Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
16. jún 2009

Tak ja mám po obede... Mňamky sme dnes mali... Aj manželík pochválil...

yukki
16. jún 2009

Lenkove, je to ťažká operácia. Držím palce.
Veru, keby som mal mať takých dvoch ako je Kika, tak už by asi stála len tá kamenná časť domu, aj to už len ruiny. 😝 Ale mňa by to už netrápilo, lebo by som dávno bola na psychiatrii.

adrianamickova
16. jún 2009

ahojte,
lenkove...babke veľa sily a zdravička,
teraz sme sa vrátili domov,amálka už spí,boli sme v mamičkovskom klube,dnes sa deti hrali na dvore,tak ju to
zmohlo,u nás je strašne dusno...teplo, 😝 😎

adrianamickova
16. jún 2009

yukki...no kurečky sa majú fajn,ako čítam 🙂 ,ja som včera zachranovala kačiatká,skočili do brodiska,a nevedeli
výjsť,plávali už z posledného,tak som ich doma fénovala,zohrievala...su ok 😀 😀

yukki
16. jún 2009

aďa 😀 😀 😀...keby to nebolo treba na jeseň porezať na mäso tak by som aj ja zopár chcela...ale u mňa by asi uhynuli až na Alzheimera...

adrianamickova
16. jún 2009

a ten bazár čo sme mali...5 predávajucich,5 kupujúcich,ale zarobila som 10eur,a hned som dala zarobiť aj
inej mamke kupila som za smiešne ceny nohavice pre dievčatá,a bábätkovské najmenšie dupačky pre bábiky 😀 😀

magimary
16. jún 2009

my máme tiež tento víkend opäť "bazár" (my tomu hovoríme burza detských potrieb a ošatenia), len my tam budeme mať asi 100 predávajúcich a 100 kupujúcich... 😨 (a všetko to leýí na mojich pleciach, takže sa opäť "zapotím" 😅 )!

adrianamickova
16. jún 2009

magi u nás sa to konalo 1x,ale chceme z toho urobiť tradíciu 😉,
tak nech vám to ide od ruky 🙂

najjulinka
autor
16. jún 2009

Tak ja kávujem... Kávu máme s ozajstnou šľahačkou.. .Mňamky... Tak baby my kupujeme auto... Asi ideme zložiť zálohu dnes.. Lebo 3 mesiace sa čaká... Je mi až zle z tej sumy... Ale čo narobíme.. .treba... Skrine počkajú.. Budú potom... Aspon že Tesco igelitky dávaju zadara - aj to nám nahrádza skrine 😀 😀 😀 😅

janula_nz
16. jún 2009

ahojte. som tu len naskok . vsetkym vam dakujem za gratulacie. 13ho bol fakt hrozny den a nechcem to tu rozoberat. za inych okolnosti by som si ten let zachranarskym vrtulnikom aj vychutnala ☹

mata deti su uzasne, macka ma ake haro 🙂 nechavas jej dlhe vlasky? ja mam doma tiez takeho smejka ako je milko, zlatucky chlapcek.

aby to este nestacilo, v nedelu mi isiel drahy do oktobra do afriky, takze depka ako slak ☹ od soboty som nezjedla nic, co mam zaludok kdesi v krku. vsetko je zle, nanic odbobie 😒

cairka
16. jún 2009

jani 😨 dúfam, že ste všetci v poriadku 🤐 držím palce

a do októbra nie je tak daleko, to prejde raz dva a potom budete s drahým...

yukki
16. jún 2009

Do októbra...Janula, veľa sily a držím palce, aby sa ten 13. už nikdy nezopakoval! A jedz! Nedá sa starať o detičky bez energie...potrebujú Ťa celú.

mata2
16. jún 2009

ano janula,nechavam jej dlhe vlasky 😵 .aj mi jej je luto,ze v takom teple ma take haro,cela familia do mna huci,aby som ju ostrihala,ale neviem si ju ani predstavit bez tych kucier 😎

najjulinka
autor
16. jún 2009

No baby auto podpisane... Vymakli sme akciu, ktorú majú tento týžden, tak sa celkom dá.. .Aj ked trošku inak sme chceli ako bude, ale čo už... Teraz 3 roky trieme hubu... 😀 😀 😀

rita55
16. jún 2009

juli ved to skoro kazdy 😀 ,ale nove je nove

lienocka235
16. jún 2009

ahojte kocky.. neni som cely den na nete som na skoleni.. a ze tam mam ist som zistila ked som prisla do roboty.. uplne mi to vyfucalo z hlavy.. a nie je tam net.. 😝 a este na dovoazok som si doma zabudla sukromny mobil..

tak len tak v skratke
bazar.. mne by sa zislo na taky ist mam neskutocne mnozstvo oblecka do pol roka.. a kociky co by som sa ich mohla zbavit .. mozno sme tam mohli ist pozriet a pomenit to za vacsie.. 😀
juli gratulujem k auticku... tesim sa s vami.. a ake to vlastne bude.. ako ja sa v tayychto veciach stracam.. ja vyberam akurat farbu aby malo klimu a radio..

😀

inak mame prvu oficialne kupenu vec.. teda dve veci.. pre nase buduce... aj som to sfotla.. ale zas neviem kabel nasjt do fotaku.. su to take dve tmavsie ruzove tuniky s bielymi bodkami.. /ninus to bude mat ako tuniku a M............ ako satky.. a k tomu uplne suprove celenky.. take iste...

najjulinka
autor
16. jún 2009

no jo lienocka ked vy vyberáte medzi samými M.... to máte dobre.. .iniciály su už jasné.... 😀 😀 😀

najjulinka
autor
16. jún 2009

lienocka tak k tvojim parametrom podla ktorých vyberáš ti píšem info: farba modrá, klíma je, rádio je 😀 😀 😀 😉

mixka
16. jún 2009

uz len vodicak si spravit, nech nie si zavisla 😀 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
16. jún 2009

maixka s 5 malými detmi závislá budem naveky... 😀 😀 😀 už nezávislosť nehrozí... 😀 😀 😀

lienocka235
16. jún 2009

juli no vidis mna to M len stale obchadza.. a to este mame priezvisko na M 😀
inak ja my mame modre s klimou a radiom 😀

magimary
16. jún 2009

lienočka, spokojne príď na burzu a prines vecičky (my Ti ich predáme 😅) aspoň sa stretneme, máš to na skok 😉

http://www.pezinskerodiny.sk/index.php?option=c...

magimary
16. jún 2009

ivka, úžasné fotečky!!! 😵
Mišík je na tých urehotaných fotkách úplne ako Šimík... 🙂

najjulinka
autor
16. jún 2009

No lienocka podla toho budeme mať auto presne ako vy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

yukki
16. jún 2009

Jééé Maťadva ja až teraz som videla všetky vaše fotočky, ta to sú len úžasné deti. Tomi, Bubo a tí dvaja krpci! Teda, Macka vyzerá už na riadnu kočku, s vlastnou vôľou, a Milko také chlápätko-bábätko! Musíš z nich všetkých štyroch mať radosť, že? 🙂

najjulinka
autor
16. jún 2009

inka som si u kolegyni zistovala stav bábätiek v domove... Je tam nejaké dievčatko... ja ani neviem či by som dalsie kcela babu alebo chalana... chalan proste vyrovná stav... baba sa lahsie oblečie,kedže mam plno ružového požičaného... 😀 😀 😀 ale je mi to fuk... ono nejak prvá dvojica bola super a teraz je to tiež super.. a na dvojičky sa teším.. a je mi fuk... už som si istá, že neostanem pri samých chlapoch a od toho momentu je to asi jedno... už aj keby nasledovala footabalova jedenastka chalanov 😀 😀 😀 ja viem.. nemám ani dvojky ešte domka a už dumam nad dalsim.... kto ma pribrzdí???? tu asi nikto 😀 😀 😀

najjulinka
autor
16. jún 2009

jáj a ešte jeden problém nam vystal s tým leasingom.... ono mali sme zalusk na vedlajsi jednoizbák.... nemame sajn či bude dakedy k predaju, ale ak ano tak by sme ho chceli... ale takto asi už bez šance....... a ja už som mal aprojekt v hlave... a kachličky v DRUHEJ (!!!) kupelni... 😀 😀 😀 Sakra prečo to nejde všetko mať naraz...

magimary
16. jún 2009

juli, všetko bude... 🙂
vyčkaj času, ako hus klasu... 😅
tri roky splácania nie sú nič! proti naším 30 rokom s oveľa vyššou sumou... 😉
koľko ste zložili zálohu? 😕

najjulinka
autor
16. jún 2009

ale zložito.. chceli sme 50%.. resp pri tej zlave čo vedela leasingovka dať by sme dali možno aj 60%.. .lenže tu zlavu vedeli dať do akontácie 45%, takže skladame 45%..... ale splátky mame také, že celý plat so stravným moj na to pojde... takže asi tak...

magimary
16. jún 2009

juli,a koľko stojí to auto? okolo 600tis.?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre