Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
19. sep 2009

Tak dnes sme boli na TA3 😀

janivonbenji
19. sep 2009

Všetkým ahojte !!!!

Julinka,
videla som ťa 🙂 ...tu normálne samé tv hviezdy...
...držíme silno palce lucinke, aby bola čo najskôr doma a zdravá !!!

...kto ste v kontakte s yukki, tak pozdravte, prajem, nech všetko dobre dopadne !!!

...ja už chodím do roboty 😝 kubko do škôlky 😝 , tak už je to úúúúplne o inom, ale keď sa trochu zabehneme, tak to bude o.k....aj sa chvíľami teším, že už som medzi "normálnymi" ľuďmi 😀 aj mi je smutno...ale chce to čas...ALEBO druhé dieťa
🙂 ...

adrianamickova
19. sep 2009

herečky zlaté 🙂 🙂 🙂 pekná reportáž 🙂
aj malá Amálka aj teta Beba su super 😵 😵 😵 😵

adrianamickova
19. sep 2009

dnes som s yukki,písala,v pondelok ju čaká operácia,cíti sa dobre,písala že ju nič nebolí ....
a týždeň tam leží,uvidíme čo bude po operácii,
aj ona my napísala že pozdravuj na modrom koňovi 😵

lenuska74
19. sep 2009

Jeej Juli a tam s tebou bola aj Beba oni robili somnou prípravu skupinovu pozdravuj ju ak ju stretneš 🙂

mixka
19. sep 2009

juli a nemaju tam mikrovlnku, ze by si to karol zohrial ??? lebo u nas je normalne mikrovlnka aj rychlovarna konvica a chladnicka pre rodicov k dispozicii v kuchynke. no ale slabucko ti lucinka papa 😢 pozdravuj ich a nech sa drzia, nech su skoro doma.

mixka
19. sep 2009

jeeej juli, kocky ste s lucinkou 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

najjulinka
autor
19. sep 2009

no deti mam vvenčené, mam nahrubo povysavane, všetky 4 okupane, 2 dokonca aj vlasy umyté..... 3 už v postielkach s flašou.. idem dať aj Domči hm a vynesiem smeti, ktoré už mam nachystane pred dvermi....... cipana baby citim sa jak keby som za 2 hodky stihla 2 dni....

zicon
19. sep 2009

A co vsetci spite???

najjulinka
autor
19. sep 2009

nie zicon.. ja som si to tuuživala bez manžela a Lucky... priša i kamoška s bábom na navštevu...

zicon
19. sep 2009

A co ostatny

zicon
19. sep 2009

A co lucinka, ako je??

Nas uz definitivne plava sam a bez rukavou, ten po mne nebude

najjulinka
autor
19. sep 2009

Lucinka je potvora ako vždy.......... 😀

zicon
19. sep 2009

A co je s nou nove??

najjulinka
autor
19. sep 2009

papala prvé antibiotika a nevygrcla ich.....

najjulinka
autor
19. sep 2009

dobru noc...

zicon
19. sep 2009

Super

najjulinka
autor
20. sep 2009

dobre rano.

mixka
20. sep 2009

dobre rano 🙂

ja som chora ako pes, takze ma caka den v posteli ☹ a deti zacali tak strasne kaslat, ze nas zajtra mudra neminie ☹

cairka
20. sep 2009

dobré ránko.
mixka, rýchlo sa vyliečte s babami

aj my hlásime návrat horúčky a kašeľ neprechádza...dúfam, že tá horúčka bude zas taká rýchlovka ako streda-štvrtok, v podstate len v stredu mala vysokú, vo štvrtok už len dozvuky...

cairka
20. sep 2009

juli, lucka ako bojuje?

mixka
20. sep 2009

cairka, takze tiez mate veselo ☹ drzte sa. idete aj vy zajtra k mudre, ci este pockas ???

najjulinka
autor
20. sep 2009

tak aj rano na silu do nej dostali antibiotika.. .nekce byť na izbe.. je tam už asi aj znudená...

mixka
20. sep 2009

juli a uz vedia co jej vlastne je 😕 ??? a na ako dlho ten pobyt vyzera ??? sa nedivim, ze je znudena, vsak to tam je na hlavu 🙄

najjulinka
autor
20. sep 2009

no karol by sa kcel dnes spýtať, či by ich už nepustili zajtra......... v podstate jej už nič nie je.....

cairka
20. sep 2009

mixka, no zajtra ideme na výter, tak ju dám aj popočúvať, ja som len nechcela ísť zbytočne v piatok, ked výter môžme až v pondelok...

juli, ja sa tiež nedivím, že sa nudí...hlavne ak už je "zdravá" - rozumej není ospalá a oťapená

mixka
20. sep 2009

a tie atb berie kvoli comu 😕 ???

cairka, jasne 🙂

najjulinka
autor
20. sep 2009

no mixka citaš či nie to u?? ma zapal slinnej žľazy

cairka
20. sep 2009

a stále je opuchnutá? či už lieky trocha zabrali?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre