Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
8. sep 2009

no vieš kolko ludi by ich chcelo, ae ešte prstom nepohli, takže masnaskok 😉 😀 😀 😀

martina_maxian
8. sep 2009

super super... si poklad Juli 😉

zicon
8. sep 2009

ale vyklad snov bola jeho specialita a podla tohto sna by si bola riadny zvrhlik. Mna len napadla suvislost psycholog a sen tiez som mal 1 semester psycho

brulka
8. sep 2009

no mata super uz len tri sedenia! tak to si ta vasa psychologicka celkom svihla. ta nasa nas mucila o dost dlhsie chodili sme tam styri mesiace a to vzdy len po hodinke alebo dvoch - neccela polavit ani za nic. aj dlhsie stretnutia odmietala. 2 x tyzdenne uz ani nehovorim to nesuhlasila vobec. a ty uz si si aj deticky vybrala - tak to naozaj zvladate podla planu do vianoc ! gratulujem 🙂 dufam ze aj nam sa tak postasti 🙂

zicon
8. sep 2009

Maly sa rehoce na Nu pagadi zajcik,proste klasika

martina_maxian
8. sep 2009

ahoj brulka,, no chcela by som tie Julkyne dvojky, ak mi ich niekto nevyfúkne skôr. Nakoniec bola celkom v pohode a potom nam naplanovala naraz tri sedenia a povedala, že to už bude všetko. Takže do konca septembra by sme mali byť s prípravou hotový. Teda aspon dúfam, že to už nezmení... 😉
a vy ako pokračujete?? ešte ste si nič nevybrali? a ani vám ešte nič neponúkli? každopádne držím palce !

brulka
8. sep 2009

no my sme boli na dovolenke - vyborne sme si oddychli a zabavili sa. v nedelu sme sa vratili a teraz potim krv v praci - nazbierala sa cela kopa tak makam az do noci - az na maly pokec s vami 🙂 na fore.
u nas tym padom nic nove - ale manzel suhlasil ze pojdeme pozriet do navratu - ale vraj len pozriet nie vyberat 🙂 no uvidime co sa z toho vykluje akedy sa nam tam podari zajst - najprv sa musi ukludnit situacia v praci a potom vyrazime snad uz buduci tyzden. zatial nam ani z uradu nevolali - malickych deticiek tam asi nemaju az tak vela. my sme si napisali ze chceme do roka ale najradsej do 6-tich mesiacov. tak uvidime - ale chystam sa volat i urad - som zvedava ci sa poradovnik za ten mesiac niekde pohol. ale ono je to asi jedno - mne pani na urade povedala ze vacsina ludi chce male a biele. takze ak budu mat malinke tmavsie tak sme snad na rade i my 🙂
neboj psychologicka uz nic nezmeni - tiez je rada ze to mate za sebou. a priprava sa ti pacila aky si z toho mala pocit ty? dalo ti to nieco?

magimary
8. sep 2009

no, zicon, ako vravím...sny si podľa Freuda (ani podľa NIKOHO!) nevykladám... 😅 a ani nemienim 😝 😀
a k mojej zvrhlosti- 😀 😀 😀
moja zvrhlosť končí tam, kde začínajú detské rozprávky... 😀 😀 😀
takže tak... 😀

a už som doma zo sona a cysta zmizla...(hurá, nemusím tam ísť najbližší rok!!!), že praskla a nemala som ani žiadne kŕče, ani nič...ako dobre 🙂 , niektoré ženy s prasknutou cystou končia v obrovských kŕčoch v nemocke... som rada...ň
cairka, dík 😉

adrianamickova
8. sep 2009

mati tak sa teším že si si tak rýchlo vybrala 🙂 držím palce aby vám to vyšlo 🙂 🙂 🙂

adrianamickova
8. sep 2009

mati...akože martina 😵

martina_maxian
8. sep 2009

tak super... a kde ste dovolenkovali? my sme tento rok neboli nikde, práve koli príprave, aby sme to mali čím skôr za sebou... A čo mi to dalo?? neviem,, asi takú naozajstnú istotu, že sme sa rozhodli správne, a že snaď budeme dieťaťu (deťom 🙂 ) dobrými rodičmi,,, Akurát som už mala plné zuby tých všemožných testov... 😖 to bolo na porazenie.. 🙂
som rada, že to už končí a že snaď už budem čoskoro držať v náručí vytúžené dieťatko.. 🙂

martina_maxian
8. sep 2009

je my to jasné adrianka 🙂
no ešte stále nie je nič isté, ale cielene sa k tomu blížim... a neskutočne sa a to teším... a vy ako sa máte adrianka?

brulka
8. sep 2009

boli sme kamaratom na svadbe v tirolsku a ostali sme cely tyzden. bola vyborna nalada 🙂 a sme sa vela nasmiali. cela svadba bola netradicna. doobeda zacala turou na jeden kopec s kaplnkou cca 4 hodiny stupak ako hrom. potom som tri hodiny liezli dolu a vecer sme mali hostinu v paradnom podniku. a vsetci sme tam dorazili v tom sportovom obleceni a v teniskach - zo ze sme svadobna partia prezradzoval iba velky klobuk zenicha a nevesta mala zavoj. bol to skvely napad 🙂

mne priprava pripadala iba ako previarka nas dvoch - viac som sa dozvedela o celej teme az tu na fore. ako vravim nam nevedeli poradit ani literaturu o adpocii a to je dost smutne. ale zvladli sme to a snad nam to aj nieco dalo aspon trosicku a to ze snad budeme dobri rodicia v to pevne verim 🙂

martina_maxian
8. sep 2009

teeeda, tak to bola fakt netradičná svadba... 🙂 ale ja by som sa na tej túre asi zbláznila... už keď som to čítala, tak ma začali bolieť nohy 😀 😀 😀

adrianamickova
8. sep 2009

teraz chystám večeru,a z kuchyne som začula...ideme sa strihať... 🙂 ,ako strela letím čo ich to napadlo????
ale iba sa hrajú,tak zaplať panboh,vlásky si pestujeme dlhé 🙂
pomaly si zvykáme na školku,ale pomaly...rano plače, 😢 a veľmi sa tešíme na víkendovy pobyt 😵 😵
a na oslavu Sonkiných 4 ročkov,...o 2 dni 🙂 🙂 🙂

martina_maxian
8. sep 2009

🙂 no aspon, že sa ti nepostrihali... 😀
nepáči sa jej v škôlke? a teba nebolí srdce, keď ju tam ráno ideš odniesť? Tak budete oslavovať..to už máš veľké dievčatá... 😉

adrianamickova
8. sep 2009

tak mi je jej lúto,ako som pisala my sme spachtošky boli a teraz pred 7 vstavame,oblečieme sa
v pohode,aj cestujeme autom tak jej prihováram,a pred triedou plač a drží sa ma ako kliešt,a nasilu ju odomna
učitelka odtajuje,to nie je ani pre mna príjemne 🙂 a potom stojim pod oknami a počuvam či plače či nie 😕 😕
Sonka sa najviac teší na tortu...slniečkovú bude mať 🙂 🙂

martina_maxian
8. sep 2009

chúďatko malé,,, ani ja som nechodila rada do školky.. ☹ A tortu urobí šikovná mamina?? 🙂

adrianamickova
8. sep 2009

na pečenie veru ja nie som 😖,mame jednu tetušku ktoru to veľmi baví,ona sa už sama pýtala,kedy a aku tento rok?pred rokom mala veliku lienkovú 🙂 😝 😝

adrianamickova
8. sep 2009

mas pravdu,aj ked 4 ročky,stale sú to drobčatá,a veľmi velmi ich lúbim 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

martina_maxian
8. sep 2009

tak to ti verím, že ich veľmi ľúbiš... je ti to vidieť na očiach... 🙂

lenuska74
8. sep 2009

Ahojte 🙂

Adi takže plačkáte v škôlke ??? ☹ neboj to prejde a jaká bude Soňka ešte hrdinka počkaj 😉 A inak ako páči sa jej tam okrem toho plaču ? koľko tam maju detičiek. Inak našu škôlku idu rozširovať od januára takže skus si potom dať prihlášku na nový rok 😉

cairka
8. sep 2009

júj, adi, snád sa to rýchlo spraví

leni, vy ako?

lenuska74
8. sep 2009

napíšem na skyp cairka ale nijako 😢

dioliana1
8. sep 2009

yukki si tu?

yukki
8. sep 2009

Tu. Akurát sme sa vrátili z lesa boli sme popočúvať ruju. Teraz som odparkovala Kiku. Idem Vás prečítať.

laculik
8. sep 2009

magi, tak to je dobre, ze zmizla svina jedna! aj ja som raz mala jednu ked som mala 20 rokov a tiez zmizla, ale mi zatlacila na slepe crevo az mi ho museli vyrezat a pri tej prilezitosti mi to tam vsetko skontrolovali. Normalne prisiel v strede operacie za chirurgom moj gynekolog a popozeral cez rozrezane brucho. Vtipny celkom...ze lepsie sa mu vidi ako cez sono 😀 😝 .
Neviete nahodou, ked uz sme v zdravotnictve, ze co je sarlachova angina, resp. ci je to to iste ako sarlach? Nieco som nasla na intrnete, ale je tam toho malo. Synovec ju ma odvcera a to sme tam boli v nedelu na oslave. Amen tma, buduci tyzden ma ist mala do skoly v prir., ked ochorie ma picneeeeeeeee.

adrianamickova
8. sep 2009

lenuška,diki za info...skusim,predsa je to bližšie
sa mi zda že 20 deti majú,

najjulinka
autor
8. sep 2009

Dobru noc. Idem hajiť. Pá zajtra.

adrianamickova
8. sep 2009

dobrú 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre