Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

mata2
3. aug 2009

yukki 😀 😀 😀 😀 😀
tak to ja by som vyzerala jak to prasiatko z Macka Pu 😀

mixka
3. aug 2009

nam sa to nejak casto neprihodi a uz mame doma len podlahy, ktore sa daju umyt, tak mi to nevadi 😀 a to vyvetranie im urcite spravi dobre, ja byt zabalena v plienke, tak vrazdim 😀

yukki
3. aug 2009

Maťa 😀 😀 😀 😀

lenkove
3. aug 2009

baby
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nas synovec aj kakal na koberec, ked ho hresili, preco sa vycikal do gati 😉 Odvtedy si to uz nikto nedovolil 😉

mata2
3. aug 2009

magi super fotky 😵
aj ja som odfotila tie torty,ale este nemam stiahnute fotky z fotaku do pc 🙄

najjulinka
autor
3. aug 2009

akurat som kukla magi fotky... som zvedava kolko my v Tatrach stihneme nafotiť..... už vidim ako sa s detmi na prvé poschodie budeme prevláčať.. pol dna to zabije... 😀 😀 😀 budeme radi, že sme vonku a nie to ešte fotiť... 😀 😀 😀

lenkove
3. aug 2009

Juli,
zozente si aupair. Napr ja som celkom lacna 😀 😉 😀

cairka
3. aug 2009

tu je veselo 😀 😀 veve sa tiež občas pritrafilo, lebo som ju dosť nechávala vetrať...ale aspoň nemala zaparený zadok 😝

najjulinka
autor
3. aug 2009

No nejaká výpomoc tam bude... a aj jedna z tých dvoch čo kočikuju, tak snad dakto pomože.. .len nemožem si zblajznuť jednu dobrovolničku pre nas.. a my by sme vedeli vyťažiť aj 2 😅 😀 😀 😀 No a a plateu prac. silu nemáme... šetríme na auto... akurat dnes som pisala do nadacie jednej žiadosť o prispevok na skrine... 😅

najjulinka
autor
3. aug 2009

naše zaparenú riťu nemaju... Lucka myslim mala minulý rok ao sa oteplilo na jar... inak celkom v pohode... a domča tiež tento rok na jar akokeby sa chystala zapariť riťku,a le skončilo to pri 2 takých potničkách, ktoré aj zmizli hned.... proste len jak sa oteplí, tak riťa nieked nestihne prepnuť na letný režim... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cairka
3. aug 2009

tak to máš super, veve mala strašnú zapareninu, ked som ju brala z DD a doteraz je citlivá...a to miesto, kde mala takú vyžretú, má doteraz inej farby ako zbytok... 🤐

najjulinka
autor
3. aug 2009

n z domova tobolo vslijaké.. kiko mal najhoršie.. a to mal aj u mna dlho... ale to bol problem s kakou a nie plienkami... jak sa vyriešil problem, ktorý sposoboval agresivnu kaku, tak bolo vsetko OK... ale on to mal desné.... a ked sa dokadil 2x po sebe, tak to vyzeralo ako keby celý život som ho nechavala v sračke.... no béééé....

adrianamickova
3. aug 2009

🙂 🙂

adrianamickova
3. aug 2009

dievčatá tiež ked boli mensie,ale teraz nie
ale je to neprijemne pre malé ricky ☹ ☹ ☹

adrianamickova
3. aug 2009

prvé usmevy patrili yukki 🙂 🙂

yukki
3. aug 2009

Kika nemala ani raz zaparenú, ale zas už mala rokapol tak to už asi nemávajú deti, nie? Adi, zajtra! 😉

mixka
3. aug 2009

nastastie nase baby mali krasne prdelky, ziadne zapareniny nemali z dd, ale ked mali ovcie kiahne a vysoke horucky mali veru zaparenu ritku, ale ako klesli teploty tak sa to zas upravilo

dioliana1
3. aug 2009

cawte, aj Nata má škaredé jazvy na zadku, tangá nehrozia

adrianamickova
3. aug 2009

mixka už ste mali kiahne?čo nás ešte čaká... 😖

adrianamickova
3. aug 2009

dio,nestraš jazvy???

cairka
3. aug 2009

adi, no v mt teraz zúria kiahne, tak som strašne zvedavá, či prežijeme september bez nich... či to nebude prvý darček v škôlke...

dioliana1
3. aug 2009

ako po popáleninách, asi v takom stave ju doniesli z biorodiny, vraj už umierala

yukki
3. aug 2009

Ty vole Dio to čo musela mať Naty za zapareniny...však kika to podľa zdrav.záznamu musela mať hrozné ale riťulu má hladkú ako hodváb.... 😨

lenkove
3. aug 2009

chudatka male zaparene 😔
normalne jazvy 😒

mixka
3. aug 2009

adriana mali, tuto jar v maji mali obe baby. jednej koncili a druhej zacali 🙄 ale zvladli sme a som rada, ze to mame z krku 😀

cairka
3. aug 2009

dio ☹ to je des...

lenkove
3. aug 2009

dio 😢 😢 normalne mi je do revu z toho...

yukki
3. aug 2009

Dakedy je ťažko si to aj predstavovať...ako to muselo byť s našimi...detičkami ..v biorodinách... ☹

mixka
3. aug 2009

ja myslim, ze lepsie je si nepredstavovat 😔

yukki
3. aug 2009

keď ono sa to pripomenie...keď vidím bábätká kamarátiek...sestry...šťastné, tučnučké, nosené....a si predstavím kde vtedy a asi ako ležala kika.... 😒 😢

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre