahojte!" tak som sa obzrela, lebo predsa len mame plno detksých kamaratov a pozerám.. chlapec v oranžovej bunde sa nam zdravil... a bol to kolegynin profisyn... tak mi docvaklo, že je s novým talianskym ockom vonku a hned som zbadala aj druheho profisyna kolegyninho (biobratia su to) s novou mamkou talianskou, tak som sa slušne Kubkovi pozdravila, že "Ahoj Kubko", novej mamke som povedala sice dobrý den, ale talianka , ale snad pochopila, ale nova mamka jak som kubak oslovila menom, tak hned mu pusu davala... aj dumam čo si myslela, že kto som........ ja by som sa aj pri nich pristavila, ale chudaci vyhukani taliani... no aj mi bolo luto tých talianov... ja by som im pvedala kto som, ale nerozumeli by mi... inak my byvame pri centre a tak ja takých zahraničných interakčníkov stretavam dosť 😀 aj raz sme išli a išiel taký parik a evidentne jedno z ich dvoch deti bolo ciganča krááááásne... aj ma cukalo, že sa prihovorim, že určite su nahrdna rodina... no a potom nezavisle na to mi dakto z domova vravel, že ake deti teraz maju interakcie so švedmi... a došlo mi, že som ich videla.. .ešte že som sa neprihovorila, moc by sme si nerozumeli 😀

najjulinka
autor
30. nov 2009

cairka ja sa dost snažim deliť sa.. aj deti aby boli oddelené, aby neboli stale ako školka, ale aby sa dalo s nimi aj porozpravať a tak... tkae ono je to tak pokial neprší... vstaneme rano... vacsinou jeden z nas straži, druhý dospava (väčšinou som ja ten jeden a manžel je ten druhý 😅 🤐 😖 ). Desiatujeme spoločne - tj. obaja sme pri papaní. Vacsinou jeden krmi , druhý asistuje (posadza utekajuce deti, dava naspäť podbradniky a pod.), pripadne si deti podelime a krmime obaja (Lucke nedavame teraz mliečne, Lucka neje banany, takže jedne ma Lucku a druhý zbytok , Dominika je stale zvlašť, tkaže to neratam tú nakrmim vacsinou pred velkacmi), potom jeden z nas s dvoma detmi ide von, vrati sa. Spolocne zaasistujeme pri prebalovani, ukladani, krmeni... Dame do hajan... Niekedy ked hajaju tak muž ide vyvenčiť hlavu 😀 a strážim len ja (pripadne ked som na urad potrebovala, tak opačne - on strážil aja som sa vetrala).. na olovrant zas spoločne nejak zaasistujeme a po olovrante jeden z nás berie 2 deti von... vratime sa, kupeme (teraz ked nie je leto, tak nekupeme každý den,a le obden alebo podla potreby, tak sa snažime si to rozdeliť tak aby sa jeden den kupali 2-3 deti,a le dakedy sa kupu 4 alebo aj všetci - proste podla potreby) . Potom v prvej várke do hajan idú dvojky. A asi tak po pol hodke ide zbytok do hajan (včera bola oslava a trošku sme deti natiahli a dvojky už boli umnaučané - preto oni chodia skor, lebo skor žiadaju). No a potom občas večer muž ete ide venčiť si hlavu... proste aby nebola ponorka.. ide k mame alebo tak proste... na floorbal raz za týžden zvykol teraz už len raz za 2 týždne...

zicon
30. nov 2009

To musi byt psycho, vyzera to byt idilisticky ale spolu 24 hod 7 dni v tyzdni vsak by som manzelku zozral a ona mna. To za trest a nie odmenu.

najjulinka
autor
30. nov 2009

akože ja nadsena nie som zicon, ale ked moj muž ma pdporil v profi, tak na oplatku musim aj ja jeho 😀 😀 😀

dioliana1
30. nov 2009

asi aj nás bude viac... 😉

zicon
30. nov 2009

Nerozumeiem dio ako viac

cairka
30. nov 2009

dio, budeš babka? 😀 😀 😀 😀 ale nie, chápem, že sa asi jedná o profi 😉

najjulinka
autor
30. nov 2009

No čo dioliana budeš babi??? 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

najjulinka
autor
30. nov 2009

vidím cairka že myslíme rovnako 😀 😅 😕 😵 🙂 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

magimary
30. nov 2009

dio,muž chce tiež byť profi??? 😨 😅 🙂

ja si, ale zase myslím, že ak to muž chce a trúfa si, tak sa dá aj ponorka prekonať, resp. zabrániť jej vzniku (napr. tak, ako robí juli)...môj teraz už stále hovorí, že keby on nemal na sebe ťarchu zodpovednosti splácania našej hypotéky, tak by išiel robiť toto...čo to (vo svojom odbore-ekonom) sa dá robiť aj z domu, tak by robil na živnosť toľko, koľko by potreboval, ale hlavný by mal úväzok profi...
len to si teraz nemôžeme dobvoliť, lebo plat profi by nám ani neuplatil mesačnú splátku domu (cca 20tis. 😲 😝 ), takže on musí robiť niečo iné...hoci si vie predstaviť aj toto (a bez ponorky).. 😉

eli77
30. nov 2009

hlasim ze Chanelka je DOMAAAAA 😵 😵 😵 kalsat nekasle...vyzera byt zdrava...ritku ma krasne ruzovucku...ale BRUTALNE schudla 😨 😨 😨 😠 😠 😠
Bola som aj v dd...papiere podpisane...uz viac tam nemusime ist(chvala bohu) a nic sme nedostali...fotky len na A4 natlacene a na obcajnom papiery vytlacene 😖 😠 ziadne jej veci nam nedali...vraj kam by sa dd dostalo keby tie veci isli s detmi...no coment...

najjulinka
autor
30. nov 2009

eli napisem ti IP 😉

martina_maxian
30. nov 2009

ahojte,,, ja len na chvíločku nakuknem... 🙂 dnes nám prišli konečne autosedačky... krásne sú... večer, keď prídem z práce, tak hodím foto... 🙂 🙂 🙂 🙂 tešíím sa veľmi....
Inak šéf ma chce asi posledný týždeň v práci vyšťaviť do poslednej kvapky... 😠

cairka
30. nov 2009

eli, hurááááá 😵

juli, 😉

martina_maxian
30. nov 2009

eli veľmi sa teším, že už máš Chanelku doma..., super... !!! 😵 😵 😵

magimary
30. nov 2009

jáj,eli!!! super, že chanelka (aj jej riťuška) to takto dobre zvládla 😵 ! a neboj, ty si ju vykŕm,iš, asi ju tam nevedeli nakrmiť...(asi tam, kde jej je dobre, pekne papá a tam, kde nie, tam nepapaá 😉 ... 😉
a s tým domovom? sorry, ale neprekvapuje ma to... je to des...ako sme vraveli... 😔 😠 🙄
ani len fotky?!?!!!!!!!!!!!!! 😠 ach, kričala by som!!! 😠

zicon
30. nov 2009

Super vynikajuce.

yukki
30. nov 2009

Eli, tešíme sa s Vami.

vivien2505
30. nov 2009

Ahojte ďakujeme, že ste na nás mysleli 😔
poslali sme namiesto 🙂 🙂 🙂 - fax a ideme čakať...
zatiaľ sa nikto neozval...

eli77
30. nov 2009

Chanel vkuse place...pomooooc....ked jej zmiznem z oci tak spusti taky plac...teraz zaspala...tak ja letim na rodicko, dufam, ze to babka zvladne snou...

lenkove
30. nov 2009

Eli
tesim sa, ze ste spolu.. velmi, uf.. zvysok nekomentujem

Vivien, drzime 😎

mata2
30. nov 2009

a o co vlaste ide,vivien? 😕

dioliana1
30. nov 2009

cairka, MM mi povolil dalšie dieťa z DD 😉

magimary
30. nov 2009

Zajino práve rozbil sklený pohár, ktorý som nestihla odložiť... 😠 😝 🙄
krišpín, a to taký zo štvorsady... 🙄

mati, kvôli (nútenej) dovolenke a jej dôsledkom...

dio, ty nemáš dve dosť? 😨 😅

dioliana1
30. nov 2009

magi
nie, nemám dosť, 😀 Paťko pojde do školky, tak aby lenke nebolo smutno...ale to až na jar...muž bude asi zasa doma má zmluvu len do konca apríla ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre