Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

mexx
24. mar 2010

Voditko aj my zvazujeme, lebo pri behani po vonku podat ruku je mladencovi zatazko. 😅 Ale viac sa mi pacia take ruksakove (nejake zvieratkove som tak videla) nez tie remienkove. 😕
A ten golfac som aj ja minule pozerala, ze nie je uplne zly, teda ked budeme chciet nejaky takyto kocik co najlacnejsi...

maznacik007
24. mar 2010

mexx.. dio take existuje.. to by sa mi viac pacilo... idem mrknut... myslim take s ruksakom ze zvieratko...

marketka1
24. mar 2010

no žienky len hľadajte tie šporťaky ďalej ja tiež niečo potrebujem kúpiť na dovolenku len mňa tie mikro kolieska dosť odrádzajú po lesnej ceste neviem neviem.
linky prosím zverejniť

maznacik007
24. mar 2010
dioliana1
24. mar 2010

ja videla v miniaukcii lienku 😀, hovorím ked bolo treba nebolo toho, L. chce isť za ruku v pohode

lenkove
24. mar 2010

a my sme o jednu hornu stolicku bohatsi 😅 😅

cairka
24. mar 2010

leni, idete nanovo zariaďovať? 😀 gratulujeme, stoličky sú ťažké, snád sa Ivanke aj polepší teraz 🙂

marketka1
24. mar 2010

tak my máme za sebou dnes 1x spánok na hornej poschodovej posteli Martin nám nespadol. 🙂

vivien2505
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
magimary
24. mar 2010

teraz majú v JYSK-u túto v akcii za 35€ 😉, dobrá cena, nie? 😕
len či sa bude dobre skladať...

http://www.jysk.sk/359/362/ag/catalog/

najjulinka
autor
24. mar 2010

ten popis mary k tomu je suprový.... pre aké deti je vhodna.. do 4 rokov, do 86cm a do 18kg.... ten parameter 86cm k tým ostatným nijak nedopasuješ..... to už by musel byť kriplik bez nožiek asi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale cena celkom fajnova 😉

lenkove
24. mar 2010

ahojte
tak moja dcera dnes nespala, iba v kociku tak po desat minut, sla som von aj rano aj poobede.. Len som ju chudatko privelmi naobliekala. AK ma nebudete povazovat za trapku, napiste co obliekate malacom teraz vy. Ja viem, ze si to mozem vygooglovat na MK, ale ked co ja viem co su to za matky, ktore tam pisu? to nie ako vy 😀

a inak, ona je taka ina za tych sedem tyzdnov co je u nas, neuveritelne ina. Ja viem, ze aj rastie a tym sa meni, ale aj tak. Z dietata co nezaplakalo ked sa buchlo, co bolo so vsetkym spokojne a balo sa veci, ktore predtym milovalo, neustale hladajuce spolocnost, sa stava ujaseny svojhlavec, dooost samostatny. Dnes rano ked nespala a ja som musela varit, tak si sama vytahovala knihy a obzrela ich, listovala a hovorila jeeej jeeej 😀 .
No ale k odbornej stranke veci som chcela: Dio nacala priputanie, ja som mala kdesi pekny link (staci ti este?) http://209.85.129.132/search?q=cache:00JTqOl9j7...
ked si das priputanie, tak prvy od Rohacka..
no ale k priputaniu: ja som nechapala preco je tak dolezite masirovat babo, ale masirovali sme, kazdy den.. Az dnes som pochopila 😅 pristihla som sa pritom ako sa s nou blaznim,bozkavam ju, "hryziem" a viem, ze toto som v prvych dnoch nezvladala. BOla som dost vystresovana zo situacie, ktora zrazu nastala, z naplnania prizemnych potrieb.. a tak bolo masirovanie ozaj tym casom, ked Skorica dostavala dotyky. Niezeby som ju nenosila, nemojkala, nestiskala, ale toto je predsalen nieco ine... ale vy ma chapete, nie? a ziadatelky o ado sa opytaju 😀

magimary
24. mar 2010

markíza-správy-o domováčikoch!

najjulinka
autor
24. mar 2010

videla som 😀

mata2
24. mar 2010

kokos ty si rychla,mágí 😀

saskah7
24. mar 2010

co tam bolo v tych spravach? ja nemam telku, tak som odkazana len na linky 😉

saskah7
24. mar 2010

lenkove, krasne si to opisala o svojej malej, ako sa meni... aj o tom dotykani a tvojich pocitoch... hoci nemam ado, ale myslim, ze ti presne rozumiem 😉

magimary
24. mar 2010

mátá, jásné, žé rýchlá, kéd tú sédím a pózérám prí tom aj tévé... 😀 😀 😀

saši, hovorili tam o tom, ako sa v nitrianskom kraji rozhodli vziať situáciu s neumiestňovaním starších detí, do vlastných rúk a ponúkajú tie staršie deti v dd do rodín a bol tam k tomu príklad jedného "slobodného ocka", ktroý si vzal do pestu 9ročného Adriánka... 😉
a príspevok sa volal (by očko): detské domovy sú "prestárnuté"...

marketka1
24. mar 2010
dioliana1
24. mar 2010

lenkove ďakujem za link, práve toto sme dnes prebrali na Usmeve aspon si to možem znova prejsť
😉

vivien2505
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
najjulinka
autor
24. mar 2010

Dobrú noc. Idem ja do hajan pomaly.... 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

najjulinka
autor
25. mar 2010

Dobré ráno. Baby mne dnes asi začal den blbec 🙄 🙄 🙄 Ešte som len vstala a 3 hovadiny sa mi podarili 🤐 🙄 😠 😒 😖 Mám sa na čo tešiť dnes 😖

yukki
25. mar 2010

Možno si si už hovadiny vyčerpala na celý týždeň Juli-ber to takto 😉

Baby, Kika už hocikedy v noci sa privalí na moju stranu postele-teda nie že by sa pritúlila ale strčí mi napríklad nohy pod perinu, rukou si ma ešte overí či som tam a ešte si k tomu povie : "moja je mama"......u nás je to obrovský zvrat-to dieťa, čo ma v jednom kuse posielalo preč z postele, čo som sa jej ani dotýkať rukou nemohla keď chcela spať.....som rada.

Ináč dobré ráno.

som zvedavá, kedy mi chcú zo súdu vôbec oznámiť že vec postúpili na Krajský-keby som sama nevyvolávala, tak ani to neviem a neviem to ani zo súdu ale zo sociálky. A teda kedy a ako rozhodne Krajský som zvedavá tiež, ale to len perspektívne zvedavá, lebo ak to môže trvať aj pol roka...
☹ 😢 😠

lenkove
25. mar 2010

dobre ranko

Yukki to je krasny pokrok 😵 😵 vec velka aj podla mna 😵 a k sudom sa nevyjadrujem 🤐 🤐

lenuska74
25. mar 2010

Dobre ránko 🙂
Yukki tak to sa teším tak snáď to už bude u Kiky iba lepšie a lepšie ale zlatu je " moja je mama" 😵 😵 tak už len rýchlo dotiahnúť ten súd dokonca aby ste to zle máli rýchlo za sebou

natia
25. mar 2010

Ránko, Kika už asi začína veriť, že si naozaj jej mama a že našla domov...

lenkove
25. mar 2010

inak, mne sa stala v noci taka mila vec, Skorica sa zobudila a ziadala flasu, ja som strasne tvrdo spala a taaak sa mi nechcelo, dufala som, ze pojde mm a on nic. Tak som len flochla na jeho stranu, ozvala sa k malej a isla robit mliecko.. a z izby hrooozny rev, som sa nahnevala, ze kurnik, to sa jej ani ozvat nemoze, nech sa neboji? pridem ako cinsky boh pomsty do izby, vezmem malu na ruky, nastvane zazeram na nasu postel a ideme do kuchyne. Az tam mi doslo, ze mm je este dalekooo a ja som zazerala na plysoveho medveda 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre