Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

lenkove
11. jún 2009

Cairka
no parada, ked mas take nudne dni 🙂 aspon si oddychnes 🙂 Veve sa uz asi pripravuje na ulohu velkej sestry 😎

cairka
11. jún 2009

no to neviem, dnes tu máme neter a jak jej veve robila zle 🙄 ale to tak vyźerá, ked sa 9 ročná slečna nechá vyprovokovať od 3ročného škriatka... 😅 ja sa obávam, že ked po ňu budem chodiť do škôlky, tak si vždy vypočujem dáku "poznámku"

najjulinka
autor
11. jún 2009

cairka o rok sa s "poznámkami" pridám 😉 Budeme si ich vymienat tu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cairka
11. jún 2009

juli, platí 😎 😀 😝

yukki
11. jún 2009

To Kika bude v škôlke úplný anjelik...samozrejme...
Dio, nenašla si mi tam medzi profidietkami pre ňu zdatného sparingpartnera?

lenkove
11. jún 2009

poznamky co pocuvala moja mama boli "cele dopoludnie revala na lavicke za mamou a na obednajsie spanie liezla frajrovi do postele" 😀 a on je teraz knaz, hadam to nebude moja chyba 😀

Cairka, a kedy chces dat Veve do skolky? Od septembra?

cairka
11. jún 2009

leni, áno, od septembra 🙂 a kedže len na pol dňa plánujem, tak hádam aspoň do postele nikomu nepolezie
😎

yukki, ved to je dobre, aspoň budem vedieť, že nie som sama 😅 vieš ako, škodoradosť... 😝

yukki
11. jún 2009

Kika sa starším a výbojnejším podvolí...našťastie, to je novinka posledných dvoch týždňov. Ale čo je od nej len kus menšie alebo síce väčšie ale neútočné...tomu beda! 😖

cairka
11. jún 2009

no veve sa výbojnejším tiež podvolí... len chudáci tí ostatní 😅 ako ona nebije, ale provokuje, vytáča, robí prieky a tak... no potvora proste 😠

yukki
11. jún 2009

U Kiky mám zas pocit že skúša. Ako s hračkou-keď sa stisne gombík, hračka hrá abo húka. Keď sa poštípe alebo zhodí na zem dieťa...tiež bude húkať? alebo? 🙄

cairka
11. jún 2009

no veve to robí preto, že je úžasná sranda pozerať, ako sa ten druhý nervuje 😝 ale tak v škôlke sa snád nájde niekto, kto jej to ukáže aj z druhého uhla 😅

lenkove
11. jún 2009

Baby
to mate teda potvorky..
a inak, ako zvladate taketo stavy? ja mam so svagrininym malym, co je asi ako Kika podla toho co o nej citam, problem.. Najradsej by som mu dala po zadku (aj som 😅 🙄 ) ale to nic neriesi.. ved viete, kurnik, da sa to?

a v skolke im bude dobre, hadam tam budu najmensie a najmilsie, jeden nikdy nevie 😀

yukki
11. jún 2009

Ta čo už...keď už mi ju súd pririekol tak musíme zvládať onakvejšie stavy 😀 😝 😀 😝
Treba byť v strehu!neustále 😀 😀
dnes rozkúsala obrus. Sú na ňom margarétky. Asi sa hrala na prežúvavca.

cairka
11. jún 2009

leni, ako kedy 😅 občas s ľahkosťou a pedagogicky a občas veľmi ťažko a úplne nepedagogicky 😅 🙄

cairka
11. jún 2009

yukki, to mala miesto bylinkového čaju? 😅

yukki
11. jún 2009

Ja neviem. To je plastový obrus a ja som si dovolila jej nedať ďalší čokoládový cukrík tak rozhrýzla obrus.

cairka
11. jún 2009

tak to bola drzosť 😀

idem od vás, dobrú noc 😔

yukki
11. jún 2009

Dobrú! Ja si ešte len napúšťam vaňu. Dnes som naháňala kurčatá po celej šope aby som ich uložila spinkať do kurníka. Moje pedagogické nadanie naučiť chodiť ich tam dobrovoľne po rebríku zlyhalo.

mixka
11. jún 2009

yukki 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

yukki
11. jún 2009

Napadlo ma, že by to možno šlo s vysávačom...že ich skorej pochytám - prisajem a naložím do búdy.

mixka
11. jún 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

yukki
11. jún 2009

Idem aj ja spať, zajtra pokračujem vo výcviku. Dobrú noc 😉

najjulinka
autor
11. jún 2009

Dobrú noc... Zajtra máme neurologiu... čaká nás 2x zborka rozborka kompletná.......... 🙄

mixka
12. jún 2009

jeeej, som prva 😀 bre ranko 🙂

cairka
12. jún 2009

dobré ránko 🙂
u nás prší 🙄

yukki
12. jún 2009

U nás sa roja
vrtulníky. Tiahnu. Už ide šiesty od rána a všetky na západ. 😉

adrianamickova
12. jún 2009

ahojte...to nebudu z našej základne,u nás ticho a slnečno 😵

cairka
12. jún 2009

yukki, žeby odchádzali hromadne do teplých krajín? 😒

wolfskinka
12. jún 2009

ahojte

magimary .. ten testik to je test babetka ktore som potratila, prisla som o 2 babetka hned na zaciatku tehu .... tak som ho tam dala ako insporaciu ...

silvii super ...

no rozhodnutie mame ... a odporucili nas na tu pripravu, tak snad dnes zavolaju z navratu a dohodneme prve sedenie...

mata2
12. jún 2009

ahojte,
vcera sa tu prehnala poriadna burka 😵 .ja mam rada burky 😎
dvojky zas spinkavaju v noci uplne super,len neviem ako ich oducit od polnocneho papania 😝 .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre