Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
13. jan 2010

je to z ockovej strany... myslim línia od starej mamy - ockovej mamy...
nemusim vediať... len viem, že zo všetkých stran mali dlho zuby ludia (okrem tých čo postihla paradentoza, ale to tiež nie v nizko veku).... samozrejme 8 generacii sa info nezachovalo.... takže nejaký ped nejakými 2storočiami mal zuby jak ja a ja som tot podedila......

mixka
13. jan 2010

ahojte 🙂

ake dvojickovske golfaciky by ste radili ??? ja momentalne zhanam a uz mi z toho sibe uplne, lebo neviem, ktore su dobre 😀

najjulinka
autor
13. jan 2010

mixka golfačiky ani jedne asi... leb na tú vahu male kolieska... ale zas občas lepšie ako nič.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
tá Inglesina čo mala mary tá je ževraj dobrá,a le to nie su klasické golfáče.......

mixka
13. jan 2010

ja chcem nejake golfky do auta, ked pojdem s krpkami sama na nakup alebo nieco vybavit... nie na bezne behanie po vonku, to zvladaju aj same uz od leta 😀

najjulinka
autor
13. jan 2010

no vsak hej.... ja neviem kam ty chodiš na nakup alebo vybavovať, tak podla toho hladaj... ja by som ti taký čas radila tandemácke golfáče, lebo u nás so širokým neprejdem nikade 😀 😀 😀 to som mal aproblem, ked som bola so štyrma detmi sama, že so štvorčatovým nikde, lebo bol široký... mama mi pred obchodom pokočikovala aby som nakupiť mohla..... 😀 😀 😀

magimary
13. jan 2010

jej, mixka, ako? 😕 😨
vidím, že už myslíš aj na iné ako len na zuby, tak snáď aspoň minimálna úľava nastala... 😕 😉

moje golfáče boli fakt super v tom, že mali spojenú rúčku a teda sa dali úžasne manipulovať,
čo je vlastne najväčší problém bežných golfáčov (dvoj-, myslím), že sa veľmi zle manipulujú...
alemne sa celkom pozdávajú Hauck golfáče (keď už):

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7459183
alebo podobné:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6585717

najjulinka
autor
13. jan 2010

Inak Dominika mi prvýkrát ukazala čosi na obrazku - proste prečítala... Ked to tak vezmem, tka podla toho je Mirka od nej asi o 10 dni staršia, lebo Mirka prvýkrát čosi "prečitala" na Orave.... 🙄 🙄 🙄

mixka
13. jan 2010

ahoj magi 🙂

dnes to celkom slo, sice stale nemozem otvorit usta, ale pocitovo mi bolo lepsie... az do vecera, ked som sa rozhodla, ze si uz proste MUSIM umyt zuby 😀 skoro som omdlela, ked som sa snazila pootvorit usta, aby som si tam kefku nejak napratala a nema ich umyte uplne super, ale aspon nieco 😀

mixka
13. jan 2010

... a este ... tie cervene su moj vazny kandidat 😵 len ich asi objednam v cechach, lebo tam vychdzaju lacnejsie 🙂

lenkove
13. jan 2010

ahojte
my sme uplne ok, nasa dcerka je nadherna a bola na nas dobra, uuuplne spolupracovala 🙂 dostaneme ju ale az s pravoplatnym hocicim, v piatok piseme navrhy.. zajtra dalsia IA 🙂
teraz si s mm pripijame na rodinku a krasotinku 🙂
papaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

mixka
13. jan 2010

lenkove, gratulujeeeeeeeeeeeeeem 😵

najjulinka
autor
13. jan 2010

lenkove no super.... to do piatku budete mať už spravu od psychy??? aj nasa tak bleskovo pracuje... 🙂

magimary
13. jan 2010

jáj,leni!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵

mixka,super!!! aspoň niečo !!!! 🙂 🙂 🙂 🙂
a tie červené, nové ideš objednávať? 😕 , hoď link, pls. Ď. 🙂

mixka
13. jan 2010

http://www.detskydum.cz/detail/esprit-speed-sun... tuna maju zatial naj cenu 🙂

veru magi, apson nieco... a konecne mi pomaly prestava trpnut aj jazyk, co je uplne super, lebo som sa uz zacinala bat, ze budem nanho chroma do konca zivota... ale chirurg mi tvrdil, ze za 3 dni cca to odozneje, ze mam cakat naburane nervy...

lenkove
13. jan 2010

ja dufam 🙂 aspon slubili.. boli zlati, aj pani riaditelka aj psychologicka a najviac malicka princeznicka 🙂 nechala sa vlacit po rukach, hovorila "tatata" mm svietil ako slniecko, ze to je ON to "tatata" 😀 a plackala len ku koncu, uz bola hladna a unavena (boli sme potom sami) 🙂 a bola som nervoooozna ako na prvom rande 🙂 🙂 😵

magimary
13. jan 2010

dík,mixka 🙂 , hej dobrá cena... 😉

veru a zajtra bude určite ešte lepšie (už aj ATB zabrali)... 🙂 a ako sa ti darí s "príkrmami" 😅 ? 😉

mixka
13. jan 2010

jeminku, jedenie je boj. ale co je najhorsie, ze vcera som mala cely den chut na pizzu, dnes na kapustnicu... a to nemam mesiac kusat do tvrdsich veci, vsak ma aj odvezu 🙄 ale budem si mixovat, ako som volakedy krpatym 😀 uvarim si zemiakovu kasu, rezen pomixujem a zmiesam do toho a d o b r u c h u t 😀

marketka1
13. jan 2010

ach leni ja na Vás tak celý deň myslím že kedy sa ozveš, srdečne blahoželám samozrejme aj novopečenému tatkovi mám veľkú radosť že ste sa dočkali VÁŠHO SLNIEČKA teraz bude už svietiť len VÁM. 😉 😉 😉

brulka
13. jan 2010

lenkove supeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
no ved inak ako uzasne to ani nemohlo ist 😉 uz len aby ste tie papierovacky rychlo mali za sebou a odviezli si princeznicku domov !!!! jaj ty urcite dnes vela nenaspis 😉 ale musi to byt fantasticky pocit 😵

mixka a ty mas za sebou tiez chirurgiu ako magi? tak nech sa ti polepsi lebo bolest zubov to je najhorsie co moze byt 😔

magimary
13. jan 2010

toto sú tie "moje":
http://www.detskydum.cz/detail/inglesina-twinje...

tak, tak! len mixuj! 😅 , naša gastroenterologička mi potvrdila, že pomixovať sa dá ozaj všetko 😅 , lebo jej najmladší pacient, ktorý papal palacinky mal len 3 mesiace... (to sa jej jeho počerná mamička pochválila, že ako pekne už malý papá 😅 😀 )
takže, môžeš sa "vrhnúť" aj na palacky 😅

tulenka
13. jan 2010

Leni, tak "cink" 🙂 , pripjamam s vami 😵

Ja som dnes Bebe kúpila čokoládku a mi zahlásila, že "mami tá je dobrá,akoby ani od teba nebola" 😝 😀 😀 . No neviem, či som už taká hrozná mater 😝

brulka
13. jan 2010

magi a vam prajem na zajtra vela stastia. nech vam navrataci napisu carovnu formulku namiesto spravy 😵 😵 😵
budem na vas moc moc mysliet 😉

mixka
13. jan 2010

brulka, ano, ja som bola v pondelok 😔

magi, a ty uz ten kocik nemas ???

ja inak zvazujem, ci mi neposraci aj tento, i ked sa mi nepaci moc...

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5461381 len by som chcela cely ruzovy

mixka
13. jan 2010

no pomixovane palacinky, to je vazne skvela predstava 😀

najjulinka
autor
13. jan 2010

mixka širka 82 je dost.. kupuj do 80cm, ked už vedla seba

brulka
13. jan 2010

jaaaj mixka to som nevedela. joj tak nech sa ti chytro polepsi, lebo mleta strava no rezen je rezen neviem pomlety to uz neni ono 😉

brulka
13. jan 2010

lenkove a co prerabka bytu? frcite naplno? a robite aj detsku alebo si postielku asi date najprv do spalne?

lenkove
13. jan 2010

dakujem vam baby,
ja neviem,nam to bolo jasne, ze dame malej ANO este predtym ako sme ju videli 🙂 takze teraz len ten stres povinny so zariadovanim 🙂 a mozeme sa tesit, dufam, ze to nebude trvat dlhsie ako ten mesiac 😅 🙂

magimary
13. jan 2010

no,mixka, ja myslím, že postačiť URČITE postačí...
inak tento je stabilný a dobre prepracovaný (veľa kolies a veľa rúčiek 😅 )...
a kočík? áno, mám ho, ale... 🤐 😝
"zožrali" mi ho myši na povale... 😖 😠 🙄 , rozhrýzli celé kolesá a aj striešky... a našpinili doňho... 🤐 😝 🙄

a to je už posledný, čo mi ostal ako použiteľný (teraz teda už nepoužiteľný 😒 )...no, mám ešte aj klasiku hlboký, ale ten mám požičaný...

tuleňka, sorry, ale musela som sa na tom Bekinom výroku zasmiať... 😅 😀

bruli, dík,dik, dik... 😉 🙂 , veď podám správu, že čo a ako (aj keď neviem asi aj nič... 😅 )

brulka
13. jan 2010

leni ak su tety ochotne a si vravela ze boli velmi mile, tak si myslim ze nebudete cakat dlhsie. vzdy vsetko zavisi od ludi 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre