Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

mixka
19. okt 2009

jejda juli, nezavidim ☹ snad nebudete mat zlu noc ☹

najjulinka
autor
19. okt 2009

no zatim haji.. ale čo bude v noci uvidime...

adrianamickova
19. okt 2009

ahojte,my sme dnes boli na kontrolu,tak sme v pohode akože zdraví,
hned sme sa dali aj proti chrípke zaočkovať 🙂 ,plač len 5 sekundový 😀 😀 😀 😀
no veľa síl zdravia,deťom prajeme 🙂

najjulinka
autor
19. okt 2009

juuj ja proti chrípke nekcem očkovať... snad nebudem musieť tých štyoch dať...

martina_maxian
19. okt 2009

baby kde ste?? spíte už, či čo?? 😀 😀 😀

magimary
19. okt 2009

nie...
ale už asi vypnem comp, ked je tu tak mŕtvo... 😉

martina_maxian
19. okt 2009

no, takto mŕtvo tu už dávno nebolo, však?? 🙂

najjulinka
autor
19. okt 2009

no ja tiež nakukam stale.. .a nič. .som aspon Sunar objednal teraz.. .u nas sa mina brutalne...

martina_maxian
19. okt 2009

Juli a ako Lucka?? spinká??

zicon
19. okt 2009

Zijemee zijemee a nesijeme

najjulinka
autor
19. okt 2009

spinká... zatim...

najjulinka
autor
19. okt 2009

Len Domča nespinká... dokonca aj muž tu chrápe...

mayap
19. okt 2009

moji traja chlapi už spia... 😉

len ja sama tu sedím, a vzhľadom k tomu, že písať sa vám nejako nechce ani nemám čo čítať... 😠 😀

najjulinka
autor
19. okt 2009

okrem mixky papá niekoho dieťa ešte Sunar tu???

mayap
19. okt 2009

my sme papkali Humanu...

najjulinka
autor
19. okt 2009

Ja len tak.. .e či je dakde momentalne lacnejši sunar ako na www.mojalekaren.sk

mayap
19. okt 2009

my teraz skôr riešime plienky, bo sme sa začali zasa pocikávať... 🙄 🙄 🙄 ...aj dnes mu cez deň aspoň 4 krát cvrklo do gatí. ...no a v noci je to pohroma. po troch nociach záplav som to vzdala a šupla som mu plienku... 😔
podľa mňa lepšie ako by mal byť aj keď len nejakú polhodinu v mokrom. ale ráno s tou plienkou môžem vraždiť, taká je ťažká... 😕 🙄 😝

najjulinka
autor
19. okt 2009

no inak my sme dostali pampersy...ale detom na noc su len tak tak... budem musieť kupovať väčšie na noc... tie pampersy su aj také tenulinké...ale hlavne asi väčšiu velkosť bude treba na noc... joooj... snad mi nezačnu vyhadzovať z učtovnictva bločky, že plienok mam dost... asi im to radsej predom poviem... mne ešte nič nevyhodili z bločkov, al epočula som kadečo... a zatial aj mam ešte pár väčších, ale neviem či to Lucinka nedopoužíva... akože ešte stačia tieto, ale je to len tak tak...

zicon
19. okt 2009

Nuz hadam ked ty ako sukromna osoba dostanes aj vlak plienok nie kamion, tak ti ziadna pani na urade nema pravo vyhodit z uctovnictva plienky - sprosto povedane su tvoj sukromny majetok a ked sa rozhodnes kupit dalsie tak ak je to opravneny naklad tak ti to preplatit musi.

najjulinka
autor
19. okt 2009

ziconmne vysvetlovat nemusiš...

yukki
19. okt 2009

Júlia a to Ti ako dali do 9 kíl tie plienky alebo čo? Apropo...koľlo kíl majú dvojky? A Mirka? A Lucinka? -to ma len tak zaujíma, pomimo debaty o plienkach...keď sme nedávno písali naše detiská koľko majú....

najjulinka
autor
19. okt 2009

ni mi dali 5-9kg a potom tie od 7kg.. mylím do 14 alebo 15,16 tak dajak su... Tie mini može ešte Dominika.. tka akurá.. pripadne aj detom ich viem natiahnuť, bez toho aby tlačili, akož efajn,a e na jeden cik su 😀 (ked napr. treba prebaliť hodinku a pol pred večerným kupanim a prebalovanim, tka možem dať aj tú mini....
Dominika je najlahsia má cca 7,3 kg a Lucka je asi najťažšia a má zhruba 9kg 😀 😀 😀

mixka
19. okt 2009

nase maju lenka 13kg a laura 12kg

najjulinka
autor
19. okt 2009

Dobru noc. idem do hajan. držte palce,nech prespime celu noc...

zicon
20. okt 2009

Dobre ranko

yukki
20. okt 2009

Dobré ránko!
Ináč ja som minule v núdzi kúpila 5 takých plienok pre Kiku, že 5-9kg, lebo iné u nás v potravinách nemali, pampers, sleep and play, tie tenké, a pekne jej vydržali celú noc...ale je pravda, že ona asi už len raz-dva razy cez noc čurá. 12 kilová kozička a také smiešne malé plienky mala... 😅 😅 ešteže je chudá ako slíž, že som jej to zapla na pupku!

najjulinka
autor
20. okt 2009

Dobré ránko. No nám v Tatrách dvojičky prekakali a prepišali 2 plienky za noc... Ale to mali ešte tie do 9kg... A pomerne často sa stalo aj doma, že mali okolo stehien ran vzadu flaky... ono je problem kaka... ked tam pustia kaku, tak piška už nemá kade rýchlo vsiakať... 😒 Teraz maju tie od 7kg a stačí to na noc len tak tak...

yukki
20. okt 2009

Fúúú tak to som ale mala šťastie, mne sa Kika v noci pokakala asi tri krát do plienky...ináč som ju hneď ráno...asi po mliečku a pár minútach teda...vrazila na nočník a zapla jej telku...ináč som jej telku nikdy nezapla len k nočníku, takže tam aj vysedela lebo to bolo niečo "nezvyčajné" a od začiatku to šlo do nočníka...teda ešte asi desať-15 krát sa pokakala cez deň za svoju éru u mňa ale ináč do šerbla...za to cvrkne si do gatí ešte aj teraz, aj cez deň...a noc je tak každá druhá suchá 😝

cairka
20. okt 2009

dobré ránko.
juli, no aká bola noc, ako je lucke?

veve tiež kakala ráno do nočníka veľmi skoro, zhruba od roka 😎 a v noci počas spánku ani neviem, či niekedy kakala, možno párkrát 😒 ak však aj hej, tak sa isto zobudila a museli sme prebaliť, na to bola citlivá...

najjulinka
autor
20. okt 2009

no zukki každe dieťa iné... U nas najviac kakaju pišaju v noci dvojky a v tesnom závese je Mirka... Resp. je na rovnako, leno občas spraví výnimku

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre