Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
16. júl 2009

u nas hic, ale už sa zotmelo, blýska, hrmí... ale zatim dažd žiaden.. .ale tma riadna... svietime ....

rita55
16. júl 2009

baby takze rano sme kupili nutrilon malinka sa kludne bez napinania a dusenia napapala a ziadne grckanie 🙂 🙂 🙂 a mimochodom v noci zaspala o polnoci a vstala mi o siestej rano 🙂 ja som tak vyskocila z postele ,ze ci dycha 😕 no dufam,ze s tym papanim mame pokoj.Baby ste zlate dakujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

najjulinka
autor
16. júl 2009

pochopite to baby? tu ohradku čo som chcela a objednala a prišla mi odpoved , že taku už nemaju... tak vkuse ten chlap obnovuje inzerat... čiže aj dnes obnovil... a nemá ju a asi ani mať nebude.... NEPOCHOPIM takých ludí... načo ten inzert obnovuje, ked ten tovar už sa nevyrába a nemá ho... 😠 😠 😠

cairka
16. júl 2009

rita, to je super 😵

juli, napíš mu hodnotenie, expert nejaký 🙄

najjulinka
autor
16. júl 2009

ta hodnotenie.. .tam sa pise asi len ked clovek objedna, zaplati a nedoručí a tak....... asi.. .aspon som nevidela také hodnotenie, že pako hadže inzeraty na tovar čo nemá....

mata2
16. júl 2009

to co je za trapka.... 🙄

lenkove
16. júl 2009

ja blahozelam Lienocke k oficianej ziadosti 😀 a k prvym napadnikom jej Ninky 😀 😀

inak, ahojte 🙂

lenkove
16. júl 2009

a btw.. nam este vzdy neprislo rozhodnutie.. co ine sa dalo cakat, ved viete ktory som kraj 🙄 vraveli mi,ze do 10 dni..

dioliana1
16. júl 2009

sak ani bebe stále nič a to už dnes je 21 dní od súdu 🙄 , náš kraj má čas 30 dní a ešte potom 15 dní do právoplatnosti a to chceli deti mať už na prázdniny....pochopíte to ☹

mata2
16. júl 2009

dio a preco im DD nedal deti aspom na hostovsky,ked uz maju po sude... 😨

u nas sa uz spi 😵

najjulinka
autor
16. júl 2009

hostovsky nie je nijak zakonne podchyteny... takže nie každý decák dáva... viem, že u nás sa nedáva.. .ale teraz dal jedneho hned po sude - nečakali po pravoplatnosť... ale sud už odklepol.. normalny sud.. nie predbežko... do predosvojitelskej...

dioliana1
16. júl 2009

neviem...

dioliana1
16. júl 2009

aj u nas sa spí...

dioliana1
16. júl 2009

asi do právoplatnosti rozsudku sa nedá ísť na materskú/rodičovskú dovolenku.... 😝

najjulinka
autor
16. júl 2009

nedá...

dioliana1
16. júl 2009

jej juli a kto u vás pojde na M/R D ?

najjulinka
autor
16. júl 2009

nikto...

dioliana1
16. júl 2009

😀 😀

lienocka235
16. júl 2009

dio to fakt.. ze 21 dni a nie je doruceny rozsudok... 😠
na RD sa da ist az ked je rozsudok pravoplatny.. /aj predbezne rozhodnutie/

my sme boli este na jazerach.. je tam plno atrakcii pre deti /skakacie hrady.. auticka a pod/ tak sa ninus vysantila..

mexx
16. júl 2009

Ahojte,

tento upek je strasny, mi je uz cele poobedie tak fuj, ze by som najradsej sable hadzala... 😝 Tesim sa, ze je pekne a mozme sa kupat, ale zas prehanat to tie teploty nemusia. 😀 Naucili sme krpka na kupanie v bazene, tak je z neho vodny pirat, cely bez seba je, ked sa ma s kym a kde jasit. A este so psom sa objimat, na to by ho bolo. 🙂 Len my mame takeho vacsieho, tak treba strazit, aby ho nejak neprivalil... 😅

Inak sa mame dobre, dieta malo v sobotu sedem mesiacov, posledna poradna hlasi, ze stale nema 6 kg (ale uz sa blizime) a ma 61,5 cm (do vysky rastie viditelne). Prikrmy valcuje, len sa tak zaprasi, zatial sme nenasli jedlo, ktore by mu nechutilo (dufam, ze to tak aj ostane). Najviac smakuju banany a brokolica, len tie bomby v plienkach, dakujem pekne... 😝

A dnes prisiel MM vyteseny, ze dieta sa asi konecne priputava, lebo dnes bol pozriet u rodicov a babky na navsteve, a plakalo na rukach vsetkym, ukludnilo sa a smialo az u neho. Tak si fandi, ze mozno sa konecne dostavame tam, kde treba. Som zvedava teda... 😕 🙂

bubba
16. júl 2009

mexx 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ze "dieta" 😀 😀 😀 davaj fotky dake 😀

yukki
16. júl 2009

Mexx! Vitaj! Z Vilka rastie športovec! Musíte z neho mať radosť! 🙂 😵 😵 Juj, ako sa teším, že ste sa ozvali-a že ste v poriadku! posielam mu pusku na čelíčko!

mexx
16. júl 2009

Yukki... 😉

rita55
16. júl 2009

no cauko...konecne sa aj tu spi 🙂 Peta dnes od tretej nespala az teraz konecne odfukuje ☹ neviem ci je to tym mliekom,ze sa zmenilo ci co.....ale negrcla ani raz 🙂 Juli ked si menila mlieko ako nan reagovali deti?Tri krat ju prehnalo.A Natalik to je moje zlaticko 🙂 super baba 🙂 🙂 🙂

najjulinka
autor
16. júl 2009

no Kiko, Domča su všežruti... Marek a Marketka si všimli mlieko, že je iné, aj hned zamrnčali, ale zcucli všetko... Lucka je prieberčivá, ona mi čokolvek nevypije, nezje, takže tam pokusy so zmenou mlieka nehrozili........ Ale žiadne sračky neboli... Nikdy 😀 Resp. by som povedala na kaku to vplyv nemalo.. .Ale... Ale jediná Domča bola taká, že bola čisto na mlieku... Ostatné deti už jedli aj iné veci, takže to až taký vplyv nemalo... A Domča v pohode 😉

magimary
16. júl 2009

rita, zmena mlieka s dieťatkom môže zamávať... 😉 čím je mladšie, tým je to pravdepodobnejšie...
ale to nič, oragnimus sa prestaví a je zase všetko OK, prehánky v plienke sú z toho, že AR mlieko je valsten zahustené vlákninou a tá preháňa... 🙂 , inak sa nič nedeje, akurát sa jej prečistia črievka...
neboj, si profesionálka a všetko zvldáaš tip-top! 🙂

najjulinka
autor
16. júl 2009

Dobru noc. Mne dnes blbne net alebo čo... a pomaly ide.. .a... no idem ja radsej spať........ uvidime kao Marek v noci... soploš... či nas zajtra neminie lekárka... ale pojde muž.. .je to jeho dieťa 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenkove
16. júl 2009

Dobru nocku 😎 😵

magimary
16. júl 2009

...tak dobrú! 😨 🙂

rita55
16. júl 2009

dakujem 😔 a dobru noc

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre