Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

yukki
15. okt 2009

Tu je úplne bielo, síce neprší ani nesneží, ale kopa mokrého snehu...to s Kikou zas nedôjdeme ďalej ako sto metrov od domu a bude sa treba obrátiť nazad a prezleicť.... 😒 Och, keby tu bola dajaká možnosť s ňou ísť medzi deti...keby len do nejakého obchoďáku, kde je ... dočerta, šlak ma trafí. Ráno som jej rozbalila bábiku, čo jej sused doniesol z čiech-čo ráno, pred pol hodinou, a už je bez nôh a hlavy!

maznacik007
15. okt 2009

ahojte

no tu teda bola debata 😀 aj my sme vcera pozerali futbal... bolo to komicke na tom snehu... ale hlavne ze vyhrali...
maly je nejaky placlivy idu mu zubky hrozne slinta a ma to uplne navrete idu mu naraz 4 hadam sa coskoro prerezu....

vcera vecer zomrela moja babka... dozila sa pekneho veku 87 rokov...

a zajtra na nas myslite velmi velmi o 9:10 MAME SUD

martina_maxian
15. okt 2009

maznacik, nech všetko dobre dopadne myslím na teba... veľmi. .. 🙂

martina_maxian
15. okt 2009

no baby, vy máte sneh?? trochu aj závidím, ale my ešte na sneh nie sme pripravený.. 🙂 dnes ma ale príííííšerne bolí hlava, asi preto , že som celú noc poriadne nespala a premýšlala o všetko možnom... 🙂

martina_maxian
15. okt 2009

no kde ste všetky? odpratávate sneh?? 😀 😀 😀

najjulinka
autor
15. okt 2009

mnažel išiel nakupiť.. u nas leje... momentalne som s detmi sama.... chcem aj polievku im navariť, ale nejak ma nenechaju v klude variť...

martina_maxian
15. okt 2009

Juli, tak ty to máš rušné aj bez snehu, to je fakt... 🙂 no musíš asi variť s nimi... 🙂

brulka
15. okt 2009

ahoj mati - tak kedy dame stretko?

martina_maxian
15. okt 2009

ahoj brulka, prídeš dnes do auparku na kávu?? 🙂 budem ešte asi akože v práci, ale dáme latte... nie?? 🙂

brulka
15. okt 2009

mata tak tento clanok je sila 😠

brulka
15. okt 2009

dobre mata tak ja by som dnes asi aj skorej prisla budes sa moct uvolnit??? kedy by ti to vyhovovalo? crnkneme si poobede?

martina_maxian
15. okt 2009

no neviem neviem,, mám nejaké stretnutia na Hodžovom a potom niekedy po tretej by som mala byť už v auparku ,,, mám toho teraz dosť,,, tak neviem, kedy skor, ,,, Alebo to necháme na piatok, prípadne pondelok?

cairka
15. okt 2009

maznacik, úprimnú sústrasť ...
a zajtra na vás myslíme 😉

zasa jedne z tých pozitívnych článkov 😒 niečo na tom pravdy je, ale až tak pesimisticky by som to nevidela...

ináč sme boli u mudry na kontrole a veve môže ísť v pondelok do škôlky. Huráá. držte palce, nech vvdrží aspoň 2 týždne 😅

martina_maxian
15. okt 2009

mata, práve teraz by som potrebovala niečo pozitívne, nie takýto negativistický prístup.. 😉

magimary
15. okt 2009

super správy od Sisky: 😵, ktroá je práve po štvrtej chemoterapii (a možno, veríme, že) poslednej!!! 😵
asi sa už dá hovoriť istejšie o víťazstve a o Zázraku... 😔 😵:

---------------
Ahojte všetci,

Všetkých veľmi pozdravujeme a posielame veľa pusiniek od Silvinky za vaše modlitby.

Silvinka bola práve na kontrole, volala mi Andrejka že majú 9000 leukocytov čo je úplne superJ

Napriek tomu že Andrejka nieje ešte úplne v poriadku a ešte jedny ATB dostala na doliečenie je to superska správa

Že Siska ani po skoro týždni od nej nič nechytila.

Tým že má takéto super výsledky, nasledujúca kontrola je až o týždeň, znova vo štvrtok.

V piatok jej robili ultrazvuk ale keďže bola veľmi nafúknutá tak nič riadne nevideli iba že orgány sú ok ale na čreva nevideli, takže to sa uvidí až o nejaké 3-4 týždne kedy jej budú robiť kontrolné CT.

Takže ešte raz pozdravujeme a prajeme krásny deň.

maznacik007
15. okt 2009

mata dohodnite sa na pondelok a skocim aj ja za vami do auparku... 😉

maznacik007
15. okt 2009

cairka dakujem.. tesim sa s tebou ze veve je uz dobre a moze do skolky...

mati to si nemozes pripustat lebo by si sa scvokla.. ono vela veci v zivote je loteria... nevravim ze vycova ovplyvni vsetko to nie.. ale treba verit..

najjulinka
autor
15. okt 2009

Nám odišla fritéza 😖 Uprostred vysmážania... Ale som rad, že hranolky sa vysmažili a už len syr som musela dosmážať na panvici...

mayap
15. okt 2009

magi,
to je super, že sa Silvike darí, často na ňu myslíme... 😵 😵 😵

mata2,
kde ty na tie optimistické články chodíš...?
...to aby som začala chodiť na kurz sebaobrany, bo sa budem detí báť.... 😝 😀 😀 😀

yukki
15. okt 2009

No, tak nájdite dakto aj pozitívne ladený článok o osvojení.....
U nás ešte furt bielo, som dúfala, že sa to roztopí, a posnežuje kus.
Odistený granát už je v posteli ale ešte nespí...a to sme boli vyše hodiny v tom nečase vonku na trojkilometrovej prechádzke. Zakúrila som jej do izby, nakŕmila ju....ideálne podmienky na zaspatie a Kika nič. Ja som si ľahla s ňou a keby ma celý čas nekúsala a nenaťahovala mi pery a neskákala po mojej hlave tak by som bola isto zaspala 😖 ...

mayap
15. okt 2009

yukki,
asi taký článok budeme musieť napísať my, ktoré veríme v dobré konce... 😉

yukki
15. okt 2009

My ešte nie...my o 15 rokov môžme napísať, keď nás odistené granáty neozbíjajú a nepozabíjajú.... 😝

martina_maxian
15. okt 2009

maznacik to je super,,, takže brulka, dúfam, že to čítaš, ak nie, tak si voláme.. 🙂) No a na teba sa maznacik velmi teším... super.. 🙂

najjulinka
autor
15. okt 2009

inak ja tolkokrát poviem Marekovi Kiko... no des... akože baby tiež všelijak miešam, ale kedže mareček je len jediný chlap, tak jeho jedine s kikom miešam 😀 😀 😀

cairka
15. okt 2009

aj môj odistený granát je v posteli, ale ešte nespí 😝

som volala realiťáčke a je mi do plaču, ako šli zas ceny bytov dole 😖 ked si predstavím, že v apríli minulého roku išli takéto byty za 1300000a teraz ledva 800 000,- 😢 ja som teda našťastie mala dohodnutú kúpu skôr, tak aj cenu som mala nižšiu, ale aj tak už predám za nižšiu ako som kúpila ...

cairka
15. okt 2009

magi, krásne správy o silvinke 😵 , akurát včera som na ňu večer myslela, že už si dávno nepísala žiadne info. mi lietala hlava kade tade miesto spania 😅

najjulinka
autor
15. okt 2009

zato moje 4 odistené grnaty už vstavaju... Mareček sa zobudil a ačal trieskať flašou od mlieka o prebalovací pult... tak to už išlo rad radom.... ešte že Dominika a aj mužík su takí poslušní a hajajú 😀

magimary
15. okt 2009

moje malé garnátko zaspalo, hoci som sa snažila udržať ho hore, aby sme mohli vybehnúť do mesta-potrebujem ešte niečo dokúpiť nášmu prvému profidynčekovi-krstniatku, lebo sme na nedeľu pozvaní na narodeninovú párty... 😵 , Slniečko budem mať vééééľke tri roky... 😅

cairka, aj ja sa teším...

maznáčik, zajtra veľa myslím na vás-len nech si maličkého šťastne priveziete aj späť domov... 😔 a úprimnú sústrasť...bola to babka z mamniej strany, či manželovej? 😕

dnes poobede si k nám prídu po sedačku-mala som ju už "100 rokov" v inzeráte (ešte z čias, ked som mala vyhliadnutú inú) a teraz si ju niekto vybral (ked už moja chcená nie je v predaji, tu čo som bola objednať je určená do podkrovia...), no ved uividíme, či dnes večer bude biznis... 😅

magimary
15. okt 2009

garnátko=granátko... 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre