Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

marketka1
4. dec 2009

prišlo Ti to?

najjulinka
autor
4. dec 2009

Inak marketka povedala "Karol tu".. .dačo po nom kcela... ale čo začla, tak sa pýty "toto?" a ukazuje prstom a my mame pomenovať 😉 😉 😉

marketka1
4. dec 2009

idem spať Bru noc 😔

magimary
4. dec 2009

markie, prišlo, ale strašne rozťahané a nečitateľné... pošli mi to prosím ako wordovksý súbor do Prílohy...vďaka! 😉

super, dvojičková marketka! 😵

najjulinka
autor
4. dec 2009

Dobrú noc želám.

tulenka
5. dec 2009

Ahojte!
Juli, nevies náhodou, či sú ešte volné miestana tú Oravu? Alebo mám napsať mamine? Som sa neskoro spamatala...

maznacik007
5. dec 2009

ahojte.. nas zje vsetko spociatku jedol pomenej potom sa rozjedol a za 4 mesiace pribral cca 2.5 az 3 kg ako napr. spenatu je schopny zjest dva plne taniere so zltkom a zemiakmi.. velmi lubi aj maso.. a omacky strukovinove... ako sme s janulou vraveli on zje vsetko.. co nezje jeho..

ale zasa nepije mlieko z flase.. to vobec nepil... ja mu davam na ranajky kasu milupu alebo sunarku plny tanier alebo chlebik vo vajci lubi alebo s maslom a sunkou
desiata jogurt
obed dava si vacsinou polievku len plny tanier / ja robim huste omacky vacsinou/ a ked sa vyspi da si druhe.. a vecer znovu kasu alebo chlebik alebo niekedy aj od obeda podla chute

a medzitym stale nieco chrume kukuricne chrumky piskoty jablcka mandariky .. tie vie zjest aj pol kila na posed nestiham supat

konecne je uz taky macatejsi.. on dobre je... mne mala vymysla s jedlom..

tulenka
5. dec 2009

Cau maznacik, vraj si mala mrchanemoc? Uz je lepsie? A chytilo to u vas doma len teba ci u ostatnych to malo lepsi priebeh?
Ty si uz doma s malzm na RD, teda ked nie si PN ci stale este aj robis? Aj vz idete na tu Oravu?

maznacik007
5. dec 2009

hej uz je lepsie tulenka... vsetkych som nakazila okrem maleho toho som dala k mame.. este nie som na RD lebo este nie je pravoplatny rozsudok.. /stara mama neprebera postu tak sa to natiahlo/ pravoplatny bude od 8.12 a odvtedy mozem ist na RD ale momentalne som PN a budem este potom docerpam dovolenku lebo este mam a potom na RD od noveho roka tak to zatial vychadza... ale do roboty uz nejdem.. isto

ano na oravu ideme 😉

najjulinka
autor
5. dec 2009

maznacik kde kupujes Milupu??? V zahraničí? alebo cez MMB? Lebo u nás v obchodoch nikde 😒

tulenka myslim ešte volné miesta sú, ale ozvi sa mojej mamke - tá má prehľad a hlavne ked sa tu tak hromadne hlasime 😀 😀 😀 😀

marketka1
5. dec 2009

Ahojte a pekný deň. 😉

magi poslala som Ti tu tabuľku neviem či si to chcela takto ale je to asi čitateľnejšie ako včera. 😝

mamky nezabudnite dnes čisté čižmičky do okien 😉

maznacik007
5. dec 2009

v rakusku juli kupujem.. tu sa d kupit aj v dm ke som videla ale ta z rakuska je lepsia podla mna.. lepsie chuti a lepsie cenovo vyjde mne len tu zjedia alebo sunarku /niektore druhy/

http://www.milupa.at/Unsere_Produkte/breie?tab=...

tuto velmi lubia

http://www.ciao.de/Milupa_Milchbrei_Banane__225...

v bipe zvykne na to byvat akcia

tulenka
5. dec 2009

Jasne Juli, uz som jej naisala, este sa dohodnem s muzom ,lebo som s tym na neho vyrukovala len tak narychlo, ked uz odchádzali na korculko, tvaril sa ,ze sa mu mioc nechce, ale aj keby on nesiel musime si prazdniny podelit, tak by som isla len ja s babami.Este s nim hodim rec, ked sa vratia z korculka.

cairka
5. dec 2009

jéj, tuleňka, aj vy by ste tam išli? no musím porozmýšľať, kde nájsť prašulky, kto sa tam vlastne všetko chystá? tuleňka, julia, magi, yukki, maznacik - ešte niekto? to by už bolo skoro ako koníkovské stretko 😀

najjulinka
autor
5. dec 2009

ja som u nas v DM Milupu nevidela... Raz ked som mala ešte len Lucinku, tak som kupila od ruky z MMB - bola aj suprová cena, aj ked som zaratala poštovné, tak to bolo ako iné kaše...

najjulinka
autor
5. dec 2009

Spinkate? Ja robim subor fotek pre dvojičky... Ešte som len v auguste...

vivien2505
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vivien2505
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cairka
5. dec 2009

vivien, ja by som rada...ale neviem, neviem 😒 rozpočet nepustí

najjulinka
autor
5. dec 2009

no našťastie dvojky su u nas kratko.. ide to rýchlo.. a hlavne moc netriedim... vsak si noví rodičia vytriedia.. .len nech tam nemaju fotky kde ich deti vobec nie su 😀 😀 😀 😀

vivien2505
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tulenka
5. dec 2009

no vyzerá to, že by sme išli, ak bude miesto. Hoci, ja už som skôr taký "koníkový externista" 😵 .

Yukki, dúfam ,že vám balíček nezablúdi. 😒 Manžel ,keď prišiel z pošty, hľadal ,kde to vlastne bývate a nenachádzal, tak sme zistili, napsal Rakovce , no snáď to dojde aspoň podľa PSČ.Teda na balík som to písala ja, on len lstok, možno tam je to dobre.

najjulinka
autor
5. dec 2009

vivien ja davam aj foto kde je aj plno iných detí ludi. som sa na to nových rodičov pýtala.. a vystrihnuť z nich len dvojičky sa da vždy 😉

vivien2505
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ralanka
5. dec 2009

čaute baby konečne som sa dostala aj tu
No vivien ked som sa opýtala muža , že či mi mikuláš niečo donesie a mám si očisťiť čižky tak mi povedal, že ani nemusím lebo mikuláš je chorý(teda on leží a potí sa) 😀 😀 😀 😀 😀

ralanka
5. dec 2009

malo byť čižmičky samozrejme už som tak ko z roboty že neviem čo píšem 😀 😀

ralanka
5. dec 2009

no kde ste kto? išli ste si všetci čistiť čižmy? 😀 😀

laculik
5. dec 2009

My sme dnes mali husacinu s kamaratmi. U nas doma. Mnaaaaaaaam. Hus, lokse, pecienka, kapusta, vinecko. Sme si pochutnali.
A cizmicky vycistila malá, teda malemu a jej. A pytala sa ci aj nam ma 😵 , a ja ze nie, lebo len detom maskrty nosi. A zlata ma polutovala. Ale lepí im, ze budu mat od certa zemiaky. Som ich dnes natahovala. Zaujimave, ze mala riesi Jeziska, teda ci existuje atd., proste uz moc tomu neveri. A Mikulasa neriesi, ani ju nenapadlo sa pozastavit nad tym.

marketka1
5. dec 2009

Ahojte tak my na Oravu nejdeme ☹ ☹ ☹ MM musí v tom termíne do práce dovolenky už majú rozplánované na prelom roka ináč ☹ ☹ ☹

ralanka
5. dec 2009

no laculík to máš blbé k nám chodí mikuláš aj ked už nie sme deti vždy si dáme neakú drobnosť s MM nemáme zatiaľ komu ale dúfam že už by sa to po novom roku malo zmeniť 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre