Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
16. jún 2009

Pod 600000 (okolo 580 000) cena auta (aj s leasingovou zlavou), ale ked spočítam celkom cenu auta čo zaplatime, tak to je nejak 691 000 Sk... + poistne za tie 3 roky je +/- 70 000 Sk...

magimary
16. jún 2009

no,dosť...
to my aj keby sme sa mali tlačiť v 7miestnej Loganke, budeme happy...
lebo to je pre nás najmax.utiahnuteľnejšie auto (aj to nie ešte teraz...) 😖

najjulinka
autor
16. jún 2009

No my keby sme boli uplne sami na seba zavisli, tak auto ani nahodou.. .ale rátame, že keby dačo "vybuchlo" tak rodičia pomožu, požičaju... ale ozaj nemam v plane žiaden "vybuch"... ale ak by nahodou, tka snad na nejaký mesiac a pod požičaju .. .dufam....

yukki
16. jún 2009

Ozaj, Magi, Zajkovi všetko najlepšie k polroku! 🙂

magimary
16. jún 2009

ďakujeme! 🙂

najjulinka
autor
16. jún 2009

Hajáte?

magimary
16. jún 2009

nehajáme... 🙂

najjulinka
autor
16. jún 2009

😀 Ja varim polievočku... Kuraciu.. .Domči som už odobrala mrkvičku, zeler, kuracie masko trošku a varí sa dalej už okorenené... 😀

najjulinka
autor
16. jún 2009

No a obzerám stránky IKEA.... hmmm... spravila by som najazd tam... 😀

magimary
16. jún 2009

aj ja... (mylsím ten nájazd 😅)
a aj spravím...ale AŽ pozajtra... 😅 už sa teším a neviem sa dočkať... 😀
teraz večer by ma teda už nikto nedonútil variť... 😝

najjulinka
autor
16. jún 2009

vsak to sa varí samo... 😉
no tu IKEU ti závidím.. ja ja kcem.. ale ja sa budem vytešovať z izby novej.. z postielok už sa možem tešiť, z autosedačiek... zo stoličiek cestovných... a neskor z auta... ale čo je uplne naj mary ja sa možem vytešovať z dvojčat 😝 😀 😀 😀

magimary
16. jún 2009

no, tatik sa zobudil (tu na gauči) a ide spať 😀 , tak idem s ním... 😉
dobrú noc!
(číselko som zaokrúhlila, nič ma nedrží... 😀 😀 😀 , však juli?! 😅 len nech nepríde psychiater! 😀 )...

najjulinka
autor
16. jún 2009

a co chces nakupiť v IKEA???
Ja napr. plachty do postielok,a le to v AT... Normálne v obchodoch su prišerne drahe, tak v AT si dam kupiť asi všetky farby 😀 😀 😀 A musim spočitať aj povlečenia do postielok, ale tak odhadom 2 by sa asi zišli... aby sme nemali problem s prestriedaním a tak... A podbradniky... a MATA papací servis... a také prkotiny všelijaké krabičky a tak by som asi.... 😀

najjulinka
autor
16. jún 2009

no že akurát aj moj sa zobudil išiel na WC... tak idem aj ja a potom do hajan.. a vypnut polievku nesmiem zabudnuť 😀

wolfskinka
17. jún 2009

ahojte,

baby dnes rano volali, ze dnes pridu ku nam pozriet zo socialky, co budu vsetko kontrolovat ... viete mi poradit aby som bola pripravena na vsetko ... bojiim bojim aby to dobre dopadlo

yukki
17. jún 2009

Zhodnotia, či máte kus miesta na posteľ pre bábo. Či máte záchod a kúpelku. Asi toľko to bolo u mňa.

wolfskinka
17. jún 2009

yukki dakujem a akurat pred chvilou volali ze mame prve sedenie v navrate v piatok ... sa tesim ale trosku s obavami co tam bude ...

monikabubko
17. jún 2009

Dobre ranko 🙂
Baby ked sa chodia pozerat z domova ake mate priestora, tak pozeraju vsetky izby co mate alebo len tu kam planujete dat deticky? 😕 Ja som bola na tom pohovore s riaditelkou, dopadlo to super, prislubila mi pracovne miesto v dohladnej dobe 😵

monikabubko
17. jún 2009

Aby som vedela ci mam pre istotu upratat aj vsetky skrinky v kuchyni a v izbach 😝 😀 😀

yukki
17. jún 2009

No tak to neviem...ja som pozametala a všetky veci natrepala DO skriniek....

yukki
17. jún 2009

...a umyla som riad a aj psom misky a strepala omrvinky zo stola. Asi toľko.

mixka
17. jún 2009

ahojte 🙂

u nas sa do skriniek socialna teta nepozerala, zaujimala ju predovsetkym detska izba, tu si bola pozriet a sa pytala, ze kde bude postielka a sme vraveli ze v spalni, tak aj tu mrkla od dveri. zaujimala sa, ci mame wecko a kupelnu, ale to nekontorlovala, to sa len spytala a nastastie, lebo sme to mali rozburane, akurat sme prerabali 😀

magimary
17. jún 2009

monika, ale ty ideš na profi, nie? 😕
vtedy sa nerobí kontrola bytu... 😅 , teda aspoň tu nie...

ale v dnešnej dobe už sociálni nepozerávajú do skríň (to tak bolo kedysi)... 🙂

monikabubko
17. jún 2009

Do profi magi, ale pani riaditelka sa ohlasila na navstevu, ze ona sa vzdy ide pozriet kam da deti, ci budu mat dostatok miesta atd.

magimary
17. jún 2009

hm, tu nič nekontrolujú... 😉

juli, idem kupovať presné také prkotinky, ako si písala (určite "mata" set, naše doterajšie sa už zlomili-po tom, čo sme ich dávali do umývačky 🙄 , ale aj úložné boxy, z rakúska chcem potom trofast systém atd...), ale potom (cez leto , keď sa budeme "sťahovať"), tak aj veľké veci-nábytok a tak... tak to idem okuknúť, pozisťovať ceny...
a hlavne, idem sa pokochať... 😵 😅

monikabubko
17. jún 2009

V nitrianskom kraji riaditelia, aspon teda tí co boli aj na priprave sa s nami porozpravat chodia priebezne kontrolovat 😕 a velmi malo z nich uznava profi , su proti lebo ze s tym nemaju dobre skusenosti alebo nemaju prostriedky na vytvorenie pracovnych miest pre profi, ale su tu aj svetle vynimky, kde domov ma skoro vsetky deti v profi rodinach, tak neviem mozno niektorí riaditelia ani nie su na takuto formu pripravení..... 🤐

magimary
17. jún 2009

tak, tak... 😖

monikabubko
17. jún 2009

Magi aj ja som malo prve naozaj okruhle cislo 😀

monikabubko
17. jún 2009

malo=mala

magimary
17. jún 2009

pekné,prvá stovečka, to sa počíta... 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre