Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

mayap
13. nov 2009

ak sa má niečo pokašlať, pokašle sa to bez ohľadu na to či je piatok 13. alebo nie... 😝

martina_maxian
13. nov 2009

kde ste všetky?? 😀 😀 😀

mixka
13. nov 2009

na skype 😀

najjulinka
autor
13. nov 2009

tu.. teraz aj s Dominikou...

najjulinka
autor
13. nov 2009

mati mas daco nove?

martina_maxian
13. nov 2009

a na koňovi nikto,,, 🙂 všetci ste všade inde... 😀 😀 😀 😀 😀

cairka
13. nov 2009

my sme dnes boli na klube, trocha sa odreagovať 😎 a teraz ideme kukať minitalenty ,
ešte by som mala prádlo povešať, ale nejak sa mi nechce 😅

martina_maxian
13. nov 2009

nič Juli, dnes som sa nemohla dovolať... skúsim v pondelok.. 🙂 ty nič nové nevieš?? neodpísala??

maznacik007
13. nov 2009

ja som tu 🙂

najjulinka
autor
13. nov 2009

cairka ja som včera zabudla vyvešať par kuskov a možem zas dať prať... 😅 Ale len par kuskov som zabudla...

martina neodpisala

pupaviena
13. nov 2009

ahojtem nase mensie dieta ma stale cervene az bordove tie svoje babske veci, neviete, co na to okrem repikoveho kupela?

laculik
13. nov 2009

pupaviena, Imazol. Len nie dovnutra, tak na okraj, na hranicu medzi vnutrom a vonkajskom 😉

marketka1
13. nov 2009

Ahojte tak ja ani neviem na čo mám skorej reagovať za dva dni. 🙂

Martinka už aby si mala dvojky doma a vychutnaj si prípravy. 🙂

zuzus1 vitaj. 🙂

My sme mali posledné dva dni behačky 😝 po lekároch s Kubom pred tou operáciou a vyzeralo to tak že na ňu nepôjde na uško počuje normálne takže sa to dalo do poriadku.
v krvi mal trošku zvýšenú močovinu, ale vraj to nevadí že je to bežné keď drobec s papá to čo by ešte nemal a povedzte mu keď si pýta že mu nedáte keď pusu otvára len čo dačo zbadá na papanie.

s Martinom som dnes bola na neurológií p.dr. si myslí že ma DMO pretože u nej nespolupracuje a správa sa jak "ťuťo", dr. má problém pochopiť že je vystresovaný z gastra sondy a ja sa môžem u lekára aj rozkrojiť na kúsky aj tak má nepočúva, proste zbadá ambulanciu a rozpráva s plačom ako E.T domov domov a drží sa jak kliešť.a ešte vraj máme dyslaliu keď rozpráva prehadzuje slabiky. Takže začínam si myslieť že niekedy je možno lepšie k lekárovi neísť a taký čas deťom nič nezistia keďže pochádzajú z DD je im všetko.

marketka1
13. nov 2009

pupaviena ja mám taký čas po ruku pitiol zaberá rýchlejšie ako imazol aspoň u nás

maznacik007
13. nov 2009

pupaviena ak to svrbi tak ja som davala aj candibene mast.. mozu to byt kvasinky.. vtedy tie bezne masti s oxidom zinocnatym nepomahaju..

bubi35
13. nov 2009

pupaviena a nam zabral holtov krem a tiež len na okraje nie dovnutra.A candibene sa musi použivať aspon a tyždne aj ked priznaky ustupia to je v letaku napisane lebo sme mali aj ten ale holtov nam lepšie zabral.

cairka
13. nov 2009

tak prádlo povešané...vaneska upratovala suché, čo som zbierala zo šnúr 😕 musím ju častejšie zapájať do domácich prác, ked jej to tak ide 😀 😎

mmacca
13. nov 2009

Dnes tu máte nejak ticho a ja že sa konečne pridám. Malá je v posteli a uspáva manžel, tak mám čas. Po dlhom čase som sa sem dostala a pozerám, že máte kopu noviniek.

eli77
13. nov 2009

Ahojky...taaaak my sa vytesujeme z malej...velmi zlatucka. Dnes sme boli na prechadzke...ja som tlacila v kociku Chanel a Mia vedla mna tlacila detsky kocik. A kazdy sa nas pytal...ze to uz mame znova dalsie dieta? To kedy si bola tehotna??? A najlepsie bolo, ked sa spytali ze kedy sa narodila...a ja ze pred dvoma tyzdnami 😀 😀 😀 a kazdy ze uz je taka velka? 😀 😀 😀

eli77
13. nov 2009

Ozaj profi mami...mam na vas otazku...ozvala sa mi Chanelkyna profimama ze ci by som malu na nedelu poobede jej trosku "nepozicala" ze by sa snou cela rodina chcela rozlucit bo to nestihli...mam jej ju dat? je to normalna poziadavka? Robite to aj vy? A dalsia vec...kym bola u profi...tak tie veci...myslim oblecko co jej kupila, mala dostane?

mata25
13. nov 2009

caute.
mozem jednu otazocku? baby, tie deticky co mate v profi su aj pravne volne a urady riesia ich pripadne adopcie, ci pestunstvo? alebo su deticky, ktore su tazsie umiestnitelne a je mozne o ne prejavit zaujem? ja len ked sa tu tak poparikovalo viacero rodicov s detmi. my sme si napisali dalsiu ziadost o adopciu a po januari 2010 by sme ju chceli realizovat. no a po mojej skusenosti s uradmi a cakanim by som chcela vyvinut nejaku aktivitu aj sama, len neviem ako na to. Filipko potrebuje surodenca a my dalsie dietatko. 🙂

mmacca
13. nov 2009

To sú asi najzábavnejšie chvíle, keď sa všetci pýtajú dokola to isté.

eli77
13. nov 2009

mmacca...ale ja som sa najviac zabavala ze nevedeli pochopit, ze sa nam narodila pred dvoma tyzdnami ale ze uz ma 9 mesiacov 😀 😀 😀

mmacca
13. nov 2009

Eli to poznám. Aj nám nakúkali do kočíka a nechápali.

najjulinka
autor
13. nov 2009

eli77 čudná požiadavka... velmi čudná... my sme skor pri Kikovi riešili, aby sme sa nestretli priskoro pri presune,a le je fakt, že Chanell je menšia... akože ale požičať mi pride divne... prist pozrieť v pohode... ale požičať si ??? čudné... len oni su čudný decák, takže fakt chanell bola vytrhnutá a možno to ani profi nestihla spracovať... no neviem...
eli77 malo by to byť tak, že by mala to mala dostať, ale nie v každom decaku to tak funguje... takže asi tak...

najjulinka
autor
13. nov 2009

nie pri presune ale po presune

mmacca
13. nov 2009

Ozaj, asi pred mesiacom nám prišlo, že sme v zozname na druhé dieťa. Pár dní nato nám poslali predvolanie na mestský úrad. My sme tam naklusali a vraj chceli zistiť bytové podmienky. Nechápem, čo s tým má mesto a hlavne, keď sme už v zozname , ale druhé dieťa doma ešte nemáme.

eli77
13. nov 2009

No juli ono to bolo tak ze sme malu v pondelok zobrali naspat do dd stym ze ide k profi a vtedy zrazu sa riaditelka rozhodla ze si ju mame radsej zobrat domov...takze to bolo pre kazdeho necakane...a stymi vecickami som zvedava...mam si ich pytat alebo radsej nie?

najjulinka
autor
13. nov 2009

eli tak to profi asi dovol sa rozlučiť, ale nepožičiavaj asi malú... ja neviem... tam to funguje tak divne v tom domove... ťažko sudiť.. len dumam čo Chanel by na to mohla... aby nemala chaos.... neviem...
na veci sa spýtaj profi kludne - snad ti povie ako to je.

cairka
13. nov 2009

mmacca, aj ja som bola na úrade, že si vyžiadali srávu o bytových podmienkach 😉 hoci neviem načo, ked potom bola sociálka na návšteve...

eli, skôr chodte s ňou, nech sa rozlúčia, ale ty bud s ňou, by som povedala ako laik

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre