Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

maznacik007
1. dec 2009

jaaj chapem.. toto ma byt cely serial... ze ako sa postupuje a tak.. a akoze to prezivaju s nami.. aspon tak viem..

aj ja by som si rada precitala... skusim vyhladat na nete

mati kasli na sefku sefa.. uzivaj si deti... aj ked ti to ta prava hovori.. ja bubuliacika neuvidim do nedele ☹

mexx
1. dec 2009

Dobre, Mary, idem vytiahnut spod matraca nejake uspory... 😎 😀

magimary
1. dec 2009

tuto to bolo (pod názvom: Profesionálni rodičia ľúbia rovnako), ale nie je to vo virtuálnom archíve 😉:

http://www.mamaaja.sk/index.cfm?module=issue&pa...

mexx
1. dec 2009

No to som nasla asi dost malo penazi, ked len nadpis si mozem precitat. 😀 😀 😀 Nazeniem muza do roboty, nech mam viac. 😀

maznacik007
1. dec 2009

jeej mexx.. rada ta vidim.. co ako postupujete pohlo sa to s pestu?

martina_maxian
1. dec 2009

mexx, no asi ti pošlem aj ja nejaké úspory, nech nám magi pošle celý článok.. 😀 😀 😀

martina_maxian
1. dec 2009

maznacik, v praci budem ešte do štvrtka a potom nech sa tu všetci aj na uši postavia... už sem neprídem... a dúfam, že už nikdy... 😀 😀 😀 😀

mexx
1. dec 2009

Veru, baby, kriza je, nemam ja na cele clanky, zlozme sa... 😅 😎 😀

Maznacik, v podstate zatial stojime, mame len papiere z uradu, ale pohne sa to asi az po novom roku, z technickych pricin. 😒

magimary
1. dec 2009

a my sa "hýbeme" už tento piatok...v Návrate... 😵 😉

magimary
1. dec 2009

mám dať ten článok nascanovať tatikovi, a potom vám ho pošlem? 😅
ale to už bude treba "väčšiu finančnú odmenu"... 😀 😀 😀
čo s vami, keď Vám nadpis nestačí?!? 😀 😅 😀

maznacik007
1. dec 2009

martinka spravny pristup..

super tesim sa mary ze ste sa pohli... mexx aj na vas myslim nech sa to pohyna.. 😎

martina_maxian
1. dec 2009

magi, už to malo byť... nie ešte sa pýtaš... 😀 😀 😀 veď ja tu čakám, ani domov nejdem.. 😀 😀 😀

mexx
1. dec 2009

Mary, no si mi ani nemala hovorit, lebo aj ja sa natrepem s vami do Navratu v piatok, ze "neodidem, kym ma nevyskolite"... 😀

magimary
1. dec 2009

mati,teda mexx, teraz to mati zase patrí tebe ( 😅 ): 😀 😀 😀
a to my tam ideme s celou perepuťou (so všetkými chalanmi), tak nám zariadili aj väčšie miesto (že s herňou 😅...
nemáme ich všetkcýh, kde dať, tak jedine takto... 😒 😅

mati, ale to nejde tak rýchlo! 😅 😀
najprv musím obdržať MFO (malú fin.odmenu) n/za nájdenie časopisu a potom VFO (veľkú fin.odmenu) za otravovanie scanujúceho tatika, ktroý ešte nie je doma... 😀 😀 😀

magimary
1. dec 2009

to druhé patrilo (bystrej) matimaxi... 😅

martina_maxian
1. dec 2009

no dobre magi,,, keď nič, tak ja sa idem aj domov pobrať... 🙂 už ma hlava bolí ako koňa.... 😀 😀 😀

magimary
1. dec 2009

len choď domov! veď už je polôsmej! 😨 🙂
článok bude nabudúce (keď mi pošleš svoju mailadres do ip 😉 )...

martina_maxian
1. dec 2009

magi,, keď mne sa už ani domov nechce ísť... toto už je fakt des.... 😒 😒 😒
baby nepojdeme niekedy na vianočné trhy ??? Na lokše, kapustnicu, cigánsku.... mňam.... 😝 😝 😝

magimary
1. dec 2009

že vianočné trhy 😀 , jedine, že by som decká zabalila do tých lokší a zjedla na večeru... 😅 😀
ale nie, viem, že to (pozvanie) nepatrilo mne... 😅

ale, hybaj, domov!

martina_maxian
1. dec 2009

magi, ty si taká pesimistka... 🙂 Patrilo to aj tebe a nemusíme tam ísť večer,,, ale niekedy poobede, aj s deťmi , nie????

magimary
1. dec 2009

ja som (v tejto situácii) realistka, mati... 😅 😉 😀
(ale pesimistka nikdy 😝 , ja verím v šťastné konce... 😅 😵 )
ja viem, že sa ďalej ako polkilometra od domu nedostanem... 😉 🙂

maznacik007
1. dec 2009

ano trhy ano trhy... zevraj som do nedele infekcna... potom mozem aj janula chcela prist...

inak bola tu akurat sestricka.. a som sa pytala ci prijimaju ( teda ci aj budu prepustat lebo potrebuju postele) takze ano dost prijimaju.. takze zajtra ak bude ok rtg pluc a este nejake plucne testy tak sa znovu vypytam.. aj ked doktorka vravela ze az vo stvrtok.. ako inak mi tu neni zle odkedz mam net a knihu novu.. ale ninuska je uz na nervy.. doma s muzom.. a danka aj tak musim nechat u mamy do nedele... a tamiflu a tie atb si mozem davat aj doma

jaaj baby.. neprajem zle ale nech len prijimaju.. 😀

martina_maxian
1. dec 2009

teeeeda,,, no neverím... 🙂

martina_maxian
1. dec 2009

maznacik, tak sa teda poriadne vylieč, pooddychuj a ešte skús prehovoriť magi a pojdeme na trhy... a lokše...
Magi, normálne prídem po teba autom... ak sa rozhodneš, že ideš.. 🙂 🙂 🙂

maznacik007
1. dec 2009

magi jasne pod... aj janula ze chce prist na trhy a este aj ivku nahovorime... a brulka samozrejme.. a laculik.. macocha.. a aj mixka by sa mohla pridat... koho som este zabudla... jaaj... no samozrejme zicon... 😉

najjulinka
autor
1. dec 2009

inak toto naše zdravotnictvo je brutalne... držia si obložitelnosť posteli... proste je to celé nie o zdraví pacienta, ale o tom aby mali čim viac obložených postelí...

najjulinka
autor
1. dec 2009

baby ešte dumam či nemam zavolať na tie DNA testy, nech mi preložia termin, lebo ten den je školenie čo som kcela ist s navratom....

maznacik007
1. dec 2009

nie juli musim sa ich zastat su skor posrany lebo mam nalez na plucach a nejaku babu v mojom veku tiez takto skor pustili a potom im ju doniesla RZP na druhy den a ze je na ventilatore..

tak sa boja.. ako oni to dost tutlu podla mna... aj tak pustaju skor.. ako som tu fakt spokojna.. snazia sa 😉

najjulinka
autor
1. dec 2009

mati karol si to rozmyslel a povedal, že ti neda deti...
tak ono ked tak velmi kce deti, tak mu hodim na krk aj tie moje a pojdem čavargovať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

marketka1
1. dec 2009

Ahojte tak zap.slovensko sa chystá na vianočné trhy. 😉 a čo tak ostatné maminy napr. z východu nedáme dajaké stretnutie aj s medovinkou? v Ke.?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre