Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

mixka
21. jún 2009

juli, dufam ze pekne na nu zmurkas aj ty 😀

yukki
21. jún 2009

Aďa, paráda 😵 😵 😵 😎 fotočky!

adrianamickova
21. jún 2009

dakujeme,
amálka mi tu celý deň,ľapoce-kika skákala,žužka skákala,soňka skákala 😀 😀 žážikok 😀 😀

zicon
21. jún 2009

A kde prsi - Bratislava - Slnecno.

adrianamickova
21. jún 2009

na Prešov a okolie 😒

najjulinka
autor
21. jún 2009

Košice pršanie tiež... a vietor k tomu...

lenuska74
21. jún 2009

Ahojte 🙂 Jej Adik a Zuzi ste boli na opekačke u Františkánov??? 😵 ja som tento rok dajak nestihala samé oslavy a ešte aj takú alergiu mám že ani nerozprávam hlasivky KO ☹ no aspon doma sa vytešuju že ma nepočuť 😀 😝

lienocka235
21. jún 2009

ahojte aj my sme spat z opekacky... a caka nas narocny tyzden... 😉 juli uz ste si pozmurkali?... s annou myslim...

nemam tie navlecky doma.. my mame skor princes.. ale hrozne sa mit am pacia take tie zabkove... a teraz maju plno veci zabkovych... co uz so mnou.. 😀

najjulinka
autor
21. jún 2009

Anna na mna ešte žmurka,a le ani za svet neodpovie 😖

lenuska74
21. jún 2009

Juli a myslíš že je normálna ??? 😀 😀 😀 😀 😝 myslím ta Anna žmurkajuca

najjulinka
autor
21. jún 2009

Asi nie... Ale oni tam nepíšu, či odpovie, len, že sa jej máme pýtať... Tak ja sa pýtam a ona po mne žmurká... 😒

najjulinka
autor
21. jún 2009

Kto mi tu radil cukriky za to, že na nočnik sadne???

Prave sa dostavil výsledok...

Lucka mi doniesla nočník. Chytila sa za plienku a vraví "Pipi" (tj. cikať).
Pýtam sa jej " Chceš pipi?" a ona na to "Ham šušu" (šušu = cukrik).
Ale ked chce sadnuť na šerbel tak ju musim dať... Tak som ju rozopla, dala dole plienku... A ona "Díky" a sadla... A samozrejme domahala sa odmeny...
Takže teraz ked kce cukrik, tak ju k tomu musím vyzliekať... Toť výsledok... 😠

rita55
21. jún 2009

tak to je super juli 😀 😀 😀 😀 Lucinka vie ako na Teba 😀

najjulinka
autor
21. jún 2009

No ona pochopila system... Vsak presne taký je... Ja ako decko by som to tiež asi takto pochopila... Uplatky su presne o tom... Ja viem prečo ich nelubim... Lebo nevedu k systemovemu riešeniu... Ci sa uplaca decko cukrikom alebo dospelak dostane plnu obalku za čosi...

magimary
21. jún 2009

my sme dnes mali úplne nfantastickú opekačku 😵 celé doobedie bolo veterno, že sme dso poseldnej chvíle nevedeli, či pôjdeme a keď sme sa teda poobleikali (aj flísové mikiny) a "dohrabkali" sa tam, vyšlo takéto nádherné slniečko 😵 a svietilo až do večera...tak sme postupne zvliekali "vrstvy" a napokon sme sa ešte aj opálili...
skrátka nečakaná paráda... 🙂

najjulinka
autor
21. jún 2009

No tak aspon dakomu to vyšlo mary. 😉 🙂

magimary
21. jún 2009

ale , juli, aj Stroganov vyšiel!!! 😵
bolo to super, dokonca aj tatikovi chutil môj výtvor... 😉
vlastne už skoro ani nič nezostalo... 😅
také recepty zbožňujem...rýchle a chutné...

lienocka235
21. jún 2009

aky Stroganov.. hodte recept aj mne.. my sme mali pecene maso dneska s bylinkami a cerstvym spenatom.. uz ostal len kusok... 😅 muz mu dal riadne do tela... tak privitam inspiraciu...

Lucinka je zlata... a rozumna..
😉

mata2
21. jún 2009

caute baby,
nepredavate alebo neviete o niekom kdo by predal pre chlapceka nohavice,vestu a motylika velkost 86/92?
cez prazdniny by sme chceli dvojky pokrstit tak hladam daco pre milka.v quelle maju krasne,ale za 600sk 😲

najjulinka
autor
21. jún 2009

lienocka rozumná je velmi... a potvora tiež... celá po mne 😅 😀

lenuska74
21. jún 2009

maťa a aká dlžka nohovaic cca nejaké mámdoma ešte z ameriky poslané ale neviem číslo skus kuknuť by som ti poslala aj košeľa je biela k tomu ale motílika nemám 😉

lenuska74
21. jún 2009

no Juli jakeby ti z oka vypadla a pekná je po K. 😀 😀 😝

mata2
21. jún 2009

lenuska mas nohavice a vesticku?odmeram zajtra 😉

mata2
21. jún 2009

koselu malinku bielu mam 😎

lenuska74
21. jún 2009

šak pomeraj hocijaké nohavice čo nosí 😉 tieto su 57cm

mata2
21. jún 2009

pockaj

najjulinka
autor
21. jún 2009

mata2 a musí byť motýlik??? Ja len , že moja teta mala dvojičky - párik a robila to tak, že ušila dievčatku sukničku a zo zvyšku látky ušila detsku kravatu... Malo to len taký tvar ako kravata navonok, neviazalo sa to... Len hore tomu ušila gombikovu dierku a normálne to o vrchný gombík košele pripla... A deti boli fantaaticky zladené, malý nemal pocit, že ho ide obesiť a všetky strany spokojné... 😉 A je to jednoduché... A taký zvyšok látky sa nájde u každého, žeby z toho vystrihol taký malý kusok na taku malilinkatú akože kravatu 😉

cairka
21. jún 2009

vám musím napísať, čo sa mi dnes podarilo 😅 vaneske sa pokazil suchý zips na botaske, tak som jej ho chcela prešiť a keďže vyžadovalo slušnú silu na vtlačenie ihly a ihla sa mi potvora ohla, tak sa mi pri tlačení zaryla očkom do prsta celkom slušne hlboko 😅 no čo už, nemôžem byť aj múdra, aj krásna, aj šikovná 😅 problém je, že teraz po cca 4-5 hodinách mám prst riadne spuchnutý a v mieste vpichu kolo celého prsta červený krúžok, ako prstienok. snád mi do rána neodpadne... 😠 ja fakt neviem, kde chodím na toľkú šikovnosť 😒

mata2
21. jún 2009

47cm od pasa po spodok,alebo 27cm od rozkroku po spodok

najjulinka
autor
21. jún 2009

Domča dnes niekde tajne cucla energetický nápoj asi... Piští jak zmyslov zbavená.. .Akože nie nespokojná.. .Rehoce sa, piští a tak dookola už riadne dlho... Aj zo 2 hodky... Ked nie energetický nápoj, tak si aspon k dakemu fetu prinuchla....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre