Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

smejka
9. jún 2009

lienocka dakujem v mene vsetkych tehuliek cakateliek 🙂 ....a neboj dockas sa 😎 ....no priprav si pevne nervy 😝

pimpa
9. jún 2009

smejak, blahozelam...uz sa vam to blizi 😉

cairka
9. jún 2009

juli, a ty si sa v domove už bavila, čo dalej? po súde vašom... dohodli ste sa nejak?

najjulinka
autor
9. jún 2009

povedala som a tvarili sa všetci, že OK, že dohodneme.. .zo všetkými kompetentnými som na chodbe sa bavila... takže to také rýchle šup šup... no ale ešte pojdeme do domova a ja poviem, že miminečko sa mi žiada.. .mladšie ako Dominika 😅 😀 😀 😀 Teraz si uspokojujem dvojčatov potrebu a potom by som si uspokojila miminkovskú potrebu.. .dúúúúúfam... 😉

janivonbenji
9. jún 2009

smejka,
až teraz som si všimla matúškove fotky, no je to ale fešák, naozaj pekný, sympatický chlapček a z očí mu trošku čítam šibalstvo, nie ??? 🙂

pimpa,
celkom rýchlo vám prišiel ten súd ? či to len mne tak rýchlo všetko beží...zas pôjde jeden kameň zo srdiečka dole, to je naozaj super...nech vám to všetko dobre dopadne 🙂 ...a paťko asi vie, prečo tak rýchlo spozná svoju maminu...teším sa s vami...

magimary
9. jún 2009

no, veru, aj na tom infekčnom sú z toho celí prekvapení a vyvalení, že práve v "bábätkovskej hepatálnej poradni majú teraz prijímať aj "američanov"...
😖 a ak som správne pochopila, ani to nechápu...
lebo tam je veľmi veľa dverí,s rôznymi ššpecifikáciami infekčných chorôb ( a najmä tých dospeláckych), určite by sa našlo aj niečo vhodnejšie pre chrípkarov..., ale nie šupli ich presne na tú destkú "trojku"...
fakt nad tým krútila hlavou aj tá "naša" sestrička...

a rozhodne nevyzerali zdraví...najmä ten prvý, čo tam s nami stál, ten mal ooooooooooobrovský kašeľ ako hrom, ale upokojoval ma, že asi to nebude chrípka, lebo vykašliava "husté zelené fazule" 😝 😝 😝 😒 ...
no, to už by musel byť fakt pech, keby sme tam neičo nachytali...

ale stretli sme tam ešte aj s mexx a bolo nám fajn! 🙂 , zviezla nás aj domov... ochotná to babulka! 😵

najjulinka
autor
9. jún 2009

Inak v Tescu ked sme nakupovali, tak sme videli dvojčatový kočík... Chlapcov dvoch mali... No a Lucka jak zbadala kočík, tak hned "DUA" 😀 😀 😀 A potom sa domáhala Kika...
Inak teší sa na Mareka a hlavne na Margaretku... Ked to meno poviem, tak je usmev od ucha k uchu.... 😵 😵 😵 Trošku ale bojim... lebo ona len s jednou černoškou sa stretla a ... a bala sa... dosť velmi... ale ono to aj zo situácie vyplinulo... tá černoška malá jej zvrieskla za chrbtom a Lucka sa zlakla a potom len sledovala stále kde je tá černoška a držala sa mojich nohavíc 😀 Tak tieto snad jej nezvriesknu za chrbtom... 😀

magimary
9. jún 2009

Malá Margie má tuším zajtra meniny, nie? 😅
tak pekne oslávte... a vopred sa tešte! 🙂

najjulinka
autor
9. jún 2009

Hej má...

pimpa
9. jún 2009

Dakujem jani.
No dva tyzdne od predbezka stanovili termin predosvojitelskeho sudu, fakt tu to ide rychlo, on je z BA II - tento obvod robi vsetko nejako rychlo 🙂

lienocka235
9. jún 2009

pimpa to je fakt rychlost... 😉

pimpa
9. jún 2009

Jejda, ake smiesne prave Paťko urobil, normalne som sa pobavila. Vzala som ho z balkona, lebo uz sa zobudil a nechcel spinkat a dala som ho na chvilku na prebalovak len tak rozbaleneho, nech si kopka, a ked som dosla s mliekom vo flaske, Patko sa usmieval, tvaril sa ako svaty za dedinou a valal sa vo svojom kaku a spredu si precikal tricko.Vobec mu to nevadilo pri veselom zuvani svojich noziciek. Aspon sme usterili plienku...no ten jeho nevinny pohlad, mali ste vidiet 😀 😀 😀

adrianamickova
9. jún 2009

nove deti....juli super...
pimpa,ako po masle vám to ide,tešíme sa s vami 🙂aj posledný príspevok 😀 😀

najjulinka
autor
9. jún 2009

No idem do sprchy.. .dnes je u nás horuuuuuuuuuuuuco...

mata2
9. jún 2009

tu je na skapanie 🙄 ale obcas vetrik zaveje,tak da sa,... 😝

lenkove
9. jún 2009

tu je mracno a dusno a ja som chora 😝 😝 herpes, hlava, hrdlo.. tesim, tesim.. 🙄

lienocka235
9. jún 2009

pimpa.. 😀 😀 😀

aj tu je tak divno dusno... dosla mi taka pohladnica.. ze 18.6 zacina v Ikey vypredaj a ze ako clenka Ikea klubu mozem tam dost nakupovat uz od 7:00 a este budu ranajky za 0,01 Euro...
ako to si fakt myslia ze tam niekto nabehne na siedmu? ale na ranajky by som mozno pred robotou zasla 😉

lenkove to mi je luto... tak sa daj rychlo dokopy... ked pridete na SVK tak sa ohlas.. mali by sme sa uz stretnut aj nazivo...

mata2 ako deti.. uz prepadli caru byciklicka..?

najjulinka
autor
9. jún 2009

lienocka to doslo asi každemu členovi 😉 takže tých členov o 7:00 tam bude dost...

magimary
9. jún 2009

lieni, ja sa tam chystám 😅 ...už dva týždne...
na siedmu tam síce nebudem, ale každopádne tam pôjdem, čím skôr (ako sa mi podarí)... 😉
už sa neviem dočkať...

najjulinka
autor
9. jún 2009

joj baby.. ma navnadite nasadneme do auta a budem tam.. a IKEA bude plná ludí a tovar nikde a vás roztrhám.... 😠

magimary
9. jún 2009

juli, tovaru tam bude podľa m§a dosť, veď vypredávajú až do konca júla (aby v auguste mohli vyhúpnuť s novým tovarom), len ho bude stále menej a menej... 😉

najjulinka
autor
9. jún 2009

v poho.. .zatial mam zalusk v BA na mammut stoličky, vlačiky lillabo a možno na šerble (podla toho ako su na tom dvojky so šerblovaním) 😀 😀 😀 Inak v BA v celku nič pre deti...... keby som tam sice bola, tak mono by som si kupila gumené rukavice 😀 😀 😀

laculik
9. jún 2009

juli, super! a oni budu papierovo kaa-ove? magi, dost nevtipne ta chripka, dufam, ze nic nedostanete 😠.
Dnes hodil maly veeelkuuuuu šablu na hojde, hojdala ho starka, cize dlho a vysokoooooo. Tak dufam, ze len z hojdania, ze na neho nic neleze 😒 .

cairka
9. jún 2009

tu bolo poobede teda riadne veterno, ale teplúčko. stretli sme v meste známych, majú 5 ročnú dcérku s DMO (nechodí,ale inteklektovo je v norme) a aby toho nemali málo, tak mala pred časom epi záchvat a na rezonancii jej zistili nádor v hlavičke 😖 takže je na chemoterapii...

zicon, malý je fešák 😵 dáva psíkom riadnu školu, čo? 😀 😝

magimary
9. jún 2009

juli, ale vo výpredaji budú aj iné veci lacnejšie ako vo Viedni...
ja mám v pláne nakúpiť všetko, čo sa bude dať a čo nekúpim, doplníme v rakúsku...len neviem, kedy sa am dostaneme...

lienocka235
9. jún 2009

Mary.. tak sa tam stretneme... dame si nejake poznavacie znamenie.. muza nahovorim na ranajky pred robotou.. a ja cosi pokupim.. take predhniezdenie... ako ani v podstate nemam velmi co.. /mam toho dost/ ale deky maju pekne.. a do postielky..obliecky a tak.. mozno.. 😀

yukki
9. jún 2009

Ja by som sa tiež vedela v IKEE vyglupieť...takto iba pozerám na nete ponuku a hovorím si Toto by som Kike kúpila...toto... 😝 🙄
Zicon Kubko je skutočne fešáááák!
U nás dnes bolo príjemne, a teraz sa v diaľke blýska, dúfam, že te blesky nenájdu môj počítač. 😲

najjulinka
autor
9. jún 2009

no viem mary.. jasne keby som tam nabehla tak nakupim plno... ja sa poznám...

ano laculik...papierovo budu kaa-ove 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
9. jún 2009

tu sa spí???

zicon
9. jún 2009

No tak tu Kubo je 🙂)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre