Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

yukki
22. dec 2009

V Hypernove je prázdno, fungujú vždy všetky kasy už od začiatku decembra.
Traktor nám prešiel, o siedmej večer 😝 sme odhrnuté!

janula_nz
22. dec 2009

u nas nie je uz ani chyru ani slychu po snehu. vsetko sa roztopilo, cely den tu svietilo slnko ako na jar ☹ u nas budu vianoce na blate

cairka
22. dec 2009

yukki, len aby ste sa ráno nezobudili zas zaviate 😝

janula_nz
22. dec 2009

yukki vidim ,ze ste dnes piekli medovnicky. aj laurika si robila svoj plech, valkala, vykrajovala a dala na plech. ja som jej ich uz iba vajcom potierala. a boli dobre, napriek tomu, ze im dozicila trosku viac muky ako bolo treba 😅 ale mala zazitok. a robila by medovniky aj kazdy den 😀

najjulinka
autor
22. dec 2009

zicon kedysi som pri kauflande robila a u nas plny zvykne byť a je od ruky a ešte nemožne velevoziky maju, čiže ked su dvaja v obchode, tak už je plný vdaka velevozíkom

zicon
22. dec 2009

My varime na 2 dni pre 8 dospelych a 2 deti dost nie??

zicon
22. dec 2009

Kokso tebe su bud voziky male alebo velke. Inac ja viem porovnat uz som v Tescu stal 30 minut na pokladnu

yukki
22. dec 2009

No, zaviate asi nie skôr zaliate...lebo tu padá taký zmrznutý drobný dážď a je tesne pod nulou len..či teda až...či ako to mám vyjadriť, keď by som chcela riadne mínusy a nie toto teplo...
Janula, pribudli mi šediny a následky likvidujem doteraz, 😝 po Kikinom pečení, ale áno, piekli sme koláčky...

najjulinka
autor
22. dec 2009

no nie su štandardne voziky... to su ake ako v LIDL, Tescu, Hypernove, Bille,... Potom su také obrovské - to myslím len v Kauflande som videla ... a potom napr. také mini - to su v DM drogerii...

marketka1
22. dec 2009

Ja sa ešte ráno cca 5:00 chystám na ovocie do tesca dúfam že neprídem a nič tam nebude tu u nás v bille dnes nič moc a ja bez ovocia neprežijema to čo tu mám tak mi vystane na dva dni.(ja ovocie nejem ale ako sa julka tu vyjadrila niekoľko krát len ja hovorím o sebe ja ho žeriem doslova ) 😉

janula_nz
22. dec 2009

u nas su tie obrovske v kauflande, hypernove, tescu a lidli a tie mensie v bille a v coope

magimary
22. dec 2009

mňa už nikto do žaidneho obchodu nedostane... 😝
čo máme, máme, ostatné si domyslíme 😅

zicon
22. dec 2009

Najlepsi na ovocie su kaufland a lidl tesco ma akurat kompost

cairka
22. dec 2009

jéj, magi má nový look 😀 aká kočka 😉
a ja tiež do 28 do obchodu nepáchnem a môžu mať aj zlaté vozíky 😝

magimary
22. dec 2009

cairka, sa mi nesmej 😀
to mi teraz môj ocino poslal cez skype, čo ma naposledy fotil s telefonom, tak sa chcel pochváliť, čomu vyšlo 😅
a celkom sa mu to podarilo... 😅 😀
lebo v skutočnosti nie som taká kočka 😀 😀 😀 😝 😀 😀 😀

cairka
22. dec 2009

zicon, na ovocie v kauflande už mám svoj názor...a nie moc dobrý 😝

najjulinka
autor
22. dec 2009

ja sa chystam na nakup hračiek a bodyniek po sviatkoch... v preplnených obchodoch sa mi nekce... Porobila som učtovnictvo a mame čo minať... lebo mali sme jeden bloček taký popletený.. .totiž v IKEA ked sme nakupovali tak som vyhádzal ana pokladnu čo je na deti a povedala mužovi, že ostatné je naše... a ono pozapadavali veci aj detí medzi tie naše... a neviem dať do učtovnictva čiastočnu uhradu bločku asi... mama to tak vedela robiť, ked bola profi, ale u nas sa asi nedá, nepovedali nam, žeby sa dalo.... no tympadom mame na minanie dost penazi....... 😀 😀 😀

magimary
22. dec 2009

my to u nás robíme jednoducho (síce kontrolori o nemajú moc radi, ale ked sa to stane raz za čas, prežijú), ak sa na bločku vyskytne niečo, čo tam nemalo byť, tak to vyškrkneme a do úhrady (v papieroch) dáme len sumu bez toho "mimo nákupu"... 😉

najjulinka
autor
22. dec 2009

akože mary v podstate aj v niektorých obchodoch to tak robia, že len škrtnu, ked je chyba na bločku... len tam na to bločku je viac položiek našich ako ich... ale možno to tak spravím...

najjulinka
autor
22. dec 2009

a je to na preskačku - naše, ich... V podstate ich už len drobnosti... lebo velké kusy nezapadli 😀 😀 😀

zicon
22. dec 2009

Ja zas to co nuka tesco a billa to nieje ovocie

marketka1
22. dec 2009

magi pekné foto normálne som si myslela že je tu niekto nový meno som si dvakrát prečítala kým mi došlo že máš novú fotečku. 🙂

ja idem ráno preto lebo dúfam že tam nebude veľa ľudí a ináč ma už nikto do obchodu nedostane minimálne do pondelka.Ja len fakt ovocie a nič viac.

Dnes som ešte upiekla bryndzové tyčinky prvý krát a sú výborne lepšie ako z lístkového cesta.
Zajtra dopratať urobiť stromček ale to až večer a hotovo vo štvrtok len navariť a môžme vianocovať.

cairka
22. dec 2009

markétka, máme rovnaký program na zajtra, len my budeme robiť stromček už poobede, s vaneskou

najjulinka
autor
22. dec 2009

no man zajtra ked deti zalahnu čaká komplet všetko..... stromček, kapustnica, rezne (to spoločne s manželom 😀 ja len nad panvicou postojím 😀 😀 😀 ) ... Ja dufam, že zaspia tak skoro ako dnes...

cairka
22. dec 2009

juli, budete už zajtra komplet variť?

najjulinka
autor
22. dec 2009

no musime... lebo nemožem spoliehať, že sa bude poobede spať...

najjulinka
autor
22. dec 2009

a my to mame tak stiesnene v kuch. kute... to s aneda za asistencie deti dačo aj robiť.... ono byt nie je nafukovaci a z trojizbaku sme robili štvorizbák a dosť tým utrpela kuchyna 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
22. dec 2009

samozrejme o šatník sme uplne prišli 😀 😀 😀 - aj také tu v tom byte bolo 😉 😀 😀 😀

cairka
22. dec 2009

aha, a keby jeden kuchtil a druhý bol s deťmi v izbe? 😅

marketka1
22. dec 2009

julka len ich treba zamestnať ja som v pohode napiekla a dosť veľa v tesných podmienkach kuchyne a za asistencie dvoch detí a psa a dá sa to.Je pravda že šuplíky v kuchyni ostali hore nohami ale hrali sa s vareškami naberačkami miskami a vydržali dosť dlho dokonca aj pomelo skončilo ako lopta ktorá sa dá gúľať.Ja varím až 24 aby sa nepokazilo 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre