Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
23. dec 2009

No ja by som tiež celkom uvitala Vianocovať vo velkej rodine, ale Karol kce to mať také, že len my... tak to máme také.. mne je to trošku smutné, lebo nás je málo... nepride mi to nijak slávnostné vynimočne, pride mi to ako obyčajný den... možno ked deti podrastu a budu s nami dlhšie hore a budu tak inak natešené na Vianoce... Taký školkársky a asi mladší školský vek je naj na Vianoce... neviem... snad to bude potom také ozajstnejšie...

mixka
23. dec 2009

merala som a vazila deti 🙂 lenka 91cm a 13kg, laura 90cm a 13kg 🙂

magimary
23. dec 2009

pekné, čo je doma, to sa počíta! 🙂

mixka
23. dec 2009

to hej 😀

super fotka magi 🙂

laculik
23. dec 2009

ahojte, my sme uz par dni v tatrach, prve dni bolo - 15 a teraz prsi a je plus 2 😕 . Dokonca zrusili malej dnesny lyziarsky trening - fuka a nepremava lanovka. Boli tu haldy snehu ale zacina to zliezat 😨
Zelam krasne Vianoce a veeeeeeeela darcekov 😀 .

najjulinka
autor
23. dec 2009

Tak bola tu babi. Mirka po včerajšom vysavani dnes krmila, prebalovala babiku!!! A dokonca začala sklonovať či časovať či čo... "Baba papa" a na seba "Papam" 😵 😵 😵 A oslovila babi, že "babi" 😵 😵 😵 No super Vianočný darček mi dala, sice o den skor, ale tieto darčeky može davať kedykolvek a čím skor, tým lepšie 😵 😵 😵 🙂

marketka1
23. dec 2009

Práve mi poštárka priniesla vianočné prekvapenie zo socialky priznali mi osobitný opakovaný príspevok. 🙂 normálne ma potešili.

najjulinka
autor
23. dec 2009

no pekný darček marketka. 😀 ti verim, že ťa potešili 😀 😀 😀

najjulinka
autor
23. dec 2009

As som moc vychválila mirku ako sa kultivovane hrá.. Už letela lopta na stol do tanierikov , hrnčekov (jeden s kavou).....

cairka
23. dec 2009

ja som sa nechala inšpirovať mixkou a som pomerala veve - 102 cm a 15,5 kg 😵
markétka, mne taký dobrý darček doniesla poštárka včera - ale z mesta, že mi odpúšťajú školkovné za november-december, kedže veve nebola ani deň v škôlke - pomaly ale isto dochádza na moje slová, že ešte nám budú platiť, ked bude veve chodiť do škôlky 😀 😀

yukki
23. dec 2009

98/12,5 kg.

marketka1
23. dec 2009

cairka a to si musela čakať na dajaký papier? ja som Martinovi školné za december nezaplatila 😲 len rodičovské

mata2
23. dec 2009

http://www.najmama.sk/clanok/224372/vianoce-v-d... 😖

Ahojte,
milko mal katastrofalnu noc,skoro celu je prevrieskal 😲 .
prsalo u nas celu noc,a otrasny vetrisko fukal 😝 ...takze vianoce budu na blate...

cairka
23. dec 2009

markétka, no ja som november platila normálne, lebo to som ešte nevedela , že bude chorá 😀 a december som už neplatila, to už mi riaditeľka povedala, že si máme toto vybaviť...

mati, sila 🙄 ešte aj menný register komplet meno, priezvisko, vek.... 🤐

magimary
23. dec 2009

no, marti...ten link... 😔 😝 😠 ☹

čo idúMilkovi zuby, či bude chorý, či čo sa mu stalo? 😕

mata2
23. dec 2009

neviem magi,co sa mu stalo..
toto mi bubo robil ked bol mensi,ked sa cez den niecoho zlakol,ale milko sa nicoho nezlakol....tak neviem..ci sa mu volaco snivalo alebo co...
🙄

magimary
23. dec 2009

hm, no možno snívalo... 😕
a nenaľakal ho napr. váš "úžasný" sused alebo voľačo také? 😝 😨

ideme sa strihať (teda chlapcov idem ostrihať)... 😉

najjulinka
autor
23. dec 2009

No u nas vonku bazén... Som boal v Legovom obchode... Dobre robim, že si dam do penaženky tolko penazí čo možem minuť 🤐 🤐 🤐 Aj tak som to prešvihla, tak niečo vrátila a ešte stále to nebolo na moju penaženku,a le to už pani povedala, že da mi zlavu a bude to tolko čo mam v penaženke a ked už som vyplatila pobalila do igelitky, tak povedala, že mam si vziať regalu aj to čo som vratila, že to mam bonus 😉 😀 😵 😵 😵 No maju stalu zakazničku asi sa im zjavne vyplatím.. .A aj to začali rátať tak ako su zlavnene ceny , ked sa bere cez net a nie v kamennom obchode.. .takže zlava na zlavu aobe strany spokojne 😀 😀 😀 samozrejme som sa nezabudla spýttať a januárove novinky.. .ale nebudem im vravieť, že objednam cez net, kde je lacnejšie... 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mata2
23. dec 2009

nie,suseda nevidel 😉

zicon
23. dec 2009

To mate v Ke aj lego bazar?

najjulinka
autor
23. dec 2009

No ano 😉 Nemala som sa to dozvedieť 😅 😅 😅 Odvtedy tam penež tečú... 😀 😀 😀 A teraz ma napadá že som tamnechala helikopteru čo som včera obzerala 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zicon
23. dec 2009

Maju aj web stranku

najjulinka
autor
23. dec 2009

maju,a le bazarove veci tam velmi nemaju, resp. len občas čosi prihodia, lebo to sa často obmiena a tak...

najjulinka
autor
23. dec 2009

www.legacik.sk ,a le ak napises co hladas, tka ti odpisu ci maju asi...

marketka1
23. dec 2009

julka nič v zlom koľko máš rokov? lebo ja po tých tvojich lego príspevkoch mám pocit že si potrebuješ dobehnúť svoje detstvo pretože sa mi dajak nechce veriť, že tvoje deti sa tak s tým legom vyhrajú. 🙂

najjulinka
autor
23. dec 2009

s Legom menej, s Primom zatial viac - aj to v bazare maju - inde to moc nedostat, lebo sa už nevyrába momentálne

najjulinka
autor
23. dec 2009

s Duplom menej malo byť.. .z Dupla musim postaviť ja...

najjulinka
autor
23. dec 2009

ale zas na Primo panakoch vadi to, že nejdu posadiť a rukami urobiť papa... vtedy ked to začalo Lucke vadiť, tak sme začali prechádzať na Duplo... Cca marec-apríl tohto roka... tesne pred druhýi narodkami...

cairka
23. dec 2009

moje skromné dieťa mi pred spaním povedalo, že už si neprosí darčeky, že už dostala 3 - od mikuláša 😎 😀 nemohla skôr povedať? 😝

marketka1
23. dec 2009

cairka odlož na budúci rok 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre