Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

mixka
19. okt 2009

laculik, ja som v dubravke a tu po slnku ani chyru ani slychu ☹

brulka
19. okt 2009

dakuejm mati. ved aj my drzime paciska vam 😀 😀 😀 ja pevne verim ze na vianoce budeme traja. ved uvidime ci sa odhodlame pozriet aj na spisy v ten piatok - ak nie pockame na ten telefon ale ono to ide dost rychlo sama som prekvapena 😉

vy uz mate termin na IA? a zajtra plati to stretko o 16.30!!!

maznacik007
19. okt 2009

z mojej strany plati
😉

laculik
19. okt 2009

v meste je stale slnecno!
baby zajtra ten aupark plati? aj ja by som dosla s malym 🙂 napiste mi pls do IP, ze o ktorej a kde a pripadne aj tel.cislo, keby daco.

laculik
19. okt 2009

tak telepatia tu funguje 😀

martina_maxian
19. okt 2009

no aj z mojej strany platí brulka,,, 🙂 teším sa na vás všetky.. 🙂
no a ideš tam teda aj s manželom?? rozhodol sa , že pojde s tebou? to je super... A ide to rýchlo, to vážne??tak potom na vianoce kočikujete a nakupujete darčeky pre malé,, to je super... No my ešte stále nemáme termím prevej IA, ešte stále nám z KE nepotvrdili tú žiadosť o nadviazanie kontaktu s deťmi,, tak neviem, či tam mám volať, alebo čo... neviem ako dlho to má trvať, kým to pošlú,,, a majú to poslať mailom, takže som myslela,že to bude rýchle, ale akosi som sa mýlila... zas... ☹

cairka
19. okt 2009

mati, zavolaj, pripomeň sa 😉

teda brulka, aj vy už idete vyberať? To tu bude vianočných darčekov 😵

eli, ako?

maznacik007
19. okt 2009

aj ja dojdem s detmi aj s muzom.. /on bude za au pair/ poslite aj mne cislo mobilu a este raz kedy a kde do IP prosim..

laculik
19. okt 2009

mati, mne to pani M. v podstate obratom preposlala. Kluedne jej volaj. U nas to bolo pomalsie s DD, kde som volala akonahle som mala papier na povolenie IA, a tam mali casu a casu 😕 .

najjulinka
autor
19. okt 2009

Laculik v domove sa mi nevedela psychologička dovolať, lebo zle číslo jej dali a ked už sa nevedela nejaký ten den dvolať, tak si išla overiť číslo - sa jej to nezdalo... a potom to bolo hned 😉

martina_maxian
19. okt 2009

laculik, aj nám to pani M. poslala hneď, ale to posielala na Košice, my sme boli len v kópii a to bola vlastne len žiadosť o nadviazanie kontaktu s dieťaťom /deťmi, no a povedala, že keď odpíšu, tak možme volať do Košíc a dohodnúť si prvú IA... tak neviem..

maznacik007
19. okt 2009

martina hned volaj do kosic ze ci to dostali /urob sa blbou a ci uz odpovedali a tak/ ja som to tak robila.. 😉

cairka
19. okt 2009

maznacik, ja tiež pri vybavovačkách používam taktiku "ja som tak blbá, mne to treba opakovať x krát" 😀 😀 😀

martina_maxian
19. okt 2009

baby,, budem fakt vyzerať ako idiot... 😀 aaaaale idem skúsiť, veď cez telefó my z nosa neodhryznú... 😀 snáď... 😀

mixka
19. okt 2009

ja som zajtra bez auta, nas ocko ide na skolenie a je tam od rana do vecera, takze sme uviazane doma 😖 ale aspon mamcu moju mam, tak to bude lepsie 😀

laculik
19. okt 2009

a psychoska tam je juli stale ta "nasa"? , potom ju urcite mooooooooc odo mna pozdravuj! My sme hravali proti sebe este velmi davno basket 😀 (s tou psychoskou) - vysvetlenie pre ostatne babulky a chalosa tu. Svet je malyyyyyyyyy.

najjulinka
autor
19. okt 2009

Stále tá istá je laculik. 😉 😀 Ona nastupila tesne po mne, tka snad s tak skoro striedať nebude 😀 😀 😀

mixka
19. okt 2009

martinka, len pekne otravuj, to fakt treba... keby si videla, co som sa ja naotravovala 😀 isto na mna s laskou spominaju este teraz 😀

mixka
19. okt 2009

uz sa slniecko zacina ukazovat aj tu 🙂

maznacik007
19. okt 2009

dakujem za IP

martinka ano treba otravovat.. otravovat a otravovat.. inak na mna tiez neviem ako spominaju v DD lebo mali kontrolu z ministerstva kvoli ....... 😀

martina_maxian
19. okt 2009

baby, kde ste všetky?? kávičkujete ??? 🙂 🙂 🙂

brulka
19. okt 2009

ahoj mati ja som tu 🙂 co dovolala si sa na urad?

najjulinka
autor
19. okt 2009

a tu obcas nakuknem... ale len obcas.. .lucka je moooc umnaukana....

brulka
19. okt 2009

mati v piatok idem len sama na pokec a mozno nakuknem aj do nejakeho spisu - a dohodnem dalsie stretko aj s manzelom. neviem mne to nejak nedalo proste musela som tam zavolat, boli velmi mili a celkom sa na to stretnutie tesim, som zvedava 🙂 manzel je stale rovnaky trpezlivy a rozvazny a fatalista 😀 😀 😀

martina_maxian
19. okt 2009

ahoj,, ale volala som do tych Košíc a ona mi dala nejaké zlé číslo, tak som volala pani M. do Blavy, no a dala mi iné číslo,, a že tá pani tam teraz 2 dni nie je, takže nemusím volať a vraj to ona prezistí, či to nestihla spracovať, alebo čo sa stalo... že sa ešte ozve,,, tak čakám,,, som fakt zvedavá... Tieto štátne inštitúcie, to je strašné niečo...

brulka
19. okt 2009

no teda to ma mrzi ze vas takto natahuju - musi to byt strasne tazke - si to viem predstavit ako by mi bolo - urcite poriadne nespis a nic ine neostava len cakat. drzim palce nech je to co najskor a nech vam aspon daju termin a nech je ten termin co najskor!!!! aby ste mali trosku vacsi pokoj na dusi - co urcite budete mat ked tych drobcov spoznate nazivo!!!! potom budete mat nakupnu horucku 😀 😀 😀

martina_maxian
19. okt 2009

brulka, už aby to bolo... čím viac sa ich neviem dočkať, tým viac sa to naťahuje všetko... Ale už keď sme to dotiahli až sem, tak to už v pohode vydržíme... Musíme... nič iné nám momentálne ani neostáva... A práveže už sme celkom spokojný,,, boli sme na nervy, keď sme mysleli, že to nestihneme a tie deti si niekto adoptuje skor ako my.. ale už sme pokojný,, tak už tolko počkáme.. 🙂 🙂

martina_maxian
19. okt 2009

Inak brulka dúfam, že si čítala, to stretko zajtra o 16:30 platí... v tej kaviarni ako vždy, tam som aj baby nasmerovala... ok?? príde aj laculík s malým aj maznacik s deťmi a s manželom.. tak nie že zabudneš,,, už sa teším, že ich spoznám.. 🙂 🙂 🙂

najjulinka
autor
19. okt 2009

Lucka 39,1°C .. zajtra nas už mudra neminie...

cairka
19. okt 2009

fúha juli, si lucka dobre kúri...držte sa 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre