Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

janula_nz
17. dec 2009

ahojte. rozoberate monitor dychu? doteraz som veru nemala pri ziadnom dietati ale ak nahodou este niekedy nejake bude, tak si ho tiez zadovazim.

ako sa mate?

magimary
17. dec 2009

leni, ty máš skype... (a si odpojená 😉 ) a mixka, ty IP... (a si pripojená 😅 )
😉

cairka
17. dec 2009

jani, my dobre. a vy s laurikou?

magimary
17. dec 2009

jani, práve som ťa (opäť raz zas) spomínala, že dnes si ma "napadla" v "našich podobných" súvislostiach... 😔

adkapo
17. dec 2009

Ahojte !

Ja sa tiež pripájam ku gratuláciám Akálke a Zajkovi , aj môj synovček zároveň aj krstný synček ( vytúžené to dieťa po jednom potrate ) mal predvčerom 1 rok , no oslavovať budeme až na sviatky.

My sme teraz často chorí , soplíky , hrdielka a kašeľ.Sofka má aj teploty zvýšené , dúfam , že do vianoc sa dáme dokopy.
Výstúpenie v škôlke mal Paľko včera , bol nádherný 😵 😵 😵 spieval sólo Búvaj dieťa a Poďme bratia do Betlema.Boli sme na neho patrične hrdí aj s tatíkom.

adkapo
17. dec 2009

Amálke

mixka
17. dec 2009

jej janula, ahojky 🙂 ze sa aj ukazes 😉 ako sa ti byva v domceku ???

najjulinka
autor
17. dec 2009

mary mysli na to kolkým to vyšlo... 😉 1 kus ja, kolegyna 2 kusy, dalsia kolegyna tiež 2 kusy myslim.... Marketka tiež jedneho chalapa takto má 😉 ale bolo to o nerv pri nás a kolegyna jedno mala tiež také dosť o nerv.. .dokonca už jej volali, že interakcie s dakym či čo... ale nejak z toho zišlo...

janula_nz
17. dec 2009

cairka trosku sme nachladnute, laurika zacina kaslat, tak ma neminie zajtra doktorka. poobede uz mala teplotu, tak radsej pojdeme. boli sme v ba na vikend a dobre sme zmokli, tak toto je nasledok ☹

magi a v akom zmysle si ma spominala? necitala som dozadu, co ste popisali. obcas nakuknem a citam ale v poslednom case som len vypekala a jedla a zas vypekala a potom sa to zjedlo a dokola 😅 mam napecenu tretiu varku medovnikov 😀 dnes som posledne dopiekla, mam 6 druhov napecene . tak nech jedia , ja som uz plna.

laure v skolke odporucili psychologa, takze ma to neminie. vedela som, ze to nebude ok, ved uz skoro rok si s nou nevedia rady. ona akoby bola myslou nepritomna. niekedy jej hovoria a ona nic. nereaguje. teraz neviem ci naschval alebo je to nieco ine 😒

magimary
17. dec 2009

no, hej, ale to všetko je tam u vás...
čím bližšie k nám (janulanz), tým horšie štatistiky...(moja kolegynka v predch.dd) 😔

najjulinka
autor
17. dec 2009

magimary no držím palce...

najjulinka
autor
17. dec 2009

pridala som dnešné foto na FB so snehom (a vrieskajucou Mirkou,ale našťastie z foto nepočuť 😅 )

janula_nz
17. dec 2009

u nas teda nie je ziadny sneh. tych par vlociek co vcera akoze spadlo neratam. ale ako vy pisete, ze mate vsetko biele, tak to nebolo a ani nehrozi u nas

magimary
17. dec 2009

ani u nás, jani...veď vravím..., čím bližšie k nám, tým horšie... 😕 😒
ale ja som optimista a myslím POZITIVNE (!) 😅 😔 ...

mixka
17. dec 2009

jani a co domcek ??? zomieram od zvedavosti 😉 referuj, ake to je, co ma caka 😅 ???

janula_nz
17. dec 2009

mixka no este stale som akoze v nz tam kde som bola. dom este nie je dokonceny . inak vyzera to super a musime si zvykat lebo ja som 30r byvala v cinziaku. no neda sa to porovnat. pre mna uz len krb je nieco uzasne. sedavam tam a vyhrievam si zadok 😅

mixka
17. dec 2009

jaaaj, ja som jani myslela, ze uz ste v dome 🙂 vsak prave, ze ja aj nas ocko sme celozivotne boli v panelaku a toto bude velka zmena 😅 ale snad to zvladneme 🙂

janula_nz
17. dec 2009

mixka aj sme aj nie sme oficialne v dome 😀 zajtra tam idem, tam budeme vianocovat. preto som doma tak vypekala aby som nemusela tam

maznacik007
17. dec 2009

jeej jani... si sa ozvala.. tak sa liecte.... asi 23. 12 budeme v kolarove...

ani neviem co som chcela.. ale hlavne mary... klud ... neboj.. zajko je uz na polceste aj viac u vas..

janula_nz
17. dec 2009

ahoj maznacik. boli ste v tej ba na trhoch ci nie lebo si sa neozvala. vy ste uz zdravi?

janula_nz
17. dec 2009

a vies, skor ma stihnes na skype ako tu. mam pocit, akoby som sem uz nepatrila 😒

magimary
17. dec 2009

maznáčik, nemyslím si...
ešte je pred nami dlhá a hlavne "všakovaká" cesta plná zákrut... (urad, sud)...

yukki
17. dec 2009

Janula čo by si nepatrila. A s Laurikou...držím palce, aby to bol len nejaké vývojové muchy, ktoré úspešne vychytáte!

mixka
17. dec 2009

janula, patris sem 😉

janula_nz
17. dec 2009

yukki vdaka, snad to nebude nic take. priatel hovori, ze je rozmaznana. ze mi skace po hlave. na skodu to nebude, ked navstivime psychologicku, uz nas pozna z cias pripravy na pestu a profi 🙂

mixka prestala som chodi ako nerobim. ani neviem preco

yukki
17. dec 2009

Adkapo, Paťko je taký odvážny spevák..? Tak že mu blahoželáme, je pašák! že sólo.... 🙂
Kika odspievala pred Mikulášom jeden riadok a....začala sa rehtať. Ta i bolo dospievané. Hlavne že ho ubezpečila, že bola dobrá, aj ráno že bola dobrá.

janula_nz
17. dec 2009

laura zas ani balicek nechcela od mikulasa. v skolke su dve lauriky a ani jedna si nesla pre balicek, ze oni nechcu 😅 nakoniec prisiel mikulas k nim a balicek si uchmatli potom 😀

najjulinka
autor
17. dec 2009

yukki za to naša Lucka sa od mikulaša chrbtom obracia, akurát ruku len natiahne, že kce "ham" 😝 takže s tým jedným veršom ste uplne suproví...
ked sme išli na štvrtého Mikuláša, tak už po ceste tam rozpravala o papani a jak sme došli a videla balíčky, tak len to ukazovala a ked konečne na koniec rozdali baličky, tak ju len zaujimalo "ham vajko" 😀 😀 😀 no proste už vedela o čo ide...

magimary
17. dec 2009

4.príspevok 😔 v archíve

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre