Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

marketka1
7. dec 2009

maznacik neviem či sa to zmenilo od júna vtedy som podávala ja na Martina papiere keďže mu chýbalo pár dní do troch rokov tak som rovno žiadala o pestúnsky príspevok ale podľa pracovníčky úradu som sa mala sama rozhodnúť pretože som mohla brať RD aj na Martina hoci som už brala na Kuba.Tak neviem kde majú pravdu.

maznacik007
7. dec 2009

jaaj sak ano.. ten povie tak a henten inak.. ale hlavne ze davaju no nie... 😀

ja idem na RD az od januara.. teraz mam este PN a mam narok aj na pestunske za december... a od januara by som mala mat ten vyssi RP.. tak.. tam uz len docerpam dovolenku co mam este desat dni... a potom oficialna RD..

zajtra ideme vybavovat do NZ a Nitry.. uz posledna oficos nasteva domova.. tak som zvedava.. 😝

marketka1
7. dec 2009

magi poslala som Ti mail škoda že to neviem poslať na MK.pekné nie?

magimary
7. dec 2009

hej, markie, kásne... 🙂

magimary
7. dec 2009

a zase ticho... 😨

mata2
7. dec 2009

u nas ticho neni 🙄
vcerame a potom ich idem ulozit 🙂

najjulinka
autor
7. dec 2009

máme mikuláša za sebou... dostali sme dokonca otázku či máme trojičky - Lucinka, Mirka , Dominika 😨 😨 😨 No zaujimave kombinácie si deti narobia... a myslím mata dostala otázku či maju 5 detí, lebo som mala všetky (+ seba) v rovnakej mikine... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

magimary
7. dec 2009

ja už mám 2/3 uložené, už len Tobi (ten si teraz umýva zuby)... zajtra skoro vstávame...
a obliekame si-teda chlapci budú všetci mať- tiež oranžové flísky na sebe...
aby som ich na Kramároch nestartila... 😅 😀

marketka1
7. dec 2009

a my už len u Martinka zúbky umyť a hajde do postele. (zúbky=ockova robotka, ale akurát tróni tak čakáme)

magimary
7. dec 2009

aj u nás sú zubky (aj celkovo večerná hygiena) tatikova robotka, ale ten ešte nie je doma a asi skoro ani nebude, lebo musí zajtrajšok "nadrábať"... 🙄

yukki
7. dec 2009

My pozeráme večerníček. Mikuláš nám dnes dal už druhý adventný kalendár, Kika zo všetkého čo chcela zarecitovať povedala alebo odspievala len prvé dva riadky a potom sa začala rehotať!
Najlepší darček pre deti bola veverička Matúš-niekto to odniesol ako mladé k nám na pracovisko a naši to vypiplali-no lietal tam po všetkých preskakoval z hlavy na hlavu a celý húf detí-všetky, čo už sa dokážu ako tak presúvať-za ňou! Po polhodine sme úbohú veveričku odchytili. Dúfam, že žije.
Čert si v jednu chvíľu urobil z varechy mikrofón a Kika do ticha zarvala: Srandu si robí čert.

maznacik007
7. dec 2009

no u nas sa este stavia lego... 😉 maly dost dlho poobede spal.. takze ho ulozim az okolo osmej...

yukki.. ta vevericka.. si asi uzila... my uz mame nachystany darcek aj pre J. Dankovu bio.. kupili sme jej vianocny kaktus.. aj s pukmi a kvetinac zajtra ideme.. jaaj jak sa tesim na pani ridici 😀

cairka
7. dec 2009

aj u nás sa spalo poobede dlho, tak ešte sme sa len teraz navečerali a skôr ako kolo pol deviatej nemá zmysel veve ukladať 😝 ešte sa aj pohrať stihne 😀

mexx
7. dec 2009

U nas sa cez den spalo sedem minut. 🙄 Ale teraz sa mlady pan ulozil a zacina pochrapkavat, tak dufam, ze mu to vydrzi. Ja som ako mechom udreta... 😔

yukki
7. dec 2009

Hej, a ešte keď predstúpila pred Mikuláša skôr než sa stačil dačo opýtať Kika že : Ja som bola dobrá! Aj ráno som bola dobrá, no!!
Už je v posteli ale ešte trepe dve na tri, držka jedna.

najjulinka
autor
7. dec 2009

Inak Lucka je brutálna stíhačka... Sme sa obliekali na Mikuláša a samozrejme Lucinka sa nechala obliekať ujom (novým ocinkom dvojičiek)... A mu povedala, že nevie zapnuť zips... no blbu blondínu zo seba robila... ujo zapol... na to Lucinka chytil zips ujovi na bunde a šla zapnuť... ale strašne stihačka... ked sme sa vratili z Mikulaša "Ujo kde si?! Ujo pišaš? Nevem otvoriť!" 😝 😀 😀 😀 Ešte že "ujo" Lucku odhadol a zamkol sa na záchode, lebo ani tam by nemal klud 😅 🤐 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😎 😎 😎 😎 😎 😎

najjulinka
autor
7. dec 2009

A to ked boli interakcie s Kikom, tak tiež na noveho Kikovho tatika vyštartovala, len to bola trošku menšia, tak to nebolo také okaté... 😀 😀 😀 akurát, že som ani foto bez Lucky im nevedela spraviť spoločné...

adkapo
7. dec 2009

Yuki , zlaté to dieťa 😀

moje už spinkájú 😉 , lebo na obed sa im spať nechcelo ☹

Po Mikulášovi boli dosť rozkekešení , museli sa vyventilovať bo do Mikuláša ,,sekali dobrotu " 😝

laculik
7. dec 2009

ahojte 🙂 .

laculik
7. dec 2009

martina, ste uzasna rodinka, velmi na vas myslim!

mixka
7. dec 2009

ahojte bosorky 🙂

tak ja sa piatkoveho stretka na vianocnych trhoch nezucastnim, bolia ma zuby, ucho, mandla, hlava 😔 asi budem musiet napochodovat k lekarovi, len neviem ci mam zacat u obvodaka alebo zubara 🙄 v kazdom pripade nemozem postavat v zime vonku 😔 mrzi ma to, snad o rok...

laculik
7. dec 2009

hlavne sa daj dokopy mixka! tak to asi stretko zrusime a nechame na jar, ked bude teplucko a dame stretko aj s detmi niekde vonku , akoze opekacka na železnej napriklad 😀

yukki
7. dec 2009

Adkapo, ahojte, ako sa máte? Idete v piatok do Návratu na Mikuláša?

maznacik007
7. dec 2009

jaaj skoda mixka.. ale hlavne sa liec.. nech si cim skor fit...

no inak kocky radte... co davate na zaparenu ritku.. ? ja mam taky krem z DM ky s oxidom zinocnatym... a danulovi sa ritka zaparila.. a to mu umyvam po kazdom kakani aj po cikani teraz uz.. ziadne utierky.. len mam podozrenie ze to su tie vcerajsie mandarinky.. on ich neje.. on ich zere s prepacenim... a ze mu to prekyslilo moc.. a tak to ma cervene chudacik...

laculik
7. dec 2009

imazol

mixka
7. dec 2009

dakujem 😔

maznacik, ja davam sudocrem a baby nemali najmensi problem a sudocrem ti vyriesi aj zaparenie 🙂

maznacik007
7. dec 2009

laculik da sa to kupit bez predpisu.. zajtra rano klusem.. pre to.. diky... moze to mat z tych mandariniek..? nemam pocit zeby sa nieco ine zmenilo....

najjulinka
autor
7. dec 2009

Ja tu hladam hračky čo balim dvojičkam... Hlavne tie čo doniesli maxiovci 😀 😀 😀 a musim povedať, že u nas čierna diera šuvix... a to je par dni čo sa s tým decká "hrajú" a už som aj medzi postele ruku pchala a našla som kde čo, ale to čo hladam ani za svet 🙄 🙄 🙄

phoebe003
7. dec 2009

Ahoj milé maminky, měla bych na Vás prosbičku. V první řadě bych Vám chtěla vyjádřit svůj obdiv a trpělvost. Ale abych se dostala k jádru. Mám dvě vlastní děti. Když jsem já byla malá, tak si moje maminka brávala na víkendy(tenkrát to ještě šlo) z dětského domova holčičku a měla podanou i žádost o adopci, ale protože se objevila matka děvčátka, tak byla žádost zamítnuta a o holčičce jsme vícekrát neslyšeli. Ačkoliv mojí mamince bylo nabídnuto jiné dítě k adopci, tak odmítla, protože si k dívencae vytvořila velice silné pouto. Já jsem vždycky vyrůstala v prostředí, kde jsme se snažili lidem pomáhat. A již delší dobu uvažuji o adopci, nebo pěstounské péči, problém je v tom, že mi manžel tvrdí, že když můžeme mít vlastní děti, tak naco pořizovat cizí. Můj názor je výrazně jiný a stojím si za svým. Proto se Vás chci zeptat, měla tu některá z Vás podobný problém? A kdyby se mi podařilo přesvědčit manžela, jakou mám šanci že dostanu do péče dítko?

adkapo
7. dec 2009

Matimaxi prajem vám nech to všetko zajtra prejde hladko 😉 , budeme na vás myslieť a tešíme sa 😵 😵 😵

nech ste šťasní vy i vaše detičky - slniečka 😵 😵 😵 😵

a pekne sa vyspi , zajtra ťa čaká nároční deň 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre