Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

maznacik007
8. apr 2010

bendy najskor si nieco zabudla... davala si taku pisomnu ziadost.. s udajmi... ja ju niekde mam mozem ti preposlat co tam ma byt.. napis mi ale IP ak to chces..

ale hlavne klud

bendy25
8. apr 2010

Na ÚP mi dala presne body, ako mame ziadost napisat a co vsetko tam ma byt.... ale dakujem vam... Hned rano o osmej tam volam a dam neskor vediet aj vam. Maznacik skor mi napis o akom cisle Mama a ja ste sa bavili. Je to to najnovsie cislo? Ze si to pojdem kupit.

maznacik007
8. apr 2010

ano najnovsie cislo.. mama a ja.. aprilove... je to sice serial.. toto je uz treti diel ale je to o priprave.. na nahradku...

ako je lepsie ze takto volaju... lebo sa rychlejsie doplni ak nieco chyba ako ked to napisu... menej to trva... 😉

bendy25
8. apr 2010

pojdem si zajtra kupit

bendy25
8. apr 2010

no ved to hej ... snad nam toho ale nebude chybat az privela... ved, ako tak premyslam, tak vsetko sme dali, co sme mali... No ved zajtra uvidime 😉

lenkove
8. apr 2010

Bendy
a suhlas so ziskavanim osobnych udajov? 😀

a dievcata 😵 😵 topanocka sa nasla ! uplne vzadu v sufliku zasunuta este aj prikryta taskou 😅 😅
mooooje sikovne dievcatko!

najjulinka
autor
8. apr 2010

tak my lucku učime nočnemu vyžieraniu chladničky práve.... 😅 😀 😀 😀 😀 😀

natia
8. apr 2010

SUE akí ste vy krásni ryšavííí 😉 🙂

suezana
9. apr 2010

Dobré ránko, ja už popíjam. Kávu samozrejme.
Nati, tak ak by sa stretla s nejakým ryšavčekom, čo nemá mamičku 😵 ...chápeš, to by bolo 😀

5katarina7
9. apr 2010

ahojte inac aj ja som myslela na to ci sme vsetko spravne vyplnili.nam ani to nepovedala co ma byt presne v ziadosti,len ze nech je to strucne napisane.tak som to tak aj napisala.a tiez sa trosku bojim od tej navstevy co pride kvoli tym bytovym podmienkam.co vsetko zvyknu kontrolovat?

dioliana1
9. apr 2010

u nas nič, len poče izieb a počet ludí v domacnosti, prijem oboch a nič viac.... 😀 😀

natia
9. apr 2010

Suezanna a prosím ťa prečo si o 4 ráno už pila kávu???

lenkove
9. apr 2010

Katarinka
neboj sa, to je v poriadku ta navsteva. U nas chceli vidiet kde bude postielka asi stat a rozpravali sme sa, ta prva navsteva je potom sucastou spravy o pomeroch a ta sa s tebou taha 🙂 posielaju ju napr. do DD psychologicke, na sud a tak 🙂 ale je to ozaj ok, nekontroluju skrinky ci prach. Jednoducho potrebuju vidiet prostredie 🙂

bendy25
9. apr 2010

Ahojte! 😀 Tak dnes sa uz citim lepsie, celu noc som pomaly ani spat nemohla 😀 Takze nakoniec Marketka mala pravdu, cisla OP (kvoli tomu registru trestov), sme tam nemali napisané, nechapem, ako sme na to NAJdolezitejsie mohli iba tak zabudnut. Som mi bola na 100 perc. ista, ze vsetko sme tam vypisali. Hehe, sranda. Ale ta pani bola velmi prijemna a vravela, ze do 10 dni by uz malo byt vsetko vybavene. 🙂

bendy25
9. apr 2010

A ta prva navsteva bude este pred tou pripravou, alebo az po nej? Tiez ma to zaujima ... A ak trva trebars ta priprava na UP 26 hodin, dodrziavaju sa tie hodiny presne na minutu, alebo trvaju napr. 23 hodin a oni napisu, ze sme ju absolvovali ako 26 hod.

dioliana1
9. apr 2010

pred 😉 neboj...nič strašné...ja nemala ani upratané...skoro na dverach chcela vybavovať , ani dnu nexcela isť... 😀

dioliana1
9. apr 2010

aj po priprave tušim ked už budete mať konkretne dieťa...baby ako to je po príprave???...ja to tiež budem mať... 🙂

dioliana1
9. apr 2010

bendy aký subjekt ste si vybrali na prípravu? Ja Usmev v PO

dioliana1
9. apr 2010

nie asi to by si mala mať všetky tie hodiny a možno aj čosi naviac...

lenkove
9. apr 2010

Bendy
my na urade sme mali cca tych 26 hod. ale mozu chciet aj viac 😉 alebo aj menej, hm...

lenkove
9. apr 2010

hm to asi nie

dioliana1
9. apr 2010

hm spatne sa mi zdá že som absolvovala viac ako tých 60hodín profi...asi to cestovanie bolo dlhé hodinu tam a hodinu späť
... 😒

zuzubabo
9. apr 2010

Dá sa spraviť na úrade príprava napr. aj za 2 mesiace, keby sme mali napr. 4hod. týždenne? Som taká prekvapená, že to trvá aj 5 mesiacov ☹

mata2
9. apr 2010

zuzu,ja som si robila pripravu na uradé,mali smé ju raz tyzdénné 3h,takzé smé to za 2 mésiacé stihli..
alé nam psychoska povédala,zé hodina nétrva 60 minut alé lén 45 minut,a zé sa zaratava aj zacata hodina..
takzé nam zacalo sédénié o 8h,a po pol désiatéj smé koncili a zapisala nam 3h...

megynka
9. apr 2010

ahojte kočky,my čakáme na začiatok prípravy a tiež na návštevu soc. pracovníčky, bojím sa toho lebo máme v dvojizbovom byte labradora a od neho ohryzenú kuchynskú linku,myslíte,že to bude problém? že by som rýchlo ešte tú linku vymenila? 😒

natia
9. apr 2010

že dohryzenú linku 😀 tá linka asi nebude vadiť, len či ich nenapadne, že môže dohrýzť aj dieťa...

natia
9. apr 2010

väčšinou čo viem, tak trvá tá prípava fakt 3 mesiace, ak nie viac...

megynka
9. apr 2010

natia ona je hrozne zlatá, je to ešte šteňa a na sídlisku sa hráva s deťmi to skôr ona sa bojí, je to taký bojko, ale tie tety to môže tiež napadnúť, tak sa bojím,ale veď labradory sú úžesné psi k deťom,práve preo sme si ju kúpili,ale trošku sa toho obávam,no tú linku ohrýza keď je sama doma lebo sa nudí inak keď sme doma s ňou tak sa ničoho ani nedotkne

natia
9. apr 2010

tak ju nejako zakry, nedá sa ? myslím tú linku, nie psa 😝

natia
9. apr 2010

bože, bola to hrubica alebo nie? je to sloveso, tak asi hrubica, fuj, fuj

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre