Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

5katarina7
23. júl 2010

@bendy25 to ti verim,mesiac je dost vela,ale teraz si to vynahradite. 🙂 A ako dlho budete na tej chate?

bendy25
23. júl 2010

@5katarina7 - no akurat cely ten tyzden, co bude doma. Teda buduci tyzden v sobotu by sme sa mali vratit z chaty, ale kedze hlasi uprsane pocasie, tak mozno dojdeme aj skor. Ved potom sa ti ozvem.

najjulinka
autor
23. júl 2010

dobru noc...

najjulinka
autor
24. júl 2010

dobre ranko .... yukki Peťko je kolegynin....

najjulinka
autor
24. júl 2010

akurát, že nebol jediným dieťaťom v rodine... 😀

juliap
24. júl 2010

ahojte dievky, chcem vam len napisat, ze ak si pamatate na jednu osobu, co sem zavitala, ale prisli sme jej na to, ze pise nejake somariny aj ohladom skoly /so strednou skolou ze moze ucit na ZS/, aj ohladom dietatka /narodilo sa 7 mesiacov po svadbe v termine a splodili ho az po svadbe/, tak to bola zase jedna z tych, co ma viac nickov a vymysla si pribehy v roznych temach

matax
24. júl 2010

:DD jeeej, fakt sa podobaju:D olinko povedal, ze aha veronika a zacal spievat veeronika:DDD

matax
24. júl 2010

zuzkanka117 – @cairka ..................krasne male spachtošky :D

dioliana1
24. júl 2010

matax vitaj

yukki
24. júl 2010

A cíť sa tu dobre!
@matax 🙂

macocha
24. júl 2010

Juli to o Peťkovi si vtedy písala aj tu v téme, keď ho vrátili profi, však? Hmm, smutné... ☹

dioliana1
25. júl 2010

cawte....

yukki
25. júl 2010

Všetko najlepšie Jakubom k meninám-Markétka, maťa2 aj natia-a Matiným dvojkám kus oneskorene aj k narodkám prajem! 🙂

natia
25. júl 2010

skúste si poprečitovať vo voľnom čase
http://www.navrat.sk/?lang=SK&cat=57efd95ef711d...

marketka1
26. júl 2010

Ahojte pekné ránko. My sme mali pekný pobyt u deda bolo nám dobre deti sa vyšalili mama nevládze 😝 😀 Jakub ďakuje gratulantom 😉
@matax vitaj 😉

lenkove
26. júl 2010

ahojte
a my sme sa vratili zo svadby, mala ostala s babkou. Ja som na tej svadbe sotva prezila bez nej a ona tu bola dobra 🙂 Vcera sme prisli neskor a uz spala, v noci nespinkala dobre, rano sa zobudila o 3:30 (od vtedy sme hore) a chcela babi 🙄 a mami ani tak nie 😀 😀 teraz anjelik spinka 😵
blahozelam Jakubkom a hadam aj Hankam ci Anickam 🙂

natia
26. júl 2010

My sme pri príležitosti Jakubových menín zistila, že celá rodina (podotýkam z mojej strany) prijala Jakuba úúúplne super...moji rodičia a moja sestra s frajerom, to ani nehovorím, to je čistá fascinácia... tí sú ním priam posadnutí 😝 včera som musela oslavu robiť, lebo oni mu chceli prísť gratululovať oficiálne a darček dovalili 🙂 a potom volala krstná moja, že aby sme prišli, žemu chce niečo dať a že sesternica tam má deti, aby sa pohrali... tak sa vybláznili riadne... stará mama tá už o inom ako o ňom ani nerozpráva ... a Katka mu vysvetľovala, že je jeho sestra... tak ja si lepšie prijatie ani neviem predstaviť...

natia
26. júl 2010

a ja som si vôbec nepozrela, kam to píšem 😀

saskah7
26. júl 2010

Tak kazdopadne gratulujem Jakubkovi, Natia, som rada, ze ste sa takto prijali 😉

maznacik007
26. júl 2010

ahojte gratulujem vsetkym oslavencom... vsetko len to naj... velke cmuk... boli sme na nasteve v DD za bio maminou.. mame sa fajn.. stale je co robit...
tak este raz velke objatie oslavencom

pimpa
26. júl 2010

Ahojte,
ja hlasim, ze vsetky doklady uz ma Patko vybavene. Tak sa tesim. Volala som aj s pani z Uradu ze nas uz vyraduju zo zoznamu ziadatelov 😉 mozno sa don o nejaky ten rocik zas zaradime. Chceme skusit aj pestunsku a aj nejake to bio dietatko, este sme sa ani nemali kedy riadne posnazilkovat 😉

natia
26. júl 2010

@pimpa chcete využiť celú paletu možností, hej? podobne, podobne 😉

Prosím vás a čo tak nejaké západniarske koňostretko?? 😎

pimpa
26. júl 2010

@natia presne tak, vsetko treab skusit, ved zivot tak rychlo ide 😅

pimpa
26. júl 2010

pripajam nejake nove foto 😀

natia
26. júl 2010

@pimpa veď práve... posledné dni nad tým dosť premýšľam... letí to ako šialené... ten vás malý je nádherný... a vidím, že sa kúpete na balkóne ako my aj bazénik máte podobný... aj podobne starí (či mladí) sú chlapci 😉

5katarina7
26. júl 2010

Ahoj!@pimpa malý je strašne zlatý,@natia už som čítala ten link čo si dala,sú tam zaujímavé veci.

macocha
26. júl 2010

no tak Paťko si žije 🙂 voda, krásna baba (zatiaľ stačí maminka), gitara... správny tréning do budúcnosti, nech vie, čo je dobré 😀

@maznacik007 to ste mali prvé stretnutie s biolkou? Ako to D. zobral?

yukki
27. júl 2010

Markétke rastú očné zuby...teda ešte len jeden. A Kika sa ma teraz pýta:"Mami kde sú tie nočné zuby?" 😝 😀 a mňa hneď napadol babkin plastový pohár s klapačkou....

maznacik007
27. júl 2010

@macocha nie to nebolo [rve stretnutie... my sme v kontakte... Danko ok... v pohode to bolo...

maznacik007
27. júl 2010

@macocha nie to nebolo [rve stretnutie... my sme v kontakte... Danko ok... v pohode to bolo...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre