Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

vivien2505
29. dec 2009

Fantastická bambuľka 😵 😵 😵 Lenka a bude len Tvoja vlastne Vaša 😉

lenkove
29. dec 2009

dakujem vam 😵 aj ja viem, ze je moja 😵 🙂
Mary, neviem ci doslo to spravne, doslo len ze chces foto 😀
idem si vas popridavat 🙂

magimary
29. dec 2009

leni, máš IP, písala som aj dalej ale to už si bola zase "padnutá", 😅 tak to máš u-v ip-čku 😅

martina_maxian
29. dec 2009

dala som sem nejaké fotky z vianoc,,, a foto akrobatických kúskov, ktoré robí s deťmi môj otec... 😀 😀 😀

najjulinka
autor
29. dec 2009

Mati dobre sa pozerá na tie foto... Ked si predstavím v akom stave prišli drobci... Normalne sa nemožem vynadívať... Aj na tie u nás pred odchodom, aj na tie Vaše teraz... 😵 😵 😵
Mareček priberá stale na vážnosti... Snad mu 2 brady budu stačiť - šunkáči zlatý... 😵 😵 😵 Sa nezdá... Nedžgal sa, ale on je taký kliďas pomerne oproti iným detom...

martina_maxian
29. dec 2009

užasné sú,,, Mareček je o kilo ťažší od Markétky, ale ona je od neho o kúsok vyššia... 🙂 On je veľký pohoďák, ale tiež sa vie parádne blázniť.. 😀 😀 😀

najjulinka
autor
29. dec 2009

joj to zas nie je omámeny, ale je prost epohodak. .a oproti temperamentnej Marketke to vyzerá ešte pohodovejšie ako naozaj je 😀 😀 😀

magimary
29. dec 2009

jééééééééééééééj, mati, aké úžasnéééééééééééééééééé...
normálne som dojatá...

marketka1
29. dec 2009

leni ja som nestihla spraviť kuk na fotku pošlem Ti mail na IP.

Kubko konečne zaspal obložila som mu postieľku mokrým prádlom inhaloval kortikoidy rectodelt čaká v pohotovosti a nespíme len sledujem či dýcha ☹

mati pekné fotečky veľmi M a M sú krásne a teraz už aj šťastné deti 🙂

magimary
29. dec 2009

jaj,markie...drž sa!
nezávidím ti a presne si to pamätám spred mesiaca... 😔 ten strach e bezmocnosť...
ale pokiaľ inhaloval kortikoidy, verím, že sa to nezhorší...nám napokon tiež lepšie zaberal Ventolín cez masku ako samotný rektodelt... 😕
dýchaciu podložku asi nemáš, však? aspoň by si bola pokojnejšia...vtedy som ešte ani je nemala, ale hned po tom strachu som di ho požičala, lebo ... 😕

marketka1
29. dec 2009

magi podložku nemám zatiaľ, ale asi si ju budem musieť pozháňať veď my od septembra sme laryngošku mali spolu aj z touto 3 krát a ešte aj s bronchitídou dokopy.

a asi začnem zháňať aj parný zvlhčovač vzduchu neviem či mu to pomôže ale vyskúšam...

magimary
29. dec 2009

no, my sme mali vlastne za mesiac (od 1.10 do 1.11) laryngošku trikrát (s tým, že najhoršia bola tá prvá 😔 )...a to ma presvedčilo... 😔 ...a tiež som uvažovala (z rovnakého dôvodu aj nad tým zlvčovačom...), ale zase u nás je vlho dosť, takže by sme už asi fakt splesniveli... 😝
ale vraj to má veľký význam, aj ke´d...skúsenosti mojich známych mi to nejako nepotvrdzujú... ale na druhej strane si myslím, že i tak by to bez toho mohlo byť ešte horšie... 😔
a teraz ma napadá, že naši malí sú v podstate rovnako starí a aj sa im to asi tak rovnako prejavilo, v podobnom čase... fú... no, vieme o tom svoje... 😒

marketka1
29. dec 2009

leni dík malá je zlatá veľmi 🙂

lenkove
30. dec 2009

dobre ranko 😀
my ideme na chatu, ani sa mi nechce ist 😔 esteze tam bude moja kmotra, budeme klebetit 🙂 😵
Veseleho Silvestra a stastny Novy rok vsetkym!

yukki
30. dec 2009

Ďakujeme! Aj Tebe Lenkove krásny Nový rok a veľa zdravíčka a šťastíčka! A ja som fotku nevidela, ale ja ešte chvíľu vydržím, veď za chvíľku ich budeš mať plný album 😀 😉

rita55
30. dec 2009

dobre ranko 🙂 Baby pripravte si lyze 🙂 🙂 🙂 na Orave sneziiiiiii 🙂 🙂

tulenka
30. dec 2009

Rita, aj vy idete? My sme boli optimisti a lyže máme vždy priravené lebo ešte to vyzerá, že by malo snežiť ďalej. 🙂 Ozaj, neviete niekto či tam v okolí nie je nejaké šikovné klzisko ako bolo v Zliechove?
Leni, skoda, že som nevodela foto, ale ako vrav yuki, stač vydržať a ešte uvidíme 🙂

yukki
30. dec 2009

Aj tu nasnežilo, len je dosť mokrý....uvidíme, v sobotu ráno sa rozhodneme čo pobaliť 😉

tulenka
30. dec 2009

aj u nás a už sa to topí.

rita55
30. dec 2009

tulenka ja nejdem,lebo stale zariadujeme,dorabame a mm povedal nech nejdem,ze Petka je malinka 😉 asi by mu bolo moc smutno keby sme odisli.Pojdem,ale urcite pozriet baby a hlavne ich deturence 😉

yukki
30. dec 2009

Rita Ty nejdeš? Ale nooo...veď by Vás tatko prišiel kuknúť.... 😒

tulenka
30. dec 2009

No s Petkou by si si to este tak neuzila títo drobci keď vypadnú zo svojho režimu, to je nič moc. Hlavne na týchto opbytoch nikdy nevieš aká bude zvuková izolácia od rozbláznených ubertiakov 😝 😀

tulenka
30. dec 2009

idem do práce strašne sa mi dnes nechce...,radšej som pridala čertidlo do albumu

rita55
30. dec 2009

yukki uz skoro pol roka byvame ako na stavenisku tak to chcem mat konecne hotove a mat klidek,ale dojdem vas pozriet aj z babami 😉

cairka
30. dec 2009

dobré ránko 🙂
aj u nás je konečne bielo 🙂
markétka, nám zvlhčovač nepomáhal, ale čistička vzduchu áno, ked sme mali požičanú jeden mesiac bolo vidno výsledky - ale to možno aj preto, že veve je alergická na roztoče

maznacik007
30. dec 2009

dobre ranko aj tu je krasne bielo....

leni ja som tiez nestihla... poslem ti do IP mail

markie.. to mi je luto ze sa vas tak choroby drzia...

najjulinka
autor
30. dec 2009

Dobre rano. Dnes decká potiahli do poldeviatej... večer sme ich ale oddelili na samotky... lebo Mirka nam budila Lucku večer.... Domča okolo tretej v noci mala ešte flašu.. a inak až do poldeviatej 🙂

macocha
30. dec 2009

Čavte,
tu snežilo okolo polnoci, ale nič sa neudržalo... je takmer +4, ale na pocit dosť kosa 😒 ... a ani Lenkoviatko som nestihla, tak sa tiež pocvičím v trpezlivosti.

pimpa
30. dec 2009

Ahoj Mimi 😉
Ako sa mate s Diankou? U nas tiez sneh, ale skor taka clapkanica 🙄

macocha
30. dec 2009

Ahoj Pimpa,
a kde ste?
My sa mame celkom dobre - uzivame si pohodu bez povinnosti. 😎 Hoci ludia okolo krutia hlavami, ze co cele dni robime, kedze vsetko odmietam s tym ze nemame cas. Ale ja sa ani nestíham divit, ako rychlo den ubehne...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre