Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

lenkove
6. dec 2009

no som hlavne zvedava ako Slavko-Gulobijec zvladne tieto Vianoce 😀

no jasne, Brulka ze sa tesim.. nebudem sa predsa tesit na velkych ako placu po gaucoch, ze ich bruska od prejedenia bolia 😎 😀

najjulinka
autor
6. dec 2009

No naši si to minulý rok tiež moc neužili.. a teraz uvidime... zatila sa mi podla Luckiných rečí zdá viac biť "IN" samotný stromček s ozdobami ako darčeky 😀 😀 😀 Aj z nej mamim, čo by kcela ako darček... tak raz to boli zelene kvietkovane šaty, druhýkrát, že sa kce kupať s Mirkou pod stromčekom.. posledne to bolo lietadlo... to by mi bodlo asi najviac, lebo jedno Duplové lietadlo ich čaká 😀 😀 😀 Ale myslím, že keby som jej dovolila sa kupať pod stromčekom s Mirkou, tak to bude uuuuplne naj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🤐 🤐 🤐 🤐 😀 😎 😎 😎 😎

najjulinka
autor
6. dec 2009

vsak ti pišem mary, že kukni naživo a že asi kupiš, že to nie je taký brutál ako na www stránke... 😉

janivonbenji
6. dec 2009

my máme na stromčeku len sklené guly z okrasy - klasika červeno -zlaté...minulý rok za obeť padla jedna, aj to som rozbila ja.... 😀

julinka,
ak nezabudnem, tak na budúci týždeň ti napíšem ceny plus-mínus aké sú v okrase, lebo bola tam jedna kolegyňa kupovať, ale teraz má dovolenku...

najjulinka
autor
6. dec 2009

mary odfotila som povodnu zelenu a terajšiu zelenu na porovnanie farieb - teraz s bleskom, tak je to tak ako je,a le možno pomože 😉 kuk do albumu

yukki
6. dec 2009

Kika tvrdila v piatok logopedičke, že mama dostane pod stromček stíhačku. 😕
Dnes sa nesmierne bavila na tom, že striasala z orgovánu nad potokom mačky. Už dávno som ju nevidela tak sa baviť a mačky s takými zaťatými pazúrmi a vytreštenými očami.

zicon
6. dec 2009

To chudata macky do potoka??

cairka
6. dec 2009

yukki, len aby vám nejaká okololetiaca stíhačka nenabúrala do domu 😀 😀 😝
a tie mačky by som chcela vidieť 😀
my máme 90% plastové, minulý rok prežili všetky (aj tých 5 sklenených)

yukki
6. dec 2009

Nespadli. Mačka len tak nespadne. Aj by som bola zasiahla ale som potrebovala naštepať drevo....tak som bola rada, že ju mám na očiach a nerobí nič horšie. Ale kývali sa neuveriteľne, musia mať silné tie pazúriská....

lenkove
6. dec 2009

Yukki
clovek sa aj zasmeje 😀 😀

zicon
6. dec 2009

No viem si predstavit.

najjulinka
autor
6. dec 2009

Dobrú noc. Idem do hajan. Lucku mame nasačkovanu v posteli a nevie spať,lebo ťukám 😒

zicon
6. dec 2009

Dobru noc, a Yukinym mackam ziadne nocne mory

magimary
6. dec 2009

ja ešte nejdem...
ešte bude partička... 😅 😀

martina_maxian
6. dec 2009

ani ja ešte nejdem, nechce sa mi.... 🙂

lenkove
6. dec 2009

no no , nechodte
😀 😀 😀 😀
Brulka, pridi aj ty 😀

lenkove
6. dec 2009

Mary,
mozes mi, prosim, poslat na mail ten clanok o vas, pls? 😨

magimary
6. dec 2009

leni, pošli mi prosím ešte tvoju mailadres, nech ju nemusím hľadať medzi doručenou poštou...
potom pošlem... 😉

lenkove
6. dec 2009

a ste prec 🤐 🤐 vy skypujete? 😕

martina_maxian
6. dec 2009

nie, leni, tu sme... 🙂)

lenkove
6. dec 2009

😀 Mati, ste uzasni na tych fotkach, jednoducho rodinka, krasna 😵

martina_maxian
6. dec 2009

ďakujem Leni,, ale ja sa úžasne aj cítim.. 🙂 skvelý pocit, doprajem každému... 😉 😉

lenkove
6. dec 2009

😀 😀 inak, ako je to s rozsudkom? 😕 je pravoplatny az o dva tyzdne, alebo ako to je? alebo daju deticky na hostovsky po sude?

martina_maxian
6. dec 2009

no mali by nám dať na hosťovský,, tak uvidíme,,, 🙂 neviem, ako dlho to trvá, kým je právoplatný.. 🙂

lenkove
6. dec 2009

mne sa zda, ze 15 dni... 😕 😵 😵 😵

lenkove
6. dec 2009

baby, ja idem pomaly spinkat 😎 😎 😎

magimary
6. dec 2009

ja ešte nie... 🙂

lenkove
6. dec 2009

Mary,
ty si nezmar! 😕

magimary
6. dec 2009

😀
neviem,či som...
teraz je tu tatik a ešte pracuje, tak sa neponáhľam... 🙂

lenkove
7. dec 2009

dobre rano 😀
my sme chori 😨 ja mam herpes ako dva svety a mm kasle ako tuberak.. zeby chripka kroch kroch? 😕 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre