Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

lenkove
30. apr 2010

Baby, s tym cumlom je to v pohode!!! ja viem, ze vila co berie detom cumle chodi v den ich tretich narodenin, pozbiera vsetky cumle a da namiesto nich sladkosti. Potom ich berie k sebe domov, tam ma taky veeeeeeeeeeeeelky hrniec, ba mozno aj kotlik, hm, a v tom ich vyvari a nosi ich potom malickym detickam, co musia mat cumel!!! takze mate este casu a casu 😎

lenkove
30. apr 2010

a Mimi, ze krvavy uraz 😅 😅 😅 no teda 😕

macocha
30. apr 2010

Fiii, Leni, to som sa zas niečo naučila! Diky 😉 😵
A Dianka v jednom roku mala 78 cm a 9,5 kg... lekárka že "ona bude z tých nižších... a dnes jej hádajú vyše troch rokov, lebo "je vysoká po maminke" 😕 😀

lenkove
30. apr 2010

mne tiez jej kuratorka tvrdi, ze nam neporastie /podla bio/ a potom ked ju videla, tak padla sanka 😀
ten pribeh vymyslela, eeeeeeeehm objavila pravdivost 😀, moja kamoska pre syna, ta vila mala aj svoje meno, Dudlinka alebo tak podobne 😉

macocha
30. apr 2010

Tak pôjdem v Zlatých stránkach pohľadať telefón na Dudlinku 😀
Ten úraz nie je veľmi vážny, ale je to dosť škaredá a hlboká rana na pravej dlani ☹ Dúfam že to nezahnisá, čistíme o dušu a priložila som skorocel.
Idem za pacientkou, čaute neskôr.

dioliana1
30. apr 2010

L. a N. mali v 23mesiacoch 78cm a 79cm a 10kg obe 😀

dioliana1
30. apr 2010

L. vyrastla za pol roka 7,5cm a pribrala 3kg 😀, N. si nepamätám...takže moje boli drobulky....u nás dievky rýchlo rastú chlapci pomalšie....

yukki
30. apr 2010

Kika mala v 22 mesiacoch 76 a necelých deväť kg....za rok vyrástla potom 15 cm....teraz už pred rokom sa ma ľudia pýtali či už mala 5 (!) 😨 rokov.....a mojo deco ešte ani 4 nemá doteraz.... 😝 kilá nepribúdajú, ale cez meter už má! A malá M. je gulka, nejakých 75/10 😀

dioliana1
30. apr 2010

😀 😀 😀 yukki, dlhý široký a bystrozraký 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
30. apr 2010

asi táto trojica bude IN dio 😉 lebo u Natii sa tiež tak chystaju.... 😀

lenkove
30. apr 2010

INak Yukki, Kika a jej vaha vyska v skoro dvoch rokoch 😔 (respekt) ona ozaj bez lasky nerastla, ale s laskou sa jej tahaaaaaaaaaaa do neba 🙂 🙂

yukki
30. apr 2010

no to my budeme veru taká trojica ...DŠB... 😀

yukki
30. apr 2010

No, ona bola rozmermi len taký výradový kus....podmierečný pstruh...a jak sa naťahuje! aj kíl už jej ukazuje medzi 13-14, ale tá výška! Cez meter! Mojo kakaové...zlato 🙂

najjulinka
autor
30. apr 2010

Dobruuuuuuuuuuuuuuuu noooooooooooooc..........

dioliana1
30. apr 2010

Dobru ...mi zasa nočnu, Lenka teplotuje...mna tu už klepne, zasa reve...jojjjjjj

najjulinka
autor
1. máj 2010

Dobre rano.
My sme jedneho chorušika odovzdali, takže nam ostali len dvaja...

cairka
1. máj 2010

dobré ránko
my sme chceli ísť skandovať "Nech žije 1. máj", aj na vlajočky ZSSR sme sa tešili a také natešené otvoríme oči a zistíme, že prší 🙄 súdruhovia, prečo?

najjulinka
autor
1. máj 2010

no my ideme dnes do mesta... s celou štvorkou.. asi aj doobeda a aj poobede - u nas slniečkovo...... programu v meste plnoooooo....

cairka
1. máj 2010

tak ako som sa posťažovala prestalo pršať a dokonca aj slniečko vykúka 😕 predsa len majú tí súdruhovia svoje páky 😀

dioliana1
1. máj 2010

cawte do 3:00 sme zrážali horúčku zábalmi a o 8.00 zasa mala nad 39, som ako po opici.... 😝 🙄 🙄 🙄

bendy25
1. máj 2010

Ahojte! Tak vcera nam konecne doslo rozhodnutie z krajskeho uradu, ze mozeme zacat s pripravami 🙂 Teraz by sa nam mali ozvat z UP, ked ich robime tam, no nie?

lenkove
1. máj 2010

Bendy blahozelam 🙂
ale ozvat by si sa mala skor ty 😅 😅

dioliana1
1. máj 2010

Bendy ty sa máš ozvať...

5katarina7
1. máj 2010

Mne este nic nedoslo,ale ty si asi trosku skor dala papiere.Uz mam nervy,lebo mi hovorili ze za 2tyzdne dostaneme list a uz zacal stvrty tyzden.Mne tak hovorili ze ja mam potom zavolat.

natia
1. máj 2010

no tieto časové prieťahy sú úplne, ale úplne normálne... podľa mňa úradníci si považujú za povinnosť všetko naťahovať a komplikovať...zrejme v tom vidia zmysel svojej práce 😀

dioliana1
1. máj 2010

asi by sa nudili keby všetko urobili hned

lenkove
1. máj 2010

Katka
zavolam im a bud patricne urazena 😎 ked ti povedali dva tyzdne!!!!

pimpa
1. máj 2010

Ahojte vsetci!!!!
Hlasim sa to dlhsom case 😉
musim sa pochvalit, aki sme uz velki a sikovni!!!Patko uz chodi, ked ho drzime za rucicky, zacal sa teraz az v 15. mesiaci sam plazit, tak konecne po roku normalne, ze pohyb! Tesime sa z toho, a tiez sa uz sam aj vykakal do nocnika a stale nieco blaboce 😀 😀
Dnes sme boli na burze hraciek, tak poobede sa ideme hrat 🤐

yukki
1. máj 2010

jé...kamarátka Pimpa! Blahoželáme k úspechom! 🙂 😵

pimpa
1. máj 2010

nasa mala fotogaleria 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre