Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

martina_maxian
30. jan 2010

ahojte,,, markétka, perfektné fotky,, yukki, kika je krásna baba a už je poriadne veľká...
My sme už na Liptove u našich, sme sa dnes aj sánkovali ako bláznivý,,, 😀 😀 😀 😀

marketka1
30. jan 2010

užili len neviem kto je viacej unavený či my alebo deti. 😀 😀 😀 s dvoma detvákmi 2x cesta s prestupom dá zabrať aj koňovi 😝 😝

mayap
30. jan 2010

dobrý večer...
marketka, Kubko naozaj vyzerá ako také mini chlápätko, ale zlatučké... 😉 a Maťko s Kikou ako súrodenci... len Kike z očiek len šibalstvo hľadí... 😀

...ja som dnes ako vygrcnutý rezanec... v hlave mi hučí, hrdlo bolí, z nosa tečie... ...prechladnutie ako vyšité. len sa bojím, aby chalani neochoreli, lebo akurát teraz sa chcú v kuse mojkať, pusinkovať... a ja behám po byte s rúškom na hube aby som ich nenakazila...

u nás doobeda snežilo, takže poobede sa deti vysánkovali do zblbnutia. zaspali do 5 minút po ľahnutí do postele...

marketka1
30. jan 2010

ale stálo to za to.Martin sa v rýchliku opýtal už cestou domov či sme vo výťahu lebo sme boli v kupečku. A viete čo je podľa Martina antiľompa? no predsa antilopa, a ešte Kika mala plyšovú hračku krtka no Martin len furt svoje a nedal sa presvedčiť že to nie je tučniak 😀 😀 😀 učíme sa rôzne zvieratká z pexesa a takto to dopadne ale pamäť má dobrú veď tučniak a krtko skoro rovnaké 😀 😀 😀

mixka
30. jan 2010

ahojte 🙂

yukki a marketka, vy ste mali stretko, super 🙂

martinke uprimne zavidim, ze je na liptove 😵

cairka
30. jan 2010

mayap, rýchlo sa vylieč 😉

markétka 😀

martina_maxian
30. jan 2010

mixka aj ja sa teším a budeme tu celý týždeň,,, a zajtra chceme ísť lyžovať... my mladší chceme lyžovať a moji rodičia s deťúrencami sa budú sánkovať.. 😀 😀 😀 A potom ak všetko dobre dopadne,, tak sa pojdeme okúpať do termálu do Bešeňovej... 🙂 🙂 🙂 🙂 takže poriadny oddych si doprajeme... 😉

mixka
30. jan 2010

paradne fotky mate zo stretavky 😵

mayap
30. jan 2010

cairka , dík
... toto je prvýkrát, čo som si bacila z nemocnice priniesla ja a nie buchtoš... ale vzhľadom k tomu, že aj tak v noci prelezie ku mne do postele, asi mu ho s láskou odovzdám... 😝

yukki
30. jan 2010

Mixka vďaka. Však aj bolo perfektne. Čo Tvoja sánka? Už drží dobre? Je to už na riadny rezeň?

mixka
30. jan 2010

yukki, rezen nehrozi, to mam zakazane na cele 4 tyzdne a zatial som v polovicke. ale spagety a cestoviny uz zvladam, tak som zachranena 😀 a uz nemam bolesti, ibalgin som nevidela uz tyzden a pol, tak sa zas citim ako clovek na 3/4. akurat stale nemozem normalne otvorit naplno drzku, ale to by sa vraj malo po tych 4 kritickych tyzdnoch upravit, tak cakam...

mayap
30. jan 2010

... mixka, deti si aspoň ešte užijú tichučkú maminku... 😝

najjulinka
autor
30. jan 2010

mazyap však píšťalka sa jej do ust zmestí 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mayap
30. jan 2010

juli, to ma nenapadlo... 😀 😀 😀

mixka
30. jan 2010

mayap, neuziju 😀 maju smolu, lebo rozpravat mozem 😀

mayap
30. jan 2010

... mixka, rozprávať a kričať sú dve rozdielne veci... 😀

mixka
30. jan 2010

aj zvysit hlas dokazem, vsak hlasivky mam ok 😀 ja len drzku neviem poriadne dokoran otvorit, inak mi funguje celkom dobre 😀

yukki
30. jan 2010

môžeš zavýjať s pootvorenými ústami...to ich možno vydesí.... 😉 😝
sa mi smeje keď ma zatiaľ tesáky nechávajú na pokoji....

mayap
30. jan 2010

mixka, už sa ti sranduje, však? ... ozaj a ako zívaš... 😝

yukki, dobré fotky... ... jedna lyžica cukru pre hostí, jedna pre Kiku... 😀 . a tie mačky na okne sú tiež perfektné... 😀 😀 😀

mixka
30. jan 2010

mayap, nemozem zivat 😅 a ked sa mi chce velmi, tak len s pootvorenymi ustami, ale to je to najmenej, to najhorsie mam za sebou 🙂

zicon
30. jan 2010

Tak sme toho robota kupili sranda vec, dufam ze bude dobre fungovat. Vola sa andriew vymisel mm.

mixka
30. jan 2010

no som zvedava zicon, ked to bude mat uspech zvazim to aj ja 🙂 a potom este robota, co by za mna zehlil 😀

najjulinka
autor
30. jan 2010

Dobrú noc. ... ... ...

marketka1
30. jan 2010

zicon hoď link aj my máme psa a hlavne odskúšaj poriadne a daj vedieť ako to ide. 😉

yukki
30. jan 2010

mne to ani vysávačom nejde povysávať...ja najprv s ryžákom vykefujem koberec....chlpy...a potom povysávam, bo to vysávač ani nedokáže vysať....z mojich potvor

dioliana1
31. jan 2010

yukki tie mačky su v okne, či to obraz nad WC, inak bomba fotka.... 😉

yukki
31. jan 2010

😀 Dio....to sú naše strážne mačky, živé samozrejme!
Dobré ráno!

laculik
31. jan 2010

dobre ranko, super fotky yukki aj marketka! ja s malym sme mali mini stretko sankovacku vcera doobeda s miminou a diankou, ale sme nefotili.
Noc sme mali ok, malá spala v pohode, akurat ja som bola kazdu chvilu hore, pri kazdom jej otoceni. Tak dufam, ze uz sa to nezhorsi. Peknu nedelu vsetkym!

najjulinka
autor
31. jan 2010

Ahojte. U nás snehu a snehu. Bola som s velkáčkami von. Chudata to mali až pod zadok ten sneh, ani chodiť v nom nevedeli, ani nič...

ralanka
31. jan 2010

ahojte asi všetci vegetíte alebo ste boli s detičkami vonku keď tu za celý deň nikto nebol. Alebo sa vám nechce písať? 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre