Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

lenkove
15. dec 2009

Ale tolko dobrych sprav je tu, hadam sa nenechame znechutit.. Sorry, ze som to takto vypustila, Mary 😀 ty tarajko 😵 😵 😵 ale tesme sa spolu
to ked preslo predbezko tak je sud, ok nie? Maznacik, to to tvoje spolocko za Smejusku, ma dostalo.. 😔 krasne..

mexx
15. dec 2009

Maznacik, no vyzera to tak, ze okolo dvanastej tam aj s Mary budeme, tak snad sa nam podari zrazit. 😉 Uz som zvedava na vasho Princa. 😉

Smejka tu uz dost dlho nebola, teda aspon verejne... 😕 Ale som rada, ze sa im dari. 😉

mexx
15. dec 2009

Ozaaaj, este mi napadlo - Juli, nic nove o notebookoch pre profi? 😅 Lebo nam to normalne riaditelka spominala na schodzi poslednej, ze teda mame narok, ale ani ona sama este nevie/nechapem, ako to chcu kompetentni riesit, ked uz naslubovali... 😀 Ale teda aby sme si boli vedomi, ze mame narok. 😀 😉

maznacik007
15. dec 2009

samozrejme gratulujem aj vivien.. ak to tu cita...

lenka.. ako potesi... ale nechapem ako si mohol zobrat kuchynu tu tam on kupoval ci bola tam povodna?

ako ono niekedy ten pocit ze nemusis byt vdacna.. stoji za to... moji svokrovci sa s nami nekontaktuju / ani nas nepozdravia ked nas stretnu v meste byvame totiz v jednom ani malej neodzravia uz takmer tri roky... a predtym to bolo len o tom aby nam robili zle a ublizovali.. alebo pytali peniaze... inak ja mam normalne podozrenie ze svokra na nas velmi v zlom mysli a zlo na nas zosiela... viem mozno je to na smiech... ale niekedy mi to smiesne nepride...

a co mm na to hovori?

cairka
15. dec 2009

lenkove, to je brat... 😒

dokončujem polievku, takú zemiakovo-zeleninovú a hovorím vaneske "nevieš, prečo som tam nedala trocha hrášku? som krepá" a veve celá spokojná " no, neviem, si krepá" 😠 tak som to dostala 😅 ale ten tón akým to povedala stál za to 😝

najjulinka
autor
15. dec 2009

tak deti uložené akurát. dnes to bolo s Mirkou náročne... urevaná neskutočne dnes je... 😠 Po poobednajsom spanku vsatala s revom rovno... 😒 Karol niesol cestovnu ohradku na reklamaciu, ohradku čo v Nej Kiko spinkal niesol mojej sesternici pre dceru... že ma buduceho svokra stolara, tak že tu ohradku spraví... taká fajn ohrádka to bola - aj rozmerovo - aj skladanim a tak... A Kiko ju dorazil 😖

najjulinka
autor
15. dec 2009

mexx v stvrtok na školení nejaká profi z ineho domova ako my vravela, že im povedala riadietelka, že v januári by mali byť či čo... ale to všetko také "že vraj"........

maznacik007
15. dec 2009

juli odkial objednavas tie doplnky do toho domceka do dupla?

mexx
15. dec 2009

Maznacik, na taketo veci nahodou tiez verim, a casto mi to smiesne nepripada. Pokojne by som verila, ze na vas niekto moze zosielat zlo, stava sa to... 🙄 Je to fuj. 😔

A presne ako hovorite, ten pocit, ze nemusite byt niekomu vdacny (aj ked vam to vyrobi nejaku pracu navyse a starosti), je na nezaplatenie. 😎

lenkove
15. dec 2009

Maznacik
s tym posielanim zla ti verim, na to pomoze len obratene garde... 😔 musim to aj ja zacat praktizovat uz aj a nie siru chrlit 🤐 😔 no fuj na mna..

mm bol bez slov, oni maju taky divny vztah.. ako CSSR a Sovietsky zvaz 😀 Svagor je ten Sovietsky zvaz 😉
ved viete ako sme sa delili so SOvietskym zvazom: po bratsky.. a viete ako sa da inak? Napoly 😀 😀 😀 😉 ze mohol aspon telefon zdvihnut.. to je ten brat, co nam nadal za ado 🙄 no velmi si ho "vazim" 😝

zicon
15. dec 2009

696 stranok prispevkov - dost drsny napad.

najjulinka
autor
15. dec 2009

maznacik normalne od ruky... 😉 Kupelnu som kupila u nas v KE v bazare ( www.legacik.sk ), takže to mam aj bloček,a le teraz som od ruky bez bločku kupila 😀 😀 😀
Inač som po tom objednani na českom bazariku našla čoi dokonalé - http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21068394&tab=2 - sada z roku myslim 1986 😉 - jediná svetlomodrá kuchynka 😉 uuuplne kompletná - s chladničkou 😵 😵 😵 🙂 😅
Stolík okruhly som kupila v legáčiku myslím nový - oni maju par duplo kusoviek nových na sklade... Ale to maju také, že okruhle stoliky, podvozky také malé na tu autičkovu drahu duplovu, píšťalky duplove, žaby také velke duplove a asi nič viac nové ako kusovky ani nemajú... 😀 😀 😀

Mirka vrieska 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 Ma z nej dnes porazí.. .pre nič za nič odvrieskala pol dňa........ 😠 😠 😠 😖

lenkove
15. dec 2009

joj a jasne, ze kuchyna bola povodna 😉 teda od povodneho majitela, nie este z 50-tych rokov 😕

mexx
15. dec 2009

Juli, a myslis, ze to budeme mat narok uplne vsetci, alebo budu podla nejakeho zahadneho kluca vyberat? 😅 Mna to fakt zaujima, ako to chcu riesit... 😀 O pocitac mi ani nejde, ale o ten princip... 😀

Teda neviem, mozno som divna, ale mna to Duplo zatial ani trochu nechyta. 😅

najjulinka
autor
15. dec 2009

mexx nemam sajn.. my sme dvaja profi, ale postačí nam jeden notebook, ale zas mali by dostať všetci, však tak pisali , či nie????

mexx
15. dec 2009

No ja neviem. 😅 Akoze mne je jedno, ja notebook mam, a mame aj stolovy PC, tak mi je to fuk, naco by mi bol dalsi. Ale zaujima ma to delenie, lebo si myslim, ze urcite nebudu mat pre vsetkych. 😅

maznacik007
15. dec 2009

juli ja som kupila toto tam nejaka kuchynka je.. a este zhanam to co mi chyba.. do dokonalosti vybavenia... 😀

http://www.legacik.sk/legacik/lego&id=2315

nasla som u jednej na mmb aj tu chladnicku aj pracku.. a take skrinky idem este snorit...

najjulinka
autor
15. dec 2009

mexx ja som tiež zvedava... ale myslim, že písali, že 581 notebookov sa kupilo.... mysliš, že kolko deti je v profi rodine??? Je to asi pod 1000 deti... A v priemere odhadujem, že je niečo medzi 1,5 až 2,0 dieťaťa na profi rodiča.... odhadujem....... takže by mohlo byť pre všetkých.....

lenkove
15. dec 2009

aj aj chcem kuchynku 😉 ale naozajstnu 😀 😝 😝

mexx
15. dec 2009

Mne sa mari, ze minule to vraveli dakde v telke, ze v sucasnosti je na Slovensku styristo neviem kolko (nepamatam presne cislo) profirodicov. Takze az ich kupili 581, tak im aj vystane. 😀

najjulinka
autor
15. dec 2009

maznačik ten set asi kupim aj ja, aj ked dosť doslova ohyzdne je to babatko - preto som teraz objednala starý druh od ruky 😀
napr. v tomto sete myslim chýba sprcha na vanu - da sa kupiť v roznej farbe, tak si dopasuj... 😉

najjulinka
autor
15. dec 2009

maznačika si ružová sprcha by sa ti hodila.. my mame zelenu - lebo kupelnu mame zeleno-žltú - my mame sprchu origos s kupelkou tak ako bolo... ale napr. aj zaltá sprcha existuje, tak možno ak lubite také čačané, tak aj zlaté by sa hodilo... 😀

maznacik007
15. dec 2009

hej.. ani ta chladnicka neni.. uz som rezervovala.. aj ohradku pre babetko a gauc.. este mam zalusk na telku.. 😀 juli no pomoc... my sme duplo maniacky...

najjulinka
autor
15. dec 2009

sprcha je aj strieborna - mne sa zdalo, že je to sivá,a le ono je to taká siva trošku do leskla... 😉
ohradku nekupujem od ruky, lebo myslim, že je aj v Hasičskej sade Education - ako hore rozhladna či ako to nazvať......... tak kupim tu sadu deckám časom.... a bude aj bloček 😀 😀 😀 (draha ohradka 😀 😀 😀 )...
ešte existuje koliska ak by vam ku šťastiu chýbala....
gauče su rozne typy... starší červvený a novší myslím červený a ružový.......

cairka
15. dec 2009

baby, mňa by zaujímalo, či sa s tým potom hrajú aj deti, alebo iba maminky a deti sa môžu pozerať (aby nepokazili 😝 ) 😀 😀

mexx, som rada, že nie som sama, čo nemusí lego 😉

najjulinka
autor
15. dec 2009

Mirka vrieska a Lucinka jej spieva a teraz jej vravi "minka neplač, Minka tiško, Minka hajaj, Minka to nič..." a take veci 😵 😵 😵

mexx
15. dec 2009

Cairka... 😀 😉

najjulinka
autor
15. dec 2009

cairka teraz sa musime hrať spolu... ale Lucka celkom šikovne sa už začína chytať..... ja samozrejme musim postaviť dom a tak... to ona ešte nepostaví...... ale dnes pekne si našla Duplove banany a dala ich papať Duplovej Dominike... a Duplova Lucinka s nou poobede musela ist hajať do postielky a aj teraz večer... 😀 😀 😀 a potom dnes pri hre zavelila, že treba prebaliť tých panakov a tak.... no je to ešte take všelijaké.. hlavne ked Mirka kde tu dačo poničí, drgne a tak... pravdupovediac mam pocit, že pred polrokom sa lucinka lepšie vyhrala ,a lebo +/- stagnuje v týchto hrách, lebo Mirka je dosť rušivý element.. preto teraz Duplo ani často nevyberám.... len pre zmenu aby Lucka mala....
Mirka sa hra s čimkolvek - vezme dava do krabice, trieska s čimkolvek po čomkolvek, hádže čokolvek kamkolvek.... takže mirka tak,a le lucka tie socialne hry pekne hrá - opakuje bežné činnosti ... na jar bolo "in" kupanie a chodenie na záchod... vaňa ešte stale patri medzi oblubene....

najjulinka
autor
15. dec 2009

Ja som vybrala že čo a ko mam nakupene z Dupla dnes a dumam, že všetkých 5 krabic ndam.. .Kombajn ešte nepoznaju, tak ten asi odložím.... Ešte nad domiešavačom tiež dumam, ale ostatné 3 určite dám - zoo, poštár na motorke, lietadlo malé.

najjulinka
autor
15. dec 2009

jeminku mirka vrieska a vrieska.. .čo s nou??? ja nechapem čo dnes tolko vrieska..... 😒 😖 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre