Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

ralanka
7. jan 2010

díky díky díky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

adrianamickova
7. jan 2010

s detičkami sa to tu rozbehlo 🙂
blahoželám mamičkám 🙂

ralanka
8. jan 2010

dobré ránko to som tu prvá? 😲 vidno že nemôžem spať čím to asi bude 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ralanka
8. jan 2010

kde ste všetky? inokedy nemôžte spávať a ste tu už pred šiestou a dnes nik? tak ja idem dať zatiaľ prať a kuk čo mi bude treba dokúpiť zatiaľ pá 😉

najjulinka
autor
8. jan 2010

Dobre ranko........

maznacik007
8. jan 2010

dobre ranko...

ralanka.. sak hod foto co si pokupila.. ja tak rada hniezdim.. a tesim sa aj ked hniezdi niekto iny 😀

ralanka
8. jan 2010

no maznáčik to už mám dávno pokupované postupne je toho dosť len akosi nie je čas pofotiť ked bude viacej budem sa snažiť to tu hodiť teraz som rada že budem stíhať robotu malého a niečo doma 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cairka
8. jan 2010

dobré ránko 🙄

my sme si mali ísť dnes ku mudre po papier, že je veve zdravá a môže ísť v pondelok do škôlky konečne a máme za sebou dosť drsnú laryngitídovú noc... 🙄 ešte neviem, ako to vymyslím, do pondelka by som ju snád vyiečila, ale ak sa jej dnes mudra niečo spýta a bude počuť hlas, tak nám dá houby a nie potvrdenie... 😒

ralanka
8. jan 2010

ahoj cairka chúdatko veve ale to má akosi vkuse nie? dlho ju to drží ☹ ☹ ☹ tak nech je už rýchlo zdravá ako rybyčka posielame božtek 😵 😵 😵

cairka
8. jan 2010

ralanka, dakujeme 🙂
no to sú naše zimy...v marci hádam bude lepšie...

ralanka
8. jan 2010

no ved aj my sme boli včera jak dr. s malým lebo sme obaja chorý tak sme mali rúška si niektorý mysleli že sa bojíme prasacej chrípky 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cairka
8. jan 2010

ralanka 😀 😀 , hlavne, že vás pustili za malým

maznacik007
8. jan 2010

jaaaj Lenka to mi je luto s veve... liecte sa...

ralanka.. a uz viete kedy budete podavat na sud predbezko?

ralanka
8. jan 2010

nie ešte nevieme mám si zavolať na budúci týždeň na úrad

tulenka
8. jan 2010

cairka, uz tro zas zacina... ☹ Radsej ju najprv daj trochu do poriadku a z potom si choďte pre papier, veď by vám bol aj tak na houby , keby bola chorá

yukki
8. jan 2010

Tulenka pekné fotečky! Tie Vaše baby sú šikuľky a hlavne podarené kočky!

tulenka
8. jan 2010

Veru yukki, sú to masky! Však , asi to je dedičné 🙂 .Včera sme aj s ujom tulenom obzerali vaše rodinné foto aj so psíkmi. 🙂 😵

gerdusha
8. jan 2010

ahojte babule, mozem mat 1 mozno osobnejsiu otazku? pred tym ako ste poziadali o adopciu, ako dlho /a ci vobec/ ste sa pokusali o vlastne dieta? Podstupili ste aj IVF?

brulka
8. jan 2010

no cairka z tohto boli srdce...a zastavuje sa rozum ako mozu existovat takyto ludia na takych miestach...hrozne dom placu mi je...😔 😔 😔

yukki
8. jan 2010

Ty vole...to je...strašné...strašné.

smejka
8. jan 2010

cairka ☹ ☹

cairka
8. jan 2010

a čítali ste aj tú diskusiu, ako sa bránia sociálky? že je to výmysel...

mata2, ty si tuším písala, že na rodičovskej si len s milkom. máš na macku nárok na pestúnsky príspevok (teda tebe ako pestúnovi) ? dík

najjulinka
autor
8. jan 2010

No ja sa tvárim, že poobede sa spí a strčila som do postielky aj Lucinku... A celkom sa dá... Ticho je tam už... Tak uvidime na ako dlho, ale aj 5 minut je lepsie ako nič 😉 😀 😀 😀 Ja som zatial nakrmila Domču a sama som sa nakrmila, vybvila telefonát s decákom, takže už je to oficiálne, že v utorok sa rozrastieme - zatial len o dievčatko - Karo bude mať doma čistý babinec... Na chlapčeka si ešte počkáme nejaký ten čas... Týmto pozdravujem Mary, že s každým dievčatkom pribudajucim k nam na nu myslím 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

maznacik007
8. jan 2010

baby clanok som este necitala.. precitam... volali mi zo socialky ze mam prist podpisat rozhodnutia aby mi mohli vyplatit

teta sa tvarila ako keby jej z penazenky beriem... a stale si hudla svoje.. ze neni narok na prispevok na starostlivost za ten mesaic... tak hovorim ze nech sa spyta veducej..

a gol mesaica.. mam potvrdenie zo socialky presne datumy kolko som bola poistena.. pred narodenim Danka.. datumy od do.. ale teta chce nove potvrdenie.. kde je to presne vyratane na dni.. lebo ona si to zratat nemoze.. ze je to viac ako 270 dni.. aj ked to je jasne z prveho pohladu .. no pomoc...

maznacik007
8. jan 2010

a danko sa rozjedol.. on proste potrebuje svoj klud na jedenie.. zjedol teraz aj polievku aj druhe plne misky

najjulinka
autor
8. jan 2010

Nám sa zas Lucinka rozpila čajiku dnes - čo som rada, lebo ona medzi pijanov moc nepatrí, aj ked čo to vypije,a le stále to nie je ono... Tak dnes v pohode 😉

zicon
8. jan 2010

Pani zo socialky prajem len to najhorsie.

marketka1
8. jan 2010

ahojte nestíham všetko prečítať ja som dnes bola znovu v sociálnej poisťovni pre papier čo mi treba na ten zvýš.rodičovský.A pani mi dala žiadosť nech si ju odnesiem na podateľňu a oni mi potom zavolajú že kedy bude pripravený a môžem si preňho prísť. 🙂však do tretice sa mi ho možno podarí vyzdvihnúť a ísť konečne na UPSVaR. Majú v tom riadny zmätok dúfam že mi ale dovtedy nebude treba nový prepočítaný na dni jak Tebe maznacik bo ma porazí.

najjulinka
autor
8. jan 2010

idem si spraviť kávu kým je klud.... Dumam ako deti dať do izieb.. .Kedže dievčatko nové čo pride má zdravotný problém, tak asi budem kcieť aby bolo pri nás... pred istými vecami mám rešpekt... ešte sa popýtam lekárky čo a ako.. no uvidime.... kedže domča jedno nočné krmenie po nas v poslednom čase kce, tak ani ju moc do inej izby nekcem dávať...... no uvidime.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre