Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

maznacik007
6. apr 2010

vela otazok naraz....

my mame v pestunskej.. a o par rokov poriesime adopciu...

roky do dochodku sa pri pestu nerataju.. dnes sa uz vobec inak nerataju roky za deti v zmysle ze by sa znizoval vek odchodu do dochodku..

spisy az po ukonceni pripravy a vasom zapisani do zoznamu ziadatelov... rovnako aj nasteva DD.. ta sa deje tak ze idete za konkretnym dietatkom kt. ste si vybrali zo spisov...

ak nebudete chciet nic sa nedeje... je dobre si v tomto nechat slobodu... a naozaj sa zodpovedne rozhodnut...

aksuram... 😀

natia
6. apr 2010

Aksuram joj ale veď povedz.... čo nás takto napínaš?? aspoň IP, keď nechceš takto...

Bendy, všetko to, čo sa pýtaš, ti povedia na príprave... ale podľa mňa sa treba pre pestúnstvo alebo adopciu rozhodnúť zo správnych dôvodov a mať v tom jasno... je v tom dosť podstatný rozdiel a vôbec to nie je tak, že každé dieťa, ktoré budeš mať v pestúnstve, bude raz voľné aj na adopciu, s tým treba počítať...čiže takto kalkulovať a špekulovať sa s tým nedá...

cairka
6. apr 2010

aksuram, no potom už jedine ado 😀

natia
6. apr 2010

LENKOVE už sa ozval????

bendy25
6. apr 2010

Dakujem maznacik. A mate chlapceka, alebo dievcatko a ake stare?

maznacik007
6. apr 2010

bendy dam fotos.. nejake na kona... dievcatko mame bio a chlapceka v pestu.. a mame ho od jeho jedneho roka...

natia
6. apr 2010

Maznáčik ten malý rastie do krááásy...to bude lamač sŕdc 🙂 tak kde sa obaja usmievajú na tých schodoch sú bezchybní 🙂

5katarina7
6. apr 2010

Ahojte.Uz dlhší čas si čítam vaše príspevky.Tiež si chceme osvojiť dieťatko práve si vybavujeme papiere.Len problém je v tom,že ja som nezamestnaná a moj manžel je kamionista,čiže v potvrdení o príjme šef napísal len príjem z ktorého odvádza odvody a neviem či to bude stačiť.V skutočnosti zarába viac.Neviem aký vysoký príjem je potrebný.Máme jednu bio dcéru.Prosím ak viete poradte.Už zajtra som chcela ísť odovzdať papiere,ale teraz mám z toho nervy.Dakujem

najjulinka
autor
6. apr 2010

cairka no ked nie bio ani profi, tak tam su ešte všelijaké možnosti... nie len ado....

a ja viem a nepoviem!!!!!!.... bebebebebe 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

dioliana1
6. apr 2010

peniaze nie sú to najdoležitejšie pri adopcii, stačí že je tam stály príjem...aj tak pojdeš ma MD 😀

maznacik007
6. apr 2010

juli ty potvorka... takto sa vysmievat....

tak co pestu?

najjulinka
autor
6. apr 2010

ja som nepovedala, že nie ado.. ja len vravim, že ak nie bio a nie profi, že to hned neznamená, že ado.... 😉

a nepoviem a nepoviem a nepoviem.... ja som z tých čo to vedela medzi prvými 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a nepovieeeeem... bebebebebebbebe 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

magimary
6. apr 2010

aj ja vieeem 😉 😀

natia
6. apr 2010

a čo by ste už len vy dve nevedeli, že ? 😀

najjulinka
autor
6. apr 2010

no my sme tu taká mafia .. my vieme (takmer) všetko..... 😉

natia
6. apr 2010

ccc, že mafia a ja som akože úplne mimo?? to sa mi nepáááááči 😉

najjulinka
autor
6. apr 2010

zato nam sa to páči 😀 😎 😝 😉 😀

5katarina7
6. apr 2010

Dakujem tak som sa ukludnila.Zajtra beriem odovzdať papiere.Dufam ,že to bude v poho 🙂

natia
6. apr 2010

protiva 😀

lenkove
6. apr 2010

manzel sa nasiel.. zabudol si len mobil, simku zahranicnu, nabijacku, kluce od prace a nejake doklady. prave riesime ako mu ich poslat.. ja neviem ale rokmi vo mne silnie podozrenie, ze som si vzala... vlastneho otca 😝 😀

cairka
6. apr 2010

juli, no mňa už moc možností nenapadá, okrem vnúčat 😝 😀 😀 ado, pestu, a viac nech rozmýšľam ako rozmýšľam...bigamia je zakázaná u nás 😕 😀

lenkove
6. apr 2010

Tak veru Katka 😉
drzime paste

lenkove
6. apr 2010

Cairka
a mozno iny clen rodiny.. auto, pes a tak 😀

cairka
6. apr 2010

katka neviem, ja chcem pestu a dosť ma obracali kvôli tomu, že som nezamestnaná ☹

natia
6. apr 2010

ale napokon to prešlo cairka, nie? neodmietla ťa?
ale šak to bude dôležitejšie na súde ako pri zapísaní, nie?

lenkove
6. apr 2010

a s tym pestu a adopciou suhlasim s Natiou. aj ja som mala taky pohlad pred tym ako som to vsetko zacala, dokonca nam to odporucali aj na urade, kde sme podavali ziadost.. ale ide o dve diametralne odlisne veci, aspon teda ja to tak vnimam.. 😨

inak, mm sa priznal ze v aute nasiel aj zabudnutu klobasu od kmotra.. nastastie len od vcera.. esteze je teraz zima.. 🙄 zacnem byt alergicka na slovo "zabudol" 😀 😀 😵

maznacik007
6. apr 2010

hej ako ale pokial su manzelia.. tak je to v pohode.. pokial je jeden z nich nezamestnani... nemaj strach... 😉

cairka
6. apr 2010

natia prešlo, ale súdu sa bojím...aby niečo nevymysleli ...

lenkove
6. apr 2010

Cairka
ale ty si samozivitelka 😅
ja som tiez v case sudu bez prijmu a chceli zdokladovane nase ucty, prijmy a tak.. jednoducho Katka, chod a uvidis. Podla mna by to nemal byt problem, ak mate nejaky normalny staly prijem 😉

cairka
6. apr 2010

maznáčik, nehnevaj sa, ale aký je rozdiel či má nezamestnaná + adodieťa+ manžel (ktorý má papierovo menej ako reálne - to nepopieram (švagor je kamionák a fungujú rovnako...) príjem cca 450€ alebo ked mám ja + 2 pestu deti príjem cca 450€ . a to ja mám pri pestu isté, oni plat istý nemajú...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre