Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
7. aug 2009

ja s ana babičkovstvo celkom teším,a le ponahlať a nemusí... 😀 😀 😀

najjulinka
autor
7. aug 2009

naša Lucka lúbi "chlapca" - to je aková pena z LIDLa... umelina fantastická, ale fakt je dobrá.... no už teraz jej po chlapcoch proste sdce piští 😀 😀 😀 (Chlapec preto, že to má na sebe obrázok chlapca)

najjulinka
autor
7. aug 2009

Inak dnes sme išli okolo Legového obchodu... A Lucinka zbadala z dialky logo "LEGO" a až lapala po dychu a prstom ukazovala, že "Eeeego" 😀 😀 😀 Je celá po mne... Je úžasne šikovná... A vie čo je dobré... Ale dnes sme nenakupovali tam, len sme išli okolo...

cairka
7. aug 2009

a ja veve krémiky po sestriných skúsenostiach ani nekupujem 😝 iba jogurty...a raz za čas robím toho domáceho akože pribináčika... totiž neter po vyskúšaní krémikov úplne odmietala jogurty hádam do 6-7 rokov, teraz už zje, ale tiež len tie sladké...dovtedy len krémiky a kostíkov a neviem ako sa volajú tie s tými lentilkami...

najjulinka
autor
7. aug 2009

no u nas aj jogurty čokoládove idu len a straciatela... 😀 😀 😀 lucka ešte aj medzi hračkarskym jedlom si vybrala čosi tmavohnedé 😀 😀 😀 Ale inak ja jej čokoladu nekupujem.. Na to máme babi... A aj sa čokoláda akeksiky volaju u Lucky "babi ham" 😀 😀 😀
Ale kostici a aj myslim s lentilkami su jogurty...

najjulinka
autor
7. aug 2009

a ešte čokoladovo-bananove jogurty papá lucka...

adrianamickova
7. aug 2009

a lubime aj džabaky...kysla smotana,vanilkovy cukor a granko 😵 s piškotami chladená vo forme ako torta 🙂

cairka
7. aug 2009

adi, aj toto občas robíme, to je mňam
kostíci sú síce jogurty, ale myslím, že lepší je obyčajný jogurt 😝

že keksíky "babi ham" 😀 😀 😀

lenkove
7. aug 2009

a kto lubi uhorocku s kyslu smotanocku? to si idem spravit ja, nech zazeniem tie chutky, co ste mi narobili.. zeny, co neviete, ze ja chudnem!! 😠 😀

cairka
7. aug 2009

leni, ja...hoci radšej len uhorku so soľou 😝

najjulinka
autor
7. aug 2009

jaj tak také džabky ano.. ked sa toho ovocie nedotklo a je to kakove alebo čokoladove, tak može byť...

mata2
7. aug 2009

to jak robis tu uhorku s kyslou smotanou?? 😲

cairka
7. aug 2009

juli, a aké ovocie ti deti jedia? veve napríklad miluje banán/jablko s bielym jogurtom...celkovo veve by asi mohla byť aj vegetarián...len občas potrebuje mäso, ale to tak raz za 2 týždne, ked máme viac, tak sa už okúňa...

lenkove
7. aug 2009

no, normalne.. nakrajam uhorku na kolieska (mam radsej normalne krajanu ako na struhdle, nech nie je ako papier) dam do misky adekvatnej velkosti, na to vykydnem kyslu smotanu, zamiesam, osolim a som v siedmom nebi 😀 😀
to sme mali vzdy ako uplatok od babky,v casoch ked bol len termix, a aj to len v Jednote v okresnom meste 😉

yukki
7. aug 2009

Keď už sme pri tých chutiach tak Kika dnes poodhrýzala konce zo všetkých pasteliek. Tých hrubých, trojhranných, drahých...12ks. Zatiaľ žije, dúfam, že neskončí ako králiky zo Slunce seno....

cairka
7. aug 2009

yukki, a že odolné tužkové jadro tam píšu...myslím že prežije...možno bude kakať dúhovo 😝

yukki
7. aug 2009

Pri Kike je odolná jedine železná guľa s minimálnym priemerom 10 cm. Bez náteru, pre istotu. 😖

cairka
7. aug 2009

ale teraz kukám tie pastelky (akurát ich mala veve na stole), to musí mať inú silu v zuboch, či v čeľusti, či kde, to prehryznúť... veve ich olizovala, teraz už málokedy

ale si začla olizovať palec, v troch rokoch 🤐

najjulinka
autor
7. aug 2009

lucke chutili nektarinky... ale posledne som kupila broskynu a nejedla.. .ja v tom nejak rozdiel moc necitim... ale ona to pluje.. ale ona vobe je taka, že jeden en dačo zje a druhý den sa tvári, jak keby som jej naservirovala ho***, aj ked je to to iste... Dominike davam len banan a jabko... nerobim na nej pokusy, kedže ma nabeh na alergie... detksé výživy jej kupim aj s inou prichuťou, ale čerstvé en tieto 2 veci papá....
Lucinka ste hrozno.. .Dvojčatá všetko akože.. al etiež nemali chuť na broskynu a dobrá bola... ale inak v pohode...

janivonbenji
7. aug 2009

cairka,
ktoré jogurty sú "obyčajné" ? ja totiž nekupujem smotanové a tie rôzne pribináky a pod. a nízkotučné sa malým deťom moc neodporúčajú...chcem rozšíriť sortiment, tak preto pýtam....a ešte kubko mi nechce čokoládové a s kúskami ovocia ( inak čerstvé ovocie hocijaké má veeeľmi rád )....

vivien2505
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vivien2505
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cairka
7. aug 2009

jani, no presne také ako píšeš 😀 nie smotanové ani sladké, my máme radi rajo, ale v podstate veve zje hocaký jogurt, veľmi jej chutí malinový z lidla ten najlacnejší 😅 ten síce asi moc kvalitný nebude 😝 no veve by práve kvôli antirefluxnej diete mala jesť nízkotučné výrobky, tak preto ho kupujeme, tak pol na pol normálny a nízkotučný

janivonbenji
7. aug 2009

cairka,
tak potom kupujete a jedávate to čo my 😀 ...a kubko ešte rád tie "srdiečkové" a acidko to ale nízkotučné....( aj my to kvôli "diagnóze" máme doporučné...)

cairka
7. aug 2009

hej, tie srdiečka sú tiež dobré, tie mám aj ja rada 😝 a acidko veve tiež pije nízkotučné 😅

janivonbenji
7. aug 2009

🙂

yukki
7. aug 2009

Kika už je hore. 🙄 Zajedá pastelky hruškovou výživou. 😝
My kupujeme Sabi a zvolenské, smotanové. Zeleninu neservírujem, pri tých pár pokusoch čo som ju kike ponúkla a podozrievala ma z úkladnej vraždy, vždy všetko vypľula, to vzdávam.

adrianamickova
7. aug 2009

ahoj yukki,naše spať neišli ked tu babka,ideme si sadnut na dvor dame si kávu
a len dufam že večer zalomia skor 😉
ponukame detom olovrant,a odpoved je "šak dnes sme už jedli" 😖

adrianamickova
7. aug 2009

ale amka si pyta a kukuricu más???

yukki
7. aug 2009

Vivien, to by sme sa museli stretnúť presne v nedeľu 16.8, keď tam laculík a juli EŠTE budú a vy UŽ budete. A keď tam už budeme štyri z MK tak už rovno nech prídu všetky...že je celotémové stretnutie..... 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre