Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

magimary
16. feb 2010

markie, zicona som dnes zahliadla v téme: "zemrelo mi díte", pýtal sa tam na meno lekárov, čo spackali pôrod... asi nás mal dosť, tak sa vzdialil...alebo má iné starosti 😉

tatiana, čo tak nejaký aquapark 😅 ? to by sa deckám rátalo, myslím... (napr. Senec je super! 😉 )

tatiannna
16. feb 2010

presne to sme mali v pláne...len chceme brať aj priateľovu dcéru a tá akurát ako na šlaktrafenie menštruuje...a zase jej nemôžeme povedať,že vieš čo, máš preto smolu, ostávaš doma... 😒

lenuska74
16. feb 2010

megiiiiii supeeeeer gratulujeeeeem 😵 😵 😵

smejka
16. feb 2010

mary zo srdca vam blahozelam k Zajkovi 😵

tatiannna
16. feb 2010

MATA malý je chutný, držím palce, aby to vyšlo 🙂 ako sa volá, resp. bude volať?

magimary
16. feb 2010

ďakujem vám, kočky moje 😵,
to aj vďaka vám... 😉 🙂

lenuska74
16. feb 2010

🙂 megi ja som hned vravela že malý je celý tatino 😉 😉 ten musel skončiť u vás

mata maličký je zlatučký 😵 mne pripomína našeho veľkáča ked bol bábo 😵

tatiannna
16. feb 2010

Kto je tu vlastne PROFI? Iba Júlia a Magimary?

cairka
16. feb 2010

mata, malý je nádherný 😵

marketka, asi nám to nevydá 😒 škoda, hádam inokedy ☹

lenkove
16. feb 2010

a profi: Dioliana a hm.. kto este.. Julin Ka 😀 a Vivien a a a Marketka na materskej profi a a a Tatiana (ina 😀 ) a isto aj viac 😀

najjulinka
autor
16. feb 2010

a už aj aksuram čo sa tu objavi raz za uhorský rok 😉 😀 😀 😀

mata25
16. feb 2010

magimary,
jaaaaaaaj zabudla som, aj my gratulujeme k zajkovi, drzali sme ti silno palce. 🙂

tatiannna
16. feb 2010

Tatianu inú som tu nikdy nevidela...Vivien poznám, Markétka nemá deti ... no tak JÚLIA je to na tebe... aké máš dievčatká? 🙂

lenkove
16. feb 2010

http://www.maderna.sk/dojcenecke-potreby/nosice...
toto sme si kupili, dnes to bolo na poste, tak od zajtra nosime 😉 hadam tam zvladnem dat mojho macika 😉 😀

Juline baby su zadane co ja viem, nic v zlom Tatianna, Mata2 ma chalanov, Mayap ma chalanov, nehovoriac o Kikovi, Dankovi a Marinych malych, tak sa postav do radu, jo?? 😉 😉

najjulinka
autor
16. feb 2010

tatiana od bielych po čierne 😉 mulatské sme už odovzdali 😀 😀 😀 šikmooke na sklade neboli ešte... takže smola... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tatiannna
16. feb 2010

áno, áno, mulatské som videla... 🙂 podľa toho, čo máš v profile, tak máš iba nejaké V a D a ostatné dve sú vaše 🙂 či?

cairka
16. feb 2010

leni, presne takýto, ten sivý sme mali 😎 dobrá vecička 😉

tatiannna
16. feb 2010

no ale však o ne zatiaľ nikto živý záujem neprejavuje Lenkove 🙂 tak sa pýýýtam no 😎

magimary
16. feb 2010

leni, neviem, neviem, ako sa ti malá "vtrepká" do tohto nosiča... 😨
možno to len ja som neschopná, ale ja som tam mala malinkého a UŽ sa mu tam (akoby veľkostne) nepáčilo...
každopádne, som zvedavá, ako budeš spokojná...
ja som ho potom vrátila a kúpila som Manducu...

yukki
16. feb 2010

Ženy, problém sa prehlbuje. Biom. sa nenachádza na Slovensku. Listy, ktoré ja už dávno mám ani na jeden zo súdov dodnes nedorazili. 😖 😖

lenkove
16. feb 2010

Maryyyy
nevrav 🤐 🤐 🤐 🤐 ja som ho kupila na odporucanie kamosky, na vlastne oci som videla ako v nom nosia ich 12 kiloveho rocniacika.. 😕 ja som manduccu akosi nechcela, ze sa nosi len na bruchua ja som chcela na boku nosit, aby sme mali aj kontakt tvar-tvar aj chrbat netrpel, aj ruka bola volna 🤐 🤐 no uvidime, ved prinajhorsom vratim aj ja 😔 😔

Cairka, tak dufam,ze vyuzijeme..

najjulinka
autor
16. feb 2010

tani ja mam teraz v profi M a D a karol ma R a nasho jedineho chlapa momentalne 😀

cairka
16. feb 2010

magi, prečo? ved to je do 3 rokov, tak snád taký obrík malá nie je 😀 možno ste skúšali zlú polohu, veve sa najlepšie cítila na boku a tam sa dá dať aj veľké dieťa. je fakt, že manduca je asi pohodlnejšia pre mamu, ale nosiť sa dá aj vo vaku

lenkove
16. feb 2010

Yukki
to nie je mozne 😔 😔 to nie je mozne!!!! 😠 😠 😠 😠

tatiannna
16. feb 2010

jááj, áno, jasné, vy to máte takto podelené 🙂 tak R a D sú vekovo pre nás vhodné iba... a prečo ´je D u vás tak dlho? nikto ju maličkú nechce? ☹

yukki
16. feb 2010

Je. A Kika sa ma dnes pýta...keď som stála taká zamyslená..."si smutná za sestričkou?...a ja že "čo?"...."či si nešťastná za sestričkou."

tatiannna
16. feb 2010

YUKKI ja neverím vlastným očiam!

yukki
16. feb 2010

Ja už tak cca od polky januára....keď sa teda ukázalo že sa to ide naťahovať vôbec jej nič o sestričke nehovorím a keď sama dačo začne o nej tak jej poviem "áno, aj Ty budeš tak so sestričkou" ale už to nerozvíjam.....tak neviem. Niečo počuje, keď telefonujem s úradmi a súdmi však jej nezalejem uši voskom aby nepočula keď vybavujem.... 😒

magimary
16. feb 2010

cairka, leni, ja som videla ako sa tam nosí väčšie dieťa (také cca od polroka do roka) a nijako sa mi to nezdalo pohodlné ani preň, ani pre mamu...
ale netvrdím, že to tak aj bolo, bolo to možno len moje zdanie...
no, mne osobne bola maximálne nepohodlná a malému NIkuškovi (mal 2 mesiačiky) tiež (kúpila som mu ju vtedy, keď sme ho brali pred Vianocami z pôrodnice po absťákoch, aby ma cítil, aby sa mohol túliť a nosiť), a skoro mi v nej z kože vyskočil... plakal tam ako zbesnený...
pri rôznych polohách...
tak som to skúsila na Jankovi (ten mal vtedy polroka), reku asi to len nevyhovuje malému Utrápenčekovi..., ale Janík reagoval tak isto a nechceli tam byť ani jeden ani za svet... 😕
ale, ako vravím, možno som bola len ja ten neschopák....
no, skúšala som to intenzívne niekoľkorát počas tuším 2-3 mesiacov, že čo sa to nezmení (keďže aj na toto si musí dieťatko zvyknúť), no nič sa nezmenilo, a chlapci si vlastne ani nemohli zvyknúť, lebo tam vyslovene NECHCELI byť...
skrátka, to nemalo pre nás význam... pritom v iných nosičoch sa nosili... 😕
nehovorím, že to tak bude aj u lenky a Ivanky...

ja to vlastne hodnotím len podľa seba a svojej skúsenosti...

saskah7
16. feb 2010

Magi, tak aj ja sa pripajam ku gratulaciam. Nech sa Zajkovi u vas dari 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre