Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

mata2
1. dec 2009

ahoj maznacik,
uz ti je lepsie? 😵
co ti vlastne je?
to mozes mat na inf. notebook?
u nas ked je niekto na inf. tak si z domu nic nemoze doniest,lebo by to tam musel nechat....takze ani pyzamo....aj kefka tam musi ostat potom.... 😲

eli77
1. dec 2009

Maznacik ahoooooooj...este stale si v nemocnici? Je ti uz lepsie? Kedy ta pustia? Inak dobra pripamienka mati...nieze tam budes musiet nechat notebook 😖

maznacik007
1. dec 2009

mata2 mam kroch kroch chripku... a nejako sa to skomplikovalo a sadlo mi to na pluca... a este som stale infekcna ze ..

nie uz mozes mat svoje veci v pohode... len si na samotke a potom to musis vyprat a vyutierat v takom pripravku cosi ako Savo...
som tu od stvrtka hospitalizovana.. a nechcu ma este pustit.. ze mozno pozajtra.. ale vplyvam na nich nech ma uz pustia.. dnes som uz stala rano pobalena.. len zas boli nejake zle vysledky..

kefku asi budem musiet vyhodit.. ale inak pohoda.. da sa.. 😉

maznacik007
1. dec 2009

eli77 co chanelka... nemam este silu to tu moc luskat tolko ste popisali.. dnes som uz konecne odpojena z infuzok 😝

mata2
1. dec 2009

kokos 😲 😲
to si kde chytila? 😲

maznacik007
1. dec 2009

mata je toho podla mna uz plno len sa to vobec netestuje... ale deti si cez to prejdu pomerne rychlo.. problem je len u tych malickych a u takych v mojom veku... 😉

najjulinka
autor
1. dec 2009

tak varim ryžu a čínu...... neboj kroh kroch, žiadne prasiatko týmto obedom za obeť nepadlo... len kuracie prsia... snad to kura nezabili.. snad to bola kura, čo kcela len plastiku prs a toto su prebytky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
mnamky dobrý obed dnes budeme mať...

zicon
1. dec 2009

My dnes ideme k mudrej na kontrolu a zmenu liekov. Ten klacid je absolutne nejeditelny a nas ho odmieta a roby priserny cirkus

magimary
1. dec 2009

maznáčik, keď som zbadala na "vrchu tém" Tvoj nick, skoro som od radosti z kože vyskočila, že už si definitívne s nami (a doma!) a ty ešte stále okupuješ nemocničnú izbu?!? 😨
moja, tak som na Teba myslela! myslela som si od začiatku, že je to prasacia chrípka (už vtedy, keď ti nezabrali ATB, mi bolo jasné, že to nebolo nič bakteriálne 😖 ),ktorá má často ako následok zápal pľúc... 🙄 😔 😝 (u oslabenejších ľudí)...
a, áno je toho veľmi veľa, ale netestuje sa, lebo je to drahé... 😠 😒

verím, že už bude len dobre... 😔 🙂
držkaj sa!

magimary
1. dec 2009

zicon, to už dosť neskoro(!) 😕 , už mu podľa mňa ďalšie ATB ani nedá, teda ak sa mu trochu polepšilo... toto bol veľmi neblahý postup a užívanie ATB... práve takýto, vedie často k rezistenciám...
ak doeťa mestoleruje liek, treba ho okmažite vymeniť a nie až po dvoch-troch dňoch, lebo tam nastáva pauza a neužitie lieku a zvyk organizmu na liek a ďalší už nezaberie...

idem vás dočítať...

maznacik007
1. dec 2009

Dakujem mary.... 😵 😵 😵

no este stale mam dovolenku... ale uz je lepsie... tak hadam pojdem domov coskoro... 😝
juli mnam.... ja som mala dodnes uplne dietu len caj.. lebo som dost vracala a tak.. a dnes uz pomaly jem a varia dost dobre.... take dietne sice ale da sa...

ale dost o mne co je u vas nove... vsetkych .. ako chanelka? velmi som na nu myslela

zicon
1. dec 2009

Nasiel som novu zavislost 😢 😢 Zacal som hrat online poker.

magimary
1. dec 2009

zicone, veru, menej ťa tu vidno...
ale ani sa ti nedivím, ten poker ťa aspoň stále za niečo nezvozí... 😅 😀 ,ako my tu... 😀

zicon
1. dec 2009

Uvidime co povie my nato mudra. My sme v nedelu nasadili, vcera bol s tym spajany priserny cirkus tak uvidime, ze vraj to existuje aj v tabletkovej forme.

adrianamickova
1. dec 2009

laculik,diki
Amálka bude mať 3 ročky
maznačik,a všetci chorušikovia,uzdravte sa

marketka1
1. dec 2009

Ahojte 🙂

maznacik007
1. dec 2009

zicon... aj ja davam NInule radsej tablekty roydrvene... lepsie to zje ale k doktorke by som teraz cakat nesla.. neda sa jej zavolat a ze vam len poda recept?

marketka1
1. dec 2009

maznacik 😉 len sa drž moja ja som vravela že Ťa asi zavreli do chlievika.

Náš Martin ma prvé srdiečkové narodeniny zajtra. Torta už je v chladničke.

chorušikovia len sa držte a rýchlo sa uzdravte. Ja som min.týž. dobrala ATB a dnes ráno som vstala zas dajaká nedobrá.
Dnes by sa u nás mala zastaviť yukki som zvedavá či trafia.

zicon
1. dec 2009

Ona ho chce vidiet kvoli CRP, a ked uz je chory tak co, on je nakazlivy pre inych

Urobil som cierne hranolky 😀 , takze robym nanovo zlate.

eli77
1. dec 2009

drahy maznacik...milion pozitivnej energie ti posielam a kroch kroch sa rychlo zbav...velmi vela som myslela po veceroch na teba...
Chanelka je uz doma z nemocnince, chudatko schudnuta...ale uz zdrava a strasne naviazana na mna 😵 😵 😵 pohnem sa od nej na krok a hned fnuka...place za mnou...ked som blizko je v pohode...asi sa chudenko moje boji...
Neskor ti napisem do ip ako sme dopadli v dd...terza idem dat Miu spat a hned mi pridu domov aj chalani zo skoly...
zicon po veceroch som aj ja zvykla hrat poker a aj scrabble 😀

mixka
1. dec 2009

zicon, klacid je v tabletkovej forme, ja som ho mala pred cca mesiacom 🙂 ale je to podla mna humus liek, lebo mne bolo cely tyzden tak zle od zaludka, ze az ☹ a ako som lieky dobrala problem s travenim zmizol

mata2
1. dec 2009

ja zavislacim na traviane 😅

zicon
1. dec 2009

Tak preto mu uz 2 den nechuti a to je spiskovy papkac. Chudacisko maly

laculik
1. dec 2009

maznacik, tak super, ze ti uz je lepsie! a to na izolacke Ta obsluhuju setsricky v ruskach a ochrannych odevoch? to si musela mat drsne, ze grcala a bez jedla, chuďa. a MM a malá sú ok?

laculik
1. dec 2009

mati a dracekov od nasich bolo vzdy dost, akurat ked prisla nejaka rodina, tak mi gratulovali: vsetko najlepsie k narodeninam a vlastne aj meninam. ozaj, ved rovno aj k vianociam 😕 . To mama vzdy robila poriadky s nimi, ze ako si to predstavuju s jednym darcekom 😀 😀 😀 . Hovorim, v decembri hojno a cely rok h...o 😝

maznacik007
1. dec 2009

laculik jasne ruska vsetko.. ako ma byt odevy

mala to prekonala za styri dni ona je ok.. aj muz uz je ok... len mne to sadlo na pluca a oni nevracali ale mala som takmer nonstop infuzky takze sa dalo.. akurat mi vcer praskla zilka kde bol kateter tak mi to vytieklo do ruky takze uz skusili tabletky a da sa..

inak nemocnica je celkom ok...

klacid je tazky na zaludok..

adrianamickova
1. dec 2009

eli,malej posielame pusinečky 🙂 mojkajte sa 🙂
laculik všetko naraz? 🙂 🙂

maznacik007
1. dec 2009

eli moja tak sa velmi tesim.. lubkajte sa.. s Chanelkou mojkajte.. chudatko... tesim sa na IP

laculik
1. dec 2009

ano naraz adi. maznacik, super, ze mala a MM ok. a maly je u babky?

mata2
1. dec 2009

milko vobec nezaspal na obed 😲
macka sa uz pomaly budi a on sa hra s prstami 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre