Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

brulka
5. jan 2010

caute baby! vidim ze odkedy odisiel turnus na oravu tak je tu pusto 😅
ja som uz definitivne zalahla chora do postele, boli ma hlava jak kona a dutiny mam nadobro zapalene. je mi hrozne ☹ nepoznate nejake dobre receptury na zapal prinosnych dutin?

mex no tolko energei co maju deti im mozeme my dospeli iba zavidiet 😉 a vilko uz ta necha aspon v noci vyspat?

mati a tvoji certici spinkaju pekne? ale ta skoro rano buntosia?

magimary
5. jan 2010

ahojte!
mati-mexx, vidím že máš ešte menje info ako ja 😅 😀 😎 ,
bnajbližšia schôdza bude až vo februári (idem mrknúť mail, že kedy presne) 😉 😅

magimary
5. jan 2010

mati-mexx, posielam ti v IP-čku copy z mailu os psychologičky... 😉

ja už sa psychicky pripravujem (alebo stresujem 🙄 😖 😔 ) na štvrtok, idem do nemocky s tými zubami... ☹ 😝 😢

mexx
5. jan 2010

Heh, tak to som sa pobavila. 😀 Ozaj som nevedela, ale fajn, mam na stresy este dlhsiu dobu. 😀 A ze sa zrovna tvoja psycha spamatala, zasnem. 🤐 😉

Uff...o zuboch mi radsej nehovorte... 😅 Budem na teba mysliet moc. Ides sama, alebo ako to vyriesite? 😕

marketka1
5. jan 2010

Ahojte 😉

magi ja som akurát na teba dnes ráno myslela že za chvíľu by si mala ísť k zubárke.
ja mám ísť budúci týždeň ale neviem či sa mi podarí dať sa dokopy soplím kašlem jak tuberák mňa musí mať moja zubárka rada ale keď som zdravá tak vtedy nie som objednaná jak naschvál.V najhoršom pôjde za mňa mm.

bola som dnes v sociálnej poisťovni teda to Vám poviem tam s tým zvýšeným rod.príspevkom majú riadny bordel.
Mne pre UPSVaR treba doložiť papier že som pred Kubovím narodením pracovala 270dní (za posledné 2 roky) nevedeli pochopiť že som sa materskej vzdala a prešla som hneď na rodičovský príspevok.Tak mám prísť v piatok lebo k tomu potrebujú pomoc z Bratislavy, lebo nie som jediná čo má taký problém takže som nevybavila nič.

mexx
5. jan 2010

No, s tym nocnym spankom sa to lepsi, cez den stale bieda. 🙄 On je proste schopny robit uplne vystupy a sceny, kym sa ulozi. Najnovsie predvadza svoj herecky talent, kym zaspi, stihne ukazat vsetko, co dokaze, potom sa vkuse vrti a vrta hlavou do matraca a snazi sa robit stojky, potom sa akoze ulozi, robi sa, ze chrape a odfukuje, potom este daco povymysla, a potom konecne zalomi. 😅 A takto stale dookola, vzdy pred spanim... 😔

magimary
5. jan 2010

http://www.najlacnejsisport.sk/detske-korcule-b...

markie, ty si tuším niečo takéto hľadala... 😉

marketka1
5. jan 2010

áno magi hľadala len to poštovné je drahšie ako korčule 😀 😀 😀

magimary
5. jan 2010

jáj, to som si nejako ani nevšimla...ja oditaľ chcem objednať rebriny, tak som to tam náhodou objavila... 😅

matimaxi, prosím ťa, ty už si ten kočík dostala? 😕

lenkove
5. jan 2010

ahojte

tak mne sa to krati, uz len dva dni a volam o IA.. a aj ja myslim na Mary,ze musi ist so zubkami... 😔

linka este stale nedoriesena, ale stolarov uz mame dvoch 😉 tak si to dame teda spravit tu (dufam), este pojdeme pozriet spotrebice, to asi v PL 😕

inak, manzelova sestra ma syna, trojrocneho, ale ja som take dieta este nevidela 😕 podla mna je akosi nezvladnutelny 😕 ked pride do ineho prostredia (na navstevu myslim), hned vyhadzuje vsetko zo skrin, trha co mu pride do cesty, nepocuva, ked nie je po jeho skrieka a vsetkych bije.. rodicia mu aj vratia /slabo akoze/ to je ticho, ja mu chytim ruku, ale to cim bije a skrieka akoby ho na noze brali.. 😅 vzdy bol zivy, ale cim je starsi tym je to horsie.. inak, pred telkou posedi aj hodinu 😉 baby, skusene, co sa s tym da spravit? 😅 mozem daco aj ja?

Inak, ja viem veci o mojom dievcatku 😉 ze spinka len u seba v postielke a kazde dve hodiny, pomooooc 😀 😀 ci som vam to uz pisala? 😉 tesim sa na nu veeeelmi 😵 😵 😵 😵
a tu co nove??

lenkove
5. jan 2010

inak, maly skrieka a bije sa a vsetko vyhadzuje aj doma, samozrejme.. 😀 ja neviem, mne to uz nepride ze je maly a je to ok, ked ma uz tri.. 😅

thera1
5. jan 2010

ahoj....naša má tiež 3 a toto rozhodne nerobí....rodičia zjavne niečo zanedbali... ☹

thera1
5. jan 2010

trápi to aj rodičov...alebo len teba...

lenkove
5. jan 2010

thera,
to ani bracekova slecna, ale mozno chalani su ini :-P (podla rodiny) a to jeho mama uci v skolke..
a vy sa ako mate, malo k nam chodis 🙂

thera1
5. jan 2010

mama učitelka...tak tu asi platí že obuvnikove deti chodia bosé.... 😒 my sa máme fajn....chodit chodím..ale verejne málo píšem... 😉

rita55
5. jan 2010

ahojte 🙂 jjjjjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjjjj Lenkove aka krasna babika 🙂 🙂 🙂 Leni a neda sa na interakcie dohodnut hned v ten den?My ked sme sli pozriet Naty tak hned v ten den sa dalo 😉 drzim palce 😉 je nadhernaaaaaa 🙂 🙂 🙂

marketka1
5. jan 2010

Ahojte leni to asi bolo zanedbané od malička asi mu bolo veľa dovolené a tak si veľa dovoľuje.
myslím že by to malo hlavne vadiť mamke lebo Ty sa môžeš aj rozkrojiť ale efekt to mať nebude, ja mám neter podobný prípad ako u Vás ale predomnou má rešpekt a to som jej dal po zadku len asi ako dvoj troj ročnej keď trafila babku po tvári.
raz som sa na ňu vykričala že keď je u nás na návšteve tak platí to čo poviem ja a nie mamka(pretože tá sa tvári ako že nič sa nedeje a nezakročí nikdy len sa rehoce.)

adrianamickova
5. jan 2010

ahojte,v novom roku,
adkapo....všetko najlepšie k meninám
lenkove...krásne dievčatko čakalo na vás 🙂 🙂 🙂

lenkove
5. jan 2010

Dakujeme 😵 😵

nazivo som ju nevidela, vraj musi byt pri IA psychologicka a ta ma dovolenku.. a prosila som riaditelku riadne, proste to neslo 😔 😔

Rita, ja som ti posielala aj email a vratilo mi ho 😅 , som rada, ze si ju stihla 😵 dakujem za IP 🙂

Marktetka
no dakujem za rady 🙂 ja sa snazim aspon pri mne urcit hranice, ale to je potom aj "problem" ze ja som "zla" 😝 pritom sa s nim snazim hrat, ked ho ostatni len okrikuju 🙄 je hlavne rozmaznany, vychovava ho babka 😕 takze vychova vobec nie je dosledna.. je aj prehnane zivy, to jo..

thera1
5. jan 2010

lenkove malá je úžasná 😵 😵 😵

lenkove
5. jan 2010

Thera, dakujeme 😵 😵

magimary
5. jan 2010

mne ide kôň, ako by mal každú chvíľu zdochnúť... 😝 😠 ,
takže som ani fotečky malej herečky nestihla (leni, boli nejaké nové?)... 😒

blahoželám všetkým Andrejkám! 😵 😉

ja čakám na manželíka, inventúrujú v robote a navyše sa musí dostať cez komplet zamrznuté územie (aj Babu) domov... bojím a stresujem tu... 🙄 😔 a zajtra (má byť vraj ešte väčšia poľadovica) znova... 😢

leni, stále na vás myslím, že už sa to veeeeľmi približuje!!! 😵

lenkove
5. jan 2010

Mary,
u vas je poladovica?? no teda.. to vam nezavidim, hlavne tebe ten stres.. tu je vela snehu a stale snezi.. 😕 cesty su ako kde a nase auto v servise 😝 takze si na vsetky vybavovacky len poziciavame, nastastie mame od koho 🙂

a krati sa nam to, velmi tesim 🙂 nic nove (ako fotky) nemam 🙂

teraz mam take radostne obdobie, uz sa tesim velmi, lebo sa to blizi 😵 aj tie starosti su take, akesi mensie.. aj ked sa bojim ako si drobcek zvykne z velkej rodiny a malo navstev na malu rodinu a vela navstev 😀 😀

martina_maxian
5. jan 2010

ahojte... baby ja vás už normálne nestíham.. 🙂 tu krásne sneží,, tak aj sánkovačka asi bude...
leni neboj sa, aj ja som sa toho veľmi veľmi bála, ako si drobci zvyknú, a či budú plakať a zatial žiadny plač nie je, len keď sa naťahujú o hračku.. 🙂 Tešíme sa s tebou, že sa ti do blíži a že čoskoro budeš vidieť a objímať svoju malú...
A k nám zajtra na návštevu príde mixka,,, tak sa teším, ešte sme sa nevideli, som dnes normálne aj napiekla.. 😀 😀 😀

lenkove
5. jan 2010

inak, baby, niezeby mi na to zalezalo 😉 ale kde si mozem ziadat dokumentaciu (hlavne zdravotnu) malej? na urade ci rovno v dd??

martina_maxian
5. jan 2010

leni v DD, nám tam dali zdravotnú dokumentáciu k nahliadnutiu a keď sme brali deti domov, tak nám ju za pár dní poslali poštou domov.

lenkove
5. jan 2010

Martinka, dakujem 😵 😵 a hlavne za to povzdbudenie a ja dufam, ze to tak bude ako pises 😵 😵
tu Mixku vam uprimne zavidiiim 😀 😀 to budete mat krasne stretko, smotankovo-cokoladkove 🙂 😵 😵 uzite si to!! a pozdrav Mixkovcov 🙂

martina_maxian
5. jan 2010

jasné vybavím.. pozdravím,, Povedala, že idú zajtra pozrieť ten domček, čo kupujú, tak že sa stavia na kávu.. tak som zvedavá a teším sa.. 🙂
No a Leni naozaj neboj sa, teraz píšem z vlastnej skúsenosti, ktorá sa udiala len nedávno.. 😉 Tiež som sa veľmi bála toho prechodu, ako to zvládnu deti a ja s nimi a ešte k tomu dve a ja s deťmi žiadne skúsenosti,,, ale ako mi magi písala,, že vtedy sa to nerieši rozumom, ale srdce ti ukáže cestu,, tak to je fakt pravda... A detičky sú úplne v pohode, vysmiate, a veľmi veľmi ľúbené.. 🙂 🙂 😵 😵 a tak to bude aj u teba,,, tak si len užívaj tie chvílky čakania na ten najúžastnejší darček, na to najkrajšie stvorenie,,,

lenkove
5. jan 2010

Martinka
dakujem 😵 😵 😵 😵

thera1
5. jan 2010

nakoniec sa každé dieta dostane do tej Svojej rodiny....len niektorým tá cesta trvá trošku dlhšie....ale patria tam ,tak preto zvládajú tie prechody tak dobre...oni to cítia... 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre