Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

bendy25
13. apr 2010

mame nechat poraidne prelezat v hlave .... preklep, ved sme na to predsa dvaja

bendy25
13. apr 2010

poriadne

5katarina7
13. apr 2010

Lenkove máš pravdu starosti tie mám ako každý a ja som ešte ktomu taký príliš citlivý tip ☹ práve preto ma to tak trápi.Ja už svokru nemám a svokra príliš nezaujímame.Ale u nás práveže moja mama je proti.Má také predsudky,že až hruza.A ja možem hovoriť čo chcem,ale čo už,však nejako bude.My sme sa už s manželom rozhodli to je najdoležitejšie 🙂 A oni to budu musieť akceptovať.Ináč mama bola takáto aj ked sme sa od nich sťahovali ona chcela aby sme tam ostali asi navždy.No a predsa si zvykla tak si zvykne aj teraz. 🙂

natia
13. apr 2010

Bendy tiež to mám tak - čakám a čakám.. (ne)trpezlivo...

5katarina7
13. apr 2010

Bendy a vy to nemáte tak že najprv vám schvália na krajskom meste a až potom príde návšteva?Lebo my najprv musíme počkať či nám to potvrdia z kraja,tiež si oni vypýtaju výpis z registra a až potom prídu na obhliadku bytu.A ked bude všetko v poriadku vtedy možme začať prípravu.

suezana
13. apr 2010

Ahojte, u nás boli na návšteve až keď sme skoro končili prípravu.
My sme už aj zapísaní a ja stále neviem alebo nechcem(?) ... rodine sme to zatiaľ nepovedali 🤐

natia
13. apr 2010

Vy ste už zapísaní?? Dieťa neponúkli?

bendy25
13. apr 2010

No vravela ta pani zo soc., ze pride na navstevu, tak do dvoch tyzdnov, tak neviem... Mozno, ze im sa skor ozvu z kraja, ako nam. Fakt neviem a tak cakam ... 😉
Natia: necitala som vsetko pozadu. Tiez cakas na navstevu, alebo uz mate to najhorsie za sebou a cakate uz konecne na to vytuzene dietatko?

bendy25
13. apr 2010

Tak ale na ado. sa caka dlhsie, ako na pestunsku, ci nie?

suezana
13. apr 2010

Nati, sme zapísaní, a bolo nám dôrazne povedané, že do októbra sa ani nemáme pokúšať volať, len potom a to len, aby sme zistili, ako sme sa podali v poradovníku. 😔

natia
13. apr 2010

už si spomínam, áno, áno... ten Návrat ste neskúšali?

natia
13. apr 2010

Na ado sa čaká podstatne dlhšie zvyčajne... ja čakám na zapísanie do zoznamu žiadateľov...

suezana
13. apr 2010

Nati, ip

bendy25
13. apr 2010

Aha, to znamena, ze uz mas aj po priprave, vsak? A dali ste si ado., alebo pest.?

natia
13. apr 2010

áno, po príprave chvalabohu...pestu

najjulinka
autor
13. apr 2010

Tak ja som akurát na FB zistila, že susedka čo tu bývala za mladi pod nami už porodila tretie bábo - mary info pre Teba: bábo sa volá Tadeáš 😉 😵 😀 😀 😀 V marci sme sa ešte stretli v zbore a bola ešte pokope = tehu 😀

bendy25
13. apr 2010

Natia, a ako dlho sa vam to tahalo, pokial ste robili pripravu a tak? A kedy ste ju dokoncili, teda ako dlho uz cakate na zaradenie do zoznamu? Potom by to uz ale malo ist, nie? O ake babo ste poziadali?

bendy25
13. apr 2010

Aj ja by som hrozne chcela Tadeaska, lebo aj mm je Tedy ... 🙂

natia
13. apr 2010

Na konci októbra som podávala žiadosť... 7.4. som ukončila prípravu a žiadame o dievčatko 1-3 roky, polorómske - rómske

bendy25
13. apr 2010

Tak to vam slo celkom sup-sup, ako pozeram. Ked to takto pojde dalej, tak coskoro budete mat to dievcatko doma. My sme si dali, od 0-1r. bielej pleti, alebo poloromske, tak som zvedava, ako dlho to bude trvat nam. Ale radsej este nepredbieham, ved pripravu mame este len pred sebou...

natia
13. apr 2010

no keď myslíš, že pól roka je šup-šup 🙂 ja si to teda nemyslím... tak to som ozaj zvedavá, že kedy my niekoho budeme mať doma... či v tomto storočí 😀
ono sa to počas tej prípravy možno aj zmení - tie vaše požiadavky myslím...

bendy25
13. apr 2010

Preto som napisala sup-sup, lebo nam to isto bude trvat ovela dlhsie, kvoli mm, lebo pracuje v Cechach. Ale ten pol rok ti aj tak rychlo zbehol, alebo nie? Teraz to bude uz iba to pekne a napinave cakanie 😉 A neboj, bude to isto este v tomto storoci 😀

natia
13. apr 2010

Nezbehol rýchlo, práveže sa to vlečie ako sopeľ...

najjulinka
autor
13. apr 2010

No Vašek na narodky bude mať asi štátny smutok... To teda bude oslava 😝

saskah7
13. apr 2010

a co juli? co ste chceli ohnostroj alebo nejaku hlucnu party? sak tortu v kruhu rodiny hadam mozte, nie?

najjulinka
autor
13. apr 2010

Vsak jasne.. .akože nebude domka Vašek.. ja len, že mu to tak dobre vyšlo..... ale kým su to len prvé narodky, tak v pohode.. keby mu to vyšlo v dvadsiatke, tak mu to možno aj vadiť bude 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenkove
13. apr 2010

Juli, statny smutok v ktorej krajine? 😀

lenkove
13. apr 2010

aha,uz som nasla 😕

marketka1
13. apr 2010

leni tak Ty fakt nestíhaš 😀 😀 😀

lenkove
13. apr 2010

Markie
a odkial mam vediet, myslis ze mi dieta dovoli zapnut telku, radio alebo nieco podobne? jedine MK znasa, aj to preto, z ejej ukazujem fotky. Ved ja co nenapisete vy ani neviem 😀
inak, dnes rano som bola presvedcena, ze je sobota, hm... a vcera ze je utorok, hmhm ... inak som ok 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre