Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

adrianamickova
24. jún 2009

Alex,ale som sklamaná,vela sme toho nevideli....taká amatérske sa mi to videlo,ani poriadny klaun,tam nebol ☹
zvieratká,kone 1 opica,2 psy,1 holub,no a levy 3x preskočili cez kruh, ☹
z detstva si pamatám SLOVAN,to bol zážitok 😀 😀

bubi35
24. jún 2009

Mne Marek pravidelne po poobednom spani musi pozrieť či su didi na mieste 😀 .Ale prečo ho to vždy vtedy napadne to netušim ????

cairka
24. jún 2009

mayap, to je asi v tomto veku normálne, aj veve fascinuje, ked vidí kamoša cikať... a dlho bola presvedčená o tom, že ked vyrastie, tak bude ujo a bude mať pipíka 😅 😀 a chlpy na nohách 😀 😀

dioliana1
24. jún 2009

cairka 🙂

mayap
24. jún 2009

to s tými chlpami sa jej možno splní... 😀 😝

cairka
24. jún 2009

len či ešte z toho bude taká nadšená 😅 🤐

mayap
24. jún 2009

čo ty vieš, možno to o pár rokov bude moderné. bobor pod pazuchami, chlpy na nohách ... 😀

najjulinka
autor
24. jún 2009

Mne sa minule dosrala Lucka na ihrisku... A som prebalovala na lavičke... No hned tam boli traja obkukávači... Teraz zjavne prevažujú chalani v jej veku na ihrisku... Tak to museli skontrolovať... 😀 😀 😀

cairka
24. jún 2009

no my čo máme kamošov - rovesníkov, tak daleko prevyšujú dievčatá...u nás je to naopak, ked ide cikať chlapec, tak ho baby obkolesia a s úžasom sledujú 😀 😀 😀

mayap
24. jún 2009

cairka,
ty chodievaš s malou alergologičke, aký máš názor na používanie Vincentky, Mar Plus ai. sprejíkov do nošteka niekoľko krát denne? naša mudr. tvrdí , že musím... ale je si myslím, že nie...
cez vykurovaciu sezónu áno, no nie 4-5krát denne ale len pred spaním a v prípade soplíkov. no cez leto nie...
dorazila ma tvrdením, že ona tieto spreje používa niekoľkokrát denne a že by bez nich nemohla existovať. ...závisláčka je podľa mňa... 🤐

cairka
24. jún 2009

to je divné, tak často, ked je zdravý...nás v tatrách naučili robiť výplach nosu slanou vodou - to je úplne super a stačí 2x denne pri nádche. ináč aj poradili, ako si spraviť ten soľný roztok-že to je úplne ako mar plus a podstatne lacnejšie...do litra vody vysypať 9g soli (6ml v tom odmernom poháriku pri sirupe), nechať prevrieť a skladovať v uzavretej nádobe... ja som si ten roztok vliala aj do fľaštičky od mar a ked má nádchu používam už len to . ked je zdravá nedávam nič

cairka
24. jún 2009

nemá tá doktorka províziu s predaja? 😅 ako ked sa kúri, abo má soplíky, tak hej, ale načo ked je všetko ok?

ináč my sme dnes boli na ORL, zasa super 🙄 teraz že má pre zmenu extraveľké krčné mandle...ale našťastie že to budeme len sledovať, lebo pri krčných musí spolupracovať po prebratí z narkózy, ale či sa vyhneme výberu za nejaké 2-3 roky je asi otázne...

mayap
24. jún 2009

ja používam Vincentku ale len podľa potreby. tá malému vyhovuje. mudr. je podľa mňa úchylná... 🤐 no je to tá, ktorá podľa toho, ž e malý bol cez zimu dlhšie chorý, usúdila, že má CF...a mali sme si to dať potvrdiť...!!!...
nie vylúčiť... 😝

cairka
24. jún 2009

tak to je fakt chorá...my stále nemáme tie kontrolné, vyzerá to tak, že budeme musieť ísť na to do smokovca, že to robia aj ambulantne, len moc sa mi nechce tam ísť len kvôli tomu, troška drahý výlet...ale aspoň raz budeme musieť ísť, nech viem, že je to ok...

cairka
24. jún 2009

idem do hajan, dobrú 😔

dioliana1
24. jún 2009

Dobrú nocku

najjulinka
autor
24. jún 2009

Tak práve mi mamka píše, že moja najstaršia sestra bude mať syna okolo Vianoc...

zicon
25. jún 2009

Ako profi alebo bio??

zicon
25. jún 2009

Nuz dnes som chcel ist do naseho MC na jednu diskusiu, ale kedze uz svieti slnko a zacina byt teplucko, tak sa mozem na celu diskusiu vykaslat a ideme konecne Von byt zavrety 3 dni to je za trest.Diskusie sice mozu byt zaujimave ale slnko ma prednost.

cairka
25. jún 2009

dobré ránko.
aj u nás je konečne pekne 😵
zicon, u nás v mc ked sú diskusie a je pekne, tak deti chodia von 😉 tak skús zistiť, ako to je zariadené u vás

juli, tak to budú veselé vianoce , som zvedavá, ako vás segra prekvapí 😝

mixka
25. jún 2009

bre ranko 🙂

teda juli, vasa rodina sa tento rok pekne rozrasta 😵

u nas zamracene, asi bude este prsat, ale nemuselo by uz 😅

magimary
25. jún 2009

Ahojte 😵 !
malého "rodička" včera neprišla... 🙂
až na tú zbytočnú cestu do BA v tom hnusnom lejaku 🙄 😝 , všetko ok 😉
dnes krásne počasie... (zatiaľ)

lienocka235
25. jún 2009

ahojte kocky..

tu je pekne slnecno.. tak hadam to vydrzi... zajtra je u nas velky letny karneval.. tak sa uz tesim.. 😵
co sa tyka vzniku babetka.. tak nasa ma dostqatocne info.. fascinuje ju ten francuzsky serial Bol raz jeden zivot.. a tam su nakreslene spermie ako utekaju za vajickom.. ako to splynie a vsetko okolo.. tak to vie.. 😀 ael tiez je zvedava.. ked vidi bratranca..

magi.. no tak to je dobre ze to bolo ok..

maryap... ta doktorka je nejako mimo sa mi zda...

cairka aj ja pouzivam ten slany roztok.. alebo ju naparim... ale my nebyvame chori.. nastastie.. a nastevujeme len nasu DR.. v podstate..

bubi marek je zlatusik...

juli.. tak ako pokracujete... s pracami..

mixka
25. jún 2009

vsade je slnecno, iba v dubravke nie 🙄 ???

cairka
25. jún 2009

lienočka, no už sa teším, kedy budem môcť aj ja napísať, že my nebývame chorí 😅

my sme nakoniec stvrdli doobedu doma, lebo veve chce ísť na divadielko poobede, tak aby nebola unavená a vydržala, lebo divadielko je v čase, kedy bežne spí... aspoň pôjde večer skôr 😀

cairka
25. jún 2009

som volala mudre o výsledky krvi, tak zatiaľ je všetko OK 😵 ešte nemala úplne všetky... takže tie nôžky zrejme budú len rastové, respektíve ploché nohy. mňa už rehabilitačná v tatrách vystrašila, že má vpáčený hrudník a že ak sa to neupraví bude potrebovať korzet, ale tak cvičíme a tak voľným okom sa mi zdá, že sa to zlepšilo...uvidíme, čo povie ortopéd v júli. ale nateraz je OK 😎

mixka
25. jún 2009

super cairka 😵

mayap
25. jún 2009

neboj cairka, malá bude v poriadku... 😉

inak, keď som bola pred 2 týždňami u tej alergolog. na kontrole, tak zahlásila božskú vetu... 😝 čítala si výsledky z poslednej hospit. vBA a keď zistila, že malému robili aj biopsiu čreva kvôli vylúčeniu celiakie (v krvi mal zvýšené tie protilátky, či čo) tak z nej vyliezlo niečo ako : bože , čo je to za lekárov, takto vystrašiť rodičov, že dieťa má celiakiu... 🙄 . to, že ona na nás vybalila, že malý má CF to bolo asi ok , ale to , že lekári sa chceli uistiť, že celiakia to nie je, ta bolo podľa nej nesprávne...
inak s výsledkami potných testov nebola spokojná, že určite sú skreslené, alebo nesprávne výsledky, koza jedna 😝

monikabubko
25. jún 2009

Ahojte 🙂
mayap ku ktorej alergologicke chodite? Lebo my sme chodili so Sebkom k jednej na poliklinike v LV, ale viac k nej nepojdeme 😝 lebo aj to je koza

mayap
25. jún 2009

moni,
je na poliklinike, a je to labajová...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre