Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

zicon
7. okt 2009

Ale ta kniha bola uzasna a velmy poucna, na 27 stranach info za 5 ton encyklopedii. Skoda ze sa nestal z toho besteller.

magimary
7. okt 2009

zicon, presne ten spasiteľský záchvat som pocítila aj ja... 😔 ☹
ja to mám skrátka v sebe...keď počujem o krivde na deťoch, chcem ich všetky zachraňovať...i na úkor všetkého... 😔

magimary
7. okt 2009

zicon,aké projekty? 😕 😅
aj ja chcem taký finančne zabezpečujúci projekt... 😅

zicon
7. okt 2009

Ale potom si zrazu clovek uvedomy uupss. To iste citim aj pri psoch, ked manzelka vidi opustene psica, pripadne ze sa niekto chce zbavit psa ja sa k nej len otocim a ona krici nie nie nie. Lebo by sme mali doma psinec.

najjulinka
autor
7. okt 2009

"manzelka vidi".... zicon 😀 😀 😀

magimary
7. okt 2009

no, ja si to niekedy qaj neuvedomím...,ale ešte nikdy to nedopadlo zle, aj ked som "zachraňovala" na prvý popud...(viď dvojičky 🙂 )... 😉

brulka
7. okt 2009

zicon tiez sa mi ta knizocka pacila. mali by ju rozdavat na priprave - tam nam v podstate povedali len minimum. zbytok som sa dozvedela tu od vas z fora a potom na nete 🙂 no esteze su ludia ako vy ktori sem prispievaju so svojimi skusenostami 😉

zicon
7. okt 2009

My vidi pouzivame bezne, to znamena, pocuje citi a citi rukamy - pri spoch to moze byt niekedy otazne, ale vidi pouzivaju vsetci nevidiaci bezne.

pupaviena
7. okt 2009

neviem, co sa to deje, ale my sme jedno uz po troch dnoch dostali zo 40-tok a teraz sa tam ruti druhe...ach jaj
a to pozeranie uplne opacnym smerom doverne poznam: este sa ho spytame, ci vidi, on povie, ze vidi, ale diva sa uplne inam...viete uz preco ho vratili?

magimary
7. okt 2009

hej, tak, tak... "vidí, vidím, videla som" používajú nevidiaci tak ako my... 😉

zicon
7. okt 2009

Nuz ale s tym romstvom mame trocha problem, v bratislave ich az tak vela nieje, aspon v nasej stvrti, my tam ale mame vietnamsku koloniu a Kubku nieje top kofolka v triede, je tam aj original cernosko.

najjulinka
autor
7. okt 2009

ja vieeem. len mi je to smiešne... 😀 akože však aj v malom princovi je "Dobre vidíme iba srdcom. To hlavné je očiam neviditeľné. " 😉

lenkove
7. okt 2009

ahojte

Cairka, Veve skore uzdravenie...teda, take teploty

aj mne sa brozurka pacila, aj ked som viacero veci o ado kofolkach, toto je pekne na kope.. Zicon, nasiel si sa v ktorej skupine? 😀 A nezabudaj, ze ma nadvazovat znamosti 😉 tak si rychlo nejaku kocku z fora pre Kubka dohodni, lebo sa nase kocky minaju ako teple rozky...

a to s tym chlapcekom, som si poplakala sa priznam 😔 😅

Maznacik,
myslim na vas.. vy ste bojovnici, drzim palce!!

Martinka,
posledne stretko, super!! Ak by ste sa predsalen rozhodli pre pestu, tak to na nom povedz, mozu ti ho tam dopisat.. 😉

lenkove
7. okt 2009

vypadlo mi tam sloveso, ze CITALA

najjulinka
autor
7. okt 2009

najväčší zásobník kočiek tu mám ja... asi sa bude dražiť 😝 😀 😀 😀 my čo to robime pre peniaze o proste inak nevieme 😎 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenkove
7. okt 2009

Juli,
tak to aby si ludia chystali uplatky.. hm, gulky z Ikei napr? 😀

pupaviena
7. okt 2009

lenkove, najjulinka, vy ste ak som spravne pochopila profi maminy?

najjulinka
autor
7. okt 2009

lenkove ideš na to velmi dobre... Len dopredu vravm Lucinka je obsadená už 😉 😀 😀 😀 Ale zas ako sme sa tu bavili o jej redstave "volneho" vztahu, tak možno pribere aj iných... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
7. okt 2009

pupaviena som aj profi 😉

pupaviena
7. okt 2009

aj profi aj mama?

najjulinka
autor
7. okt 2009

sakra ale kotbular musime stihnut v BA aspon 5x,,, a bojim, že nestihneme ani raz... 😖

najjulinka
autor
7. okt 2009

ano pupaviena... a aj pestunska mama 😉

pupaviena
7. okt 2009

my sme malu nasu opicu brali od profimamy...

zicon
7. okt 2009

Ale pri tolkych kockach ich but rozdas do 13, alebo si budete musiet opevnit byt, a Karol si bude musiet zaobstarat zbrojak,brokovnicu a ako rodicia zuriveho rotwailera.

najjulinka
autor
7. okt 2009

zicon neboj my to chalanmi vyvážime...bay nam mal kto tie princezny strážiť 😉

zicon
7. okt 2009

Nooo ja by som do toho chalanov netehal - oni dobre budu vediet ze su surodenci nevlastny. 😎

najjulinka
autor
7. okt 2009

zicon a to nevadi... kým do rodiny prichádzaju skor ako v puberte 😉 potom to už može všelijak vypáliť...

zicon
7. okt 2009

Nuz ale s tej rodiny by mali aj skorej odist ako v puberte.

najjulinka
autor
7. okt 2009

zicon ty ako ao rodič by si mal vedieť že nie rovnakou krvou ste rodičia a tak isto aj surodenci nemusia byť s rovnakou krvou 😉 a nikoho nič také nenapadne... proste kto by sa mohol buchnuť do brášky či segry???

najjulinka
autor
7. okt 2009

ao = ado

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre