Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

janivonbenji
15. jan 2010

lenkove,
veľmi vám to pristane, ach jáj, už ste rodinka, už len tie papierovačky a bude to....veľmi sa mi páči, že chcete zavolať profi za krstných, malá bude mať aj "minulosť" a bude ako sa hovorí : aj ovca celá aj vlk sýty... 😉

ralanka,
už sa teším na ďalšie správičky a samozrejme tiež na foto !!!

najjulinka
autor
15. jan 2010

Dobru noc. Idem do hajan. ...

brulka
15. jan 2010

mati no je mi to jasne ze mas plne ruky prace 😉 aj ja sa veeeelmi tesim 😉

martina_maxian
15. jan 2010

brulka, aj ja sa z toho teším, že v podstate už nie je čas sedieť pri nb,,, že už mám doma niečo úžasné... krásne poklady.. 🙂

brulka
15. jan 2010

ja viem mati...nic krajsie nie je, ako dve krasne spokojne spiace deticky, ktore uz na teba cakaju aby ste sa zajtra zase mohli santit a smiat 😵 😵 😵

najjulinka
autor
16. jan 2010

Dobré ránko. 🙄 🙄 🙄

dioliana1
16. jan 2010

Dobré ráno, moje od 6-tej strašia 🙄 🙄 😖

marketka1
16. jan 2010

ahojte pekný slniečkový deň sa ukazuje.
Takže kľúče od bytu sa mi nepodarilo nájsť buď ich tak šikovne schovali alebo sa nám ich podarilo vysypať
s košom ak ich tam Kubko hodil alebo ... radšej dnes vymeníme do istoty zámok 😒

lenkove
16. jan 2010

Markie
no to mate vesele 🙂

marketka1
16. jan 2010

no leni tak to aby sme sa nenudili, 🙂 zajtra sa chystáme na výstavu orchideí min.rok sme boli tiež a je to také pekné vidieť toľko rozkvit.,orchideíí na jednom mieste. 😉

lenkove
16. jan 2010

mne moja nekvitne.. a aj cinska ruza akosi plzne ☹ neviem co je s nimi (najma tou ruzou).. bud zacala ziarlit na manzelov bonsaj alebo jej nerobi dobre kurenie (ale par zim bola pekna) alebo neviem 😔 presadit aj ked je zima? 😕

lenkove
16. jan 2010

baby
a vedeli by ste mi povedat kedy je pravoplatnost rozhodnutia sudu? od dorucenia poslednemu ucastnikovi konania 15 dni? a aku ma spojitost s tym vykonatelnost?

adrianamickova
16. jan 2010

pravoplatnosť si musíš isť potrvdiť na sud

adrianamickova
16. jan 2010

pekne slnečno na východe 😵 a klasická upratovacia sobota 🙂

lenkove
16. jan 2010

adi,
mne vraveli, ze vykonatelnost 😉 preto sa pytam, vykonatelnost ked sa vratia vsetky navratky na sud.. a pravoplatnost od kedy plynie? 😕 ci je to to iste?

najjulinka
autor
16. jan 2010

Deti hajaju... A vy tiež???? Či tiež taka ko ja nakukate a nikto nič 😀 😀 😀 😀

marketka1
16. jan 2010

nie julka my sme boli doobeda na prechádzke a teraz keď deti spia tak som využila čas a odtiahla som si po roku šporák a dala to doporiadku 😝 blééé toľko bordelíku za rok sa tam nazbiera. A mm nám vymenil zámok tak som už kľudná (pred 5 rokmi v starom byte sme boli vykradnutý tak som nemala pokoj aj keď sa tie kľúče nájdu niekde nevadí hoci nová vložka stála 17 euro 😒 )

leni moje čínske ruže kvitnú cez leto i zimu kľudne ju presaď ostrihaj daj jej hnojivo a daj ju čo najbližšie k oknu a keď nebudú mrazy šup s ňou na balkon ak máš kde.(nezľakni sa prvé slnko jej listy spáli ale vyrastú nové odolné teplotám a bude Ti pekne kvitnúť a na jeseň ak ju dáš dnu tak Ti znova opadne a narastú nové listy také bytové a tiež bude kvitnúť, moja č.ruža má cca 1,20 ale zakvitne aj 20-30 kvetmi na balkóne a aj vo vnútri 😉

cairka
16. jan 2010

ahojte.
aj my sme dnes pratali skrine po roku 😝 teda jednu, také "skladisko" 😅 presťahovali sme sklad do pivnice a môžme zasa zapratávať skriňu 😅 😀

leni, ak sa nemýlim, tak sudca môže označiť vykonateľnosť rozsudku, aby sa nemuselo čakať na tie termíny, že čo ja viem - súd je 18.1. s vykonateľnosťou ihned -to znamená, že 18.1. môžeš brať malú domov, ked to tam nedá, tak čakáš od súdu tých 15 dní na odvolanie...

a veve teraz zaľahla aža, tak som zvedavá do kedy bude spať a dokedy zas bude večer hore 😠

najjulinka
autor
16. jan 2010

no ja so s Luckou len skočila doobeda na nakup... Išla som schvalne neskor aby už bolo menej ludi a aj tak bolo plno 😖 My mame od lekarky odporučanie nechodiť von teraz, koli tým soplom... Ale Lucka aj ked teplotovala, tak je na tom najlepšie asi.. Mirka sa javi dobre, ale tak 3x za den zakašle a tten kašel sa mi nepáči... No a u Domči to už asi len zuby budú, lebo strašne sa durdí, hnevá... A sople priesvitné a kaku k tomu mala predvčerom až na chrbát... No my me domka uvaznený a akože ked už pre nič ine, tak mna tiež to tu už hnevá , lebo deti to hnevá... Tak vlastne má právo sa Domča hnevať bezohladu na zuby a všetko okolo...
Tete minulý rok ukradli kabelku so všetkým - čie aj občanak a kluce od bytu... Takže fofrom domov letela, aby dorazila skor jak zlodeji... A moj muž jej išiel zámok meniť okamžite... No a bezpečnostný mali nejaký moc špeci, tak to chvilu trvalo kým odbornik sa nejaký našiel a aj to že sa namakal, lebo mali nejaký starší atypický druh......
Takže také menenie zámkov - nič prijemne...
Inak moj synovec tiež sestre stratil kluče... Došla s nim z nakupu , dala mu doma do ruky už kluče a išla do kuchyne s nakupom, on za nou a do kuchyne došiel bez klučov... No sestra prehladala všetko cestou z predsiene do kuchyne a pre istou celý byt a nenašla... Ale vedela že kluče su doma... Takže zámky nemenili a hlavne oni jeden zámok maju starodavny - to sa nedá ani dorobiť kluč... Tak potom fungovali na striedani klučov, kedže sa ani dorobiť nedal .... No a asi po polroku sa malý objavil s klučmi v ruke... 😀 😀 😀 (ked sa tie kluče stratili, tak sestra prehladala aj smätné koše aj všeeeetko).......
No a potom jej ukazal kam ich schoval... Maju stol taký , že nohy ma z lešenových trubiek... A setra aj kukla do tých trubiek čo okolo nich išiel, ale do tých kolmých asi zabudla... On si ten klučik dal do jedenj z ruri lešeňových.. .šikulka.... to mal asi 2 roky... 😀 😀 😀

marketka1
16. jan 2010

julka mne nevadí ak sú kľúče doma alebo ak ich vyhodil do koša kontajneri vyprázdnili serie ma to že ak nie tak mi ich niekto vybral zo zámku zvonka lebo byt som si s nimi otvorila 😒

najjulinka
autor
16. jan 2010

no vsak mne je jasne.. .že kým by boli doma, tak je pohoda....... 😀

rita55
16. jan 2010

caute 🙂baby dajte mi prosim nejaky link na cestovnu postielku,lebo na tu nasu uz nemam nervy 😠 😠 😠 od obeda som sa s nou mordovala 😠 😠 😠 a aj tak nie je zlozena 😠 😠 dik

marketka1
16. jan 2010

rita ak niečo zistíš tak daj ten link aj mne prosím ja tiež naháňam cest.postielku diki

najjulinka
autor
16. jan 2010

My okrem iných máme takéto 2 oranžove http://www.tegel.sk/index.php?m=detail&id=380 😉
a potom máme 2 taketo http://www.adriababy.sk/index.php?page=shop.pro... (jednu holiday a jednu circus) - tieto sa trošku ťažšie skladali,a le už sa rozšuchali alebo čo , tak idú v pohode a daju sa zohnať aj lacnejšie - naše s poschodím stali takmer pred rokom necelých 50€

rita55
16. jan 2010

marketka ja som zatial pozerala na MMB ,ale nevies nahodou ci vsetky tieto postielky maju ten isty system rozkladania 😠 😠 😠 no ja nemam slov na tu nasu 😠 😠 😠 ja som ju mala doteraz rozlozenu len na tri strany a teraz sa uz vystierala len jedna 😠 😠 😠 ach jaj

marketka1
16. jan 2010

rita neviem čo som videla tak stále bol systém ten istý.

rita55
16. jan 2010

juli dik a ta oranzova sa dobre rozklada?

marketka1
16. jan 2010

ináč dnes sme boli na skupine úsmevákov bolo veľmi dobre aj keď na podiv dosť veľa ľudí .
A som riadne nas... predstavte si že ste profi mama o dvojíčky sa staráte 17 mes.(majú teraz 3 roky)a keď profi rodina požiadala o pestúnstvo istá pani z úradu a p.riaditeľka DD sa rozhodli že profi mame to nedarujú (za zlyhanie atým že dokážu že profi. starost. je riadna blbosť) úmyselne profi rodičov zdržiavali vo vybavovačkách čo stým súvisia a šikovne našli nových pestúnov nezmyselne a kruto zobrali mame deti do DD jej nariadili povinnú Dov.
Medzi tým prebehla IA v DD. profi mama sa stretla s p.pestúnkou so žiadosťou aby to nerobila povedala jej aký je problém že sa celá rodina na deti naviazala aj deti na nich atd.nová pani PESTÚNKA jej povedala že ju z DD pripravili na to že aká bude jej reakcia deti plakali až do fialova keď ich od mami brali preč.
Profi rodina prosila, žiadala, skúšala kto môže pomôcť ministerstvo úrady atď. no vraj to prebehlo všetko zo súladom Slovenského zákona. Takže neberie sa ohľad na deti ako v prvom rade čo je pre nich najlepšie ale kto z koho.Aké srdce má asi pani pestúnka keď videla trpiace fialové dvojičky(a doma ju čakali ďalšie 3 pestúnske).Každú chvíľu sa to rodina pokúsi zmedializovať v niektorej telke.som zvedavá ako to dopadne.

cairka
16. jan 2010

bože, marketka, ved to je takmer identické s ... ved viete kým... 🤐

najjulinka
autor
16. jan 2010

Kike všetko naj k meninám.
Oranžová sa v pohode skladá aj rozkladá od nova 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre