Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

janivonbenji
13. jún 2009

jaj, to by bolo, že by sa novorodenec už pýtal na nočník...nechcem všetko na peniaze, ale viete, koľko by sme ušetrili na iné veci.... 🙂

julinka,
dovolenka pri mori je vec pohľadu, som bola už viackrát, ale ešte som sa nenudila...s malým sme boli len raz ( na budúci týždeň ideme práve druhýkrát 🙂 ), ale ten bol vytešený...a ja napr. dovolenku beriem aj ako zmenu prostredie ( aj keď relatívne nákladnú ), proste zmenu....a ešte - more ľúbim 🙂

magimary
13. jún 2009

Teba nemusel zaujať, stačí, že sa mne páči praktičnosťou (estetika je až na ďalšom mieste)...a šírka mi nevadí (ja radšej široké ako dlhé 😝 , neznášam dlhé tandemy, po Jané Power Twin som si povedala, že nikdy viac a ani nemám kde tandem skladovať, kdežto akýkoľvek široký kočík sa mi v pohodke zmesté pod schody), len som skrátka čakala, že aspoň niečo povieš (Tvoje komentáre beriem, ako samozrejmosť; s kým iným si pokecať o kočíkoch,ak nie s Tebou 😀 )...

ešte jeden príspevok a idem spať... 😀

najjulinka
autor
13. jún 2009

a este mi nie je jasné, preč je medzi "golfové hole" ked vyzerá, že sa skladá na plocho....

magimary
13. jún 2009

juli, Teba nedoháňam... 😖
ja si dávam normálne méty a ciele... (mata a pod. a keďže som už matu dávno zmákla, teraz sa aspoň vytešujem, ako pekne mi to pribúda 🙂 )... 😉 😎 😅

a dobrú noc, lebo 3737 je pekné akurát na dobrú noc!!! 😉

ozaj zajtra mal k nám prísť na návštevu Nikuško, ale keďže už máme sľúbenú inú návštevu, preložili sme to o týždeň...

najjulinka
autor
13. jún 2009

no zmena prostredia ano.. ale pieskovisko o rozmeroch čo je vonku na ihrisku mi bohate stačí.... aj tak donesieme plno pisku domka... ale aspon ja ho nemám ešte aj v gaťkách... kdežto na piesočnej pláži nie je kam prdel zložiť.. horúco... vsade bééé piesok... a nevraviac o mori.. nelubim... ja musim bazen.. to je moje...

janivonbenji
13. jún 2009

juli,
skús niekedy štrkovú pláž + detské ihrisko na nej + fešák plavčík ( keď more nezaujme tak aspoň je na čo kukať 😀 )

...ale inak jasné...len máš veľkú výýýhodu proti mne - ty môžeš zájsť do bazéna každý deň, ja k moru 1-2 ročne ☹

laculik
13. jún 2009

idem aj ja, pekne snicky!

najjulinka
autor
13. jún 2009

k bazenu sa každý den zajst nedá... o tom to je.. v KE normalne kupka nie su... a do Madarska nemožme, lebo deti nemaju pas...... 😒 ☹

A pri mori som nebola ani tak čato ako ty.. .stačilo mi...... štrkovú pláž som vyskušala na plažovom kupku Dunaja vo Viedni a o nič lepšie.. tie kamienky ako lezu medzi palce na nohach... a čo sa týka vo vode je to fuk.. ani jedno nie je pevna zem pod nohami... či štrk alebo piesok....

janivonbenji
13. jún 2009

juli 😉

všetkým dobrú noc a zajtra nech máte krásnu a slnečnú nedeľu....ahoj

najjulinka
autor
13. jún 2009

tak ste mi zutekali... mary a aj laculik vy byvate v RD... tak určite raz dorazíme.. ale toto leto ešte nie.. .musiem sa trochu rozrásť, ench to stojí za to... 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Takú návštevu ako my hned oceníte.. .hlavne ked vypadneme 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

a eli tu davno nebola... a na jej dom slintám už dávno... to by bola zmena prostredia... 😉

laculik
13. jún 2009

juli, vzdy ste vitani! aj keby vas bolo 20 ks! by sme nejaky hotel povedla pekne zabukovali a cez den ku nam na zahradku. No a obed opat v hotely by podavali 😀 .

najjulinka
autor
13. jún 2009

my by sme hotel brali so sebou... stan... 😀 😀 😀 manželovi chýba stanovačka... oni chodili tak za mladi... 😀 😀 😀 doli by sme chlapom deti... a my by sme vyrazili spolu na kavu... vratili spočítali straty... a ak by straty boli malé, tak na dalsi den by sme si kafčo zopakovali 😀 😀 😀

najjulinka
autor
13. jún 2009

nie ale piše sa to dobre.. .ale ked nechám mužovi deti, tak som ako na ihlách... 😀 😀 😀 😅

najjulinka
autor
13. jún 2009

no idem ja do hajan, lebo sa skotulam zo stoličky... 🙄 🙄 🙄

najjulinka
autor
14. jún 2009

Dobré ráno. U nás slniečkovo... 😉

janivonbenji
14. jún 2009

dobré ráno...
...asi zabralo to moje včerajšie želania - že slnečnú nedeľu prajem 😀 , lebo aj v za krááásne, slnečno, obloha bez jedného obláčika, len ešte trochu chladno, tak čakáme ( ja pri pc, muž v posteli a malý pri rozprávke 😀 )kým sa trochu oteplí....

najjulinka
autor
14. jún 2009

u nás v pohode bolo aj včera.. .možno chladnejšie bolo,a le inak pohoda slnečno.. .Za to manželovi v Polsku celý čas pršalo...

dioliana1
14. jún 2009

Cawte, som tu na skok z domu...ide to dosť pomaly...tie dokončovačky... 😒

najjulinka
autor
14. jún 2009

http://www.tegel.sk/index.php?m=detail&id=380 - oranžová!!! 😵 😵 😵

monikabubko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mata2
14. jún 2009

ahojte,
u nas je strasny hic 😲
mam pozicany fotak,tak fotim jak besna - deti vo vsetkych polohach,smejkov aj plackov.... 😀

janula_nz
14. jún 2009

tak u nas sa vcera osvedcila nestastna 13ka a teda aj moje najhorsie narodky ☹ na svoju 30ku zrejme nikdy nezabudnem

rita55
14. jún 2009

caute...Janula vsetko najlepsie a hlavu hore 🙂 Nieco vazne?

najjulinka
autor
14. jún 2009

Tak ja mam deti v hajanoch... Poobede sme mali najprv na navstevu tetu a potom moju mamku teraz podvečer...

yukki
14. jún 2009

Aj ja prajem všetko najlepšie a dúfam, že to nie je až také vážne a zlé...dúfam.
Ináč ja mám dnes pekný deň-kika sa po prvý krát spýtala:" čo to je?" 😵
Celý deň robíme kolo sena a ešte pár dní budeme. Len nech vydrží "chvíľa"-dobré počasie!
Včera sme boli na oslavy dňa detí na ihrisku v obci, aj na ceste čarovným lesom, bolo aj divadlo na chodúliach, decká sa mali zblázniť, páčilo sa a aj nám. A potom ešte na skok na hasičskej súťaži pod priehradným múrom-detto, veľký úspech. teraz sa Kika dezinfikuje vo vani, lebo celý deň behá bosá holá. Kurám sme postavili schodisko, takže aj pri výuke chodenia do kurníka máme úspechy.

lenuska74
14. jún 2009

Janula všetko naj naj k narodkám 🙂 Ostatným peknu nedeľu 🙂

lienocka235
14. jún 2009

Janula vseko naj k narodkam... a hlavu hore. bude dobre...

my sme boli dneska na Devine.. a potom mala chcela gulky v ikei.. 😅

yukki tak kika si dnesny den uzila... 😀
Prijemny zvysok vikendu.. vsetkym.. inak aj tu je hrozne teplo 26 stupnov

mata prihod fotky... 😉

lienocka235
14. jún 2009

jeej mata teraz som si pozrela.. tie co si posledne pridala a musim ti napisat.. aj ked tu budem mat monolog

macka... ja len takto 😵 😲 aka kocka je z nej... pekne sa jej krutia vlasky... taka poriadna baba..

a milko fakt jak minister na tej trojkolke... 😵

a este mas sikovneho muza super ste vymysleli tu zabranu..

cairka
14. jún 2009

ahojte.
jani, čo sa stalo? je to vážne? všetko najlepšie k 30, nech sa ti darí a nech sa rýchlo sťahujete do domčeku 😉

yukki, tak teraz sa priprav na nepretržitý kolotoč otázok 😝

mati, deti sú krásne, macka má rovnaké vlásky ako veve 😵 a milko je riadny šibal na prvý pohľad 😀

cairka
14. jún 2009

mati, milko je fakt úžasný v tej trojkole 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre