Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

suezana
17. mar 2010

Ahojte, tu je to zase smutné... 😔
Len chcem napísať: LENKOVE si to presne vystihla, ja som to skúšala napísať, ale nevedela som to vyjadriť + bolo toho ešte trochu viac. Možno až príšliš veľa reality, aj možné hrozby - nejako som si to neuvedomovala, že ja mám nejakú predstavu a veľmi nerozmýšľam, čo bude o x rokov...ale chápem, že aj o tom je príprava. A možno sme s niečím aj nesúhlasili tak vnútorne....
Natia, odpisujem až teraz, chodím do práce 😉

suezana
17. mar 2010

Markétka, aj Vaneska má flixonase, ale som nevedela, že to sú kortikoidy, ale my to nedávame, lebo jej zyrtec dossť pomohol, tak sprej nemusí.

magimary
17. mar 2010

natia, yukki, toto som vám písala ešte na začiatku marca a keďže sa na tom nič nezmenilo, len kopírujem... 😔 ☹:

magimary • 8d • 5. mar 2010 o 19:33

tatiana, k tomu návštevnemu pobytu len na sobotu... , nejako mi to nevľšetí nič dobré... "včera" celý víkend, "dnes" len na sobotu a "zajtra" vôbec... (včera, dnes a zajtra rozumej obrazne)...

yukki, skutočne nemám slov... to je fakt už na žalobu za nejaké prieťahy v (pred-)súdnom konaní...

--------

ja som sa teraz vrátila zo schôdze v dd a zase mám plnú hlavu...
ale už aspoň viem, kto na nás (možno) čaká... 😵
a) buď 3mes. dievčatko (s meninami 13.12 😉 )
b) novorodený chlapček, ktorý ešte len príde do dd 😅

a, ak by som viac zabojovala, možno by boli aj dávnejšie spomínané dvojičky 😉 ...

najjulinka
autor
17. mar 2010

tak lucinka.... no cipanna.. ale ak je 3mesačna, tak to bude mať skoro všetko naraz - narodky, meniny, vianoce..... a k tomu aj váš Tadeaško narodky.... 😀 😀 😀 ale je to asi riadny chrobak.. .jedno dievčatko alebo jedno uuuplne malilinke....

najjulinka
autor
17. mar 2010

a hlavne kedy to bude????

magimary
17. mar 2010

vraj, asi až keď budeme maž právoplatný rozsudok... 😒
a to som si myslela, že bude hneď v deň súdu, ale vraj pri pestúnstvach to nebýva hneď v deň súdu, lebo to sa musí ešte spätne poslať matke a ona zase späť, takže až potom...asi...

chrobák, nechrobák, bude, čo nám "ostane".. a lucinka nie je úplne fit... 😔

najjulinka
autor
17. mar 2010

mary vsak ty vieš ako to je u nas s nefit detmi......... niekedy lahsie ako s fit.... 😉 😵 😵 😵

magimary
17. mar 2010

juli, viem...
a, myslím, že aj tuto zvládame...aj keď s väčším strachom...
tu ide o epi...

natia
17. mar 2010

MAGI dobre, že si mi ten príspevok okopírovala, predtým som si ho vôbec nevšimla 😀 áno, áno, šlapeš aj ty na intuícií, v tomto sme si podobné 🙂 ale ja sa nedám!

Juj a epi...chúďa malé...ale aj epi je dosť o psychike, v dobrom prostredí sa zvykne zmierniť...no veď uvidíte...

najjulinka
autor
17. mar 2010

epi som si nevzala.... tiež bolo v ponuke.... sice na liekoch bez samotných epi... ale toto ee.............

najjulinka
autor
17. mar 2010

natia ale zachvat može sposobiť aj stres... a presun z domova domkov stres je... takže to najťažšie by nas čakalo asi na začiatku.... ale ono bábo presun lepšie znáša ako väčšie dieťa... no ja som hlavne k štyrom piate epi si netrufla..... lebo ine je mať jedno s epi a nič viac ako 4 a k tomu jedno epi....

natia
17. mar 2010

áno jasné, ja súhlasím Júlia...ja by som sa toho bála aj keby malo byť iba jedno...mám s tým isté skúsenosti, takže určite by som do toho nešla...

lenkove
17. mar 2010

Yukki
je mi to velmi luto 😔 😔 keby sa dalo nejako to zmenit, tak sibnem prutikom carovnym 😠 😠
nemas sa s kym poradit? ozaj ako pisala Mary, podat staznost, podnet, nieco, ba aj zalobu? skus hoci aj vsetky usmevy a navraty.. mozem ti nejako pomoct ja? nemam znameho pravnika, ale ich by som obtelefonovala, Ivanka je menej narocne dieta na pozornost ako Kika, mam viacej casu trosku.. 😔 drz sa...

magimary
17. mar 2010

juli, ja mám tiež pred epi rešpekt, ale mám to otvorené, ak na nás vyjde babulka, tak bude babuľka aj s epi (tak to tak bude mať byť a my to zvládneme), ak nie, tak bude novorodenček bez epi (ale ktovie zase s čím všetkým 😕 ...)...

hej, nati, dosť "fičím" na intuícii... 😉

najjulinka
autor
17. mar 2010

v takom veku su tie deti aj tak kinder surprise 😀 a to čo dostaneme, tak to lubime a je to fuk čo to je nakoniec...... a nikdy nevieme ako to dopadne.... 😉 😵 😵 😵

magimary
17. mar 2010

tak, tak... 😉 🙂 😵

magimary
17. mar 2010

leňuška, a ty ako?
máš niečo nové?
lebo ja mám nejaké newsky (pre Teba), ak by prvé tajomstvo nevyšlo... 😉

lenuska74
17. mar 2010

no zatiaľ nič nové ani nepotvrdené ani nezamietnuté teda zo strany úradu tak čakáme 😒

marketka1
17. mar 2010

lenuska a suezana ak sa môžem opýtať od akého veku vám nasadili na flixonase? (pýtam sa lebo v letáku je že od 4 rokov dieťaťa, ale lekárka mi povedala že sa to predpisuje aj malým deťom)keď že je to kortikosteroid sa mi to veľmi nepáči.

lenuska74
17. mar 2010

no my to máme asi tak 2-3roky tak to bola staršia mala tak 3-4r. myslím ale tiež to nepoužívame stále iba ked sa jej to veľmi zhoršuje inak rhinocord používame bežne

suezana
17. mar 2010

My to máme teraz od jesene, takže 4 už mala.

marketka1
17. mar 2010

no veď to Kubo má ale 15 mes. (neviem či nepočkám kým príde naša mudra z PN)

magimary
17. mar 2010

leni, idem na ksype, skoč aj ty... 😉 🙂

marketka1
17. mar 2010

A to že mu brali krv na testy to mi nevadí len ma zarazila s tým že má atopickú kožu a zaradila ho automaticky medzi deti s atopickým ekzémom (kožu má len suchšiu). jój jak sa raz začne hľadať príčina tak sa nájde toho dobludu.

magimary
17. mar 2010

markie, počkala by som na tvoju lekárku 😝
toto sú zase názory... 🙄

a sorry za ten ksype 😅

suezana
17. mar 2010

No fakt Markétka, 15mesiacov a 4 roky to je rozdiel...

janivonbenji
17. mar 2010

yukki,
strašne silno držím palce !!!!!!!!!!

marketka1
17. mar 2010

tak to asi vydržíme do kontroly o dva týždne teraz sme čakali 1,5 mesiaca tak to dajak zvládneme aj bez tohoto.

magi názory musí mať každý človek čo by sa potom riešilo 😉

magimary
17. mar 2010

markie, myslím tie názory lekárky, že kvôli suchej koži ho zaradila medzi atopikov (!)...
no, nech má také názory... ale nech ich skúsi predniesť pred inými odborníkmi..., aby mali čo riešiť... 😒

marketka1
17. mar 2010

a zmeníme tému ak sa podarí a zapojíte sa aby tu nebolo smutno.
Ako ste na tom s prípravami na Veľkú noc???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre