Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
10. jan 2010

Inak dnes Lucinka hajala takmer pol hodky poobede...

janivonbenji
10. jan 2010

julinka a to schválne tak dlho odzdobuješ stromček ?! 🙄
my sme práve včera odzdobovali ( samozrejme za výraznej asistencie kubka ) a mali sme za cca 45 min hotové a to máme okolo 30 krabíc skleného, trojake sviečky a také tie reťaze...my ma šiblo, že 2-3 dni/týždne... 😝

najjulinka
autor
10. jan 2010

no vždy kolko je času... a kolko vládzem... včera by som odzdobila aj viac, ale som to neodhadla, že až tolko stihnem a nechala som krabice nejaké od ozdob v izbe kde spala Mirka.... tak dnes som odzdobila to čo som včera nemohla... a toto je na Karolovi - svetielka a spratanie samotného stromčeka.. .akože on by mal dať dole svetielka, ja už spracem do krabice....

rita55
10. jan 2010

baby poradte prosim Vas Petka mi nechce uz treti den mlieko davam jej nutrilon AR 2 je nieco podobne cim by som to nahradila?

najjulinka
autor
10. jan 2010

Rita akože už papala AR 2, alebo nechce lebo ste prešli z AR1???

yukki
10. jan 2010

Rita baby sú úúúúúúúúúúúžasné! Natálka sa mení z bába na dievčatko...je krásna, a Peťula je krásne bábo.

rita55
10. jan 2010

yukki dakujeme,Juli ona uz pila dvojku uplne v pohode a teraz nechce vobec mliecko.

brulka
10. jan 2010

ahojte! musim sa pridat k yukki krasne dievcata su to 😵 😵 😵 fakt nadherne baby 🙂 musia ti robit radost 😉

cairka
10. jan 2010

jéj, rita má zas album. baby sú fakt krásne obe 😵

rita55
10. jan 2010

brulka,cairka dik.......su uzasne a sikovne obidve 🙂 akurat Petka mi spinka doteraz vo vankusi a to je uz pohlad teda.Ani za svet ju neviem odnaucit a zas pocuvat tie jej nareky tak nato ja nemam.......nemozem ju pocut ako placka ☹

cairka
10. jan 2010

rita, ved hlavne, že je spokojná 😉

rita55
10. jan 2010

ved hej 😀 😀 😀 potom ju budem balit do paplona nie 😀 😀 😀

cairka
10. jan 2010

aj to je riešenie 😀 😀 synovec bol taký, on prespal celú noc, ale musel mať ruky "priviazané" k telu, ked nemal, tak sa strhával na to, ako si s nimi mával... ani neviem kedy ho to prešlo 😒 ale už je tretiak a nespí v perinke 😀 😀

brulka
10. jan 2010

baby 😀 😀 😀
alebo existuju aj detske spacaky. to by sa malej mozno lepsie spinkalo ako pod perinou lebo by mala rucky v spacaku, nebolo by to take tesne ale ani celkom navolno 😉

najjulinka
autor
10. jan 2010

su ja detské spacaky... ale napr. pri takých polodrobcoch aj spacie vaky a nedaju sa ruky do otvorov na ruky 😉

rita55
10. jan 2010

mozem vyskusat ten spaci vak aj ked si myslim,ze s tymi ruckami bude sibrinkovat aj tak a spinkat nebude.Ona ako pisala cairka zamava ruckami po tvaricke a je zle,lebo parkrat sa mi ju podarilo uspat bez ,ale to bolo 20minut a hned sa zobudi ☹ a uz jej trcia nozky,hlavicka tiez skoro von 😉

yukki
10. jan 2010

Možno vo fusáku by Ti spala...takom dajakom tenšom...

brulka
10. jan 2010

rita alebo pre malu usijes specialny fusacik uzky ako yukki vravi...alebo das usit niekomu 😉 ... neboj nejako to vyriesis 🙂 esteze mas dievcatko chalanovi by nohy trcalo uz v druhom mesiaci 😉

rita55
10. jan 2010

no neviem baby,lebo v takom fusaku nema tie rucicky zviazane na pevno 😒 ona musi byt zviazana tak,ze sa ani nepohne vtedy je spokojna a 🙂 ,ale budem skusat

yukki
10. jan 2010

obviaž ju v tom šáááálom! Abo jak Brulka píše-nejaký užší vymysli, sú aj také tesné, čo sa zaťahujú okolo tváričky.

yukki
10. jan 2010

abo dajakú elastickú silonku navrch vymysli-ako keďf pred obchoďákmi balia vianočné stromčeky do tej sieťky 😀 😀 😀 😀 😀

rita55
10. jan 2010

yukki a ty ako z malickou 😉 uz mas vsetko pripravene?Ste zlate baby 😉 a sal to isti 😀 😀 😀

yukki
10. jan 2010

😀 😀 no ja idem cez týždeň podať žiadosť na súd...a vraj je pravdepodobné, že do konca februára je M. doma. Tak to teda dúfam!! 🙂 a pripravené asi dačo mám 😉 po Kike...hlavne že mám drevo a že nepomrzneme!

brulka
10. jan 2010

yukki mas novu foto 🙂 krasna je mala M 😉
tiez mas krasne baby ako rita 🙂 len nech ich mas co najskor pokope domka 😵 😵 😵 obe dve

yukki
10. jan 2010

Vďaka Brulka! Niekedy mám pocit, že ja mám skôr krásneho chalana!

brulka
10. jan 2010

ale nie je to krasna baba 😉 ja to jasne vidim 🙂
mna tato tiez strihaval na kratky zostrih a neskor ma to v skole stvalo ze tety kucharky ma oslovovali chlapcek ci si nedam este jednu duplu aby som bol silny 😀 😀 😀 😀

rita55
10. jan 2010

yukki super fotky a kolko ma mala M 😉 ake zlate zubky ma 🙂

yukki
10. jan 2010

rok aj mesiac má.
Brulka mne sa ešet na výške v rýchliku keď som cestovala do školy snažil taký dedulo nahovoriť, že sa nemám báť, že na vojne zo mňa urobia chlapa.......

rita55
10. jan 2010

yukki 😀 😀 😀 😀

yukki
10. jan 2010

...som sa mu asi zdal taký nedorobený chlapec na to že už chodím na vysokú školu. 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre