Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

eli77
14. nov 2009

Tak ja som sa dnes dohodla snasou profi...ze knej pojdeme na hodinku. Je to fakt velmi mila pani a chcela by snami udrziavat kontakt. Pytala som sa na veci malej...tak vraj ma vsetko pobalene a riaditelka jej povedala ze nech ich este ma pri sebe a potom jej povie ze co stym. Tak skusim v pondelok zavolat do dd a spytat sa bo autosedacku akutne potrebujem a nebudem kupovat keby nam dali tu co mala u profi.

Inak k tej ryzi...aj ja som ju dnes pripalila...ale nebolo to az tak hrozne 😀

bubi35
14. nov 2009

ale zato keby vidite Luciu aký čert sa z nej vykľul odkedy chodí.Anjeliček to bol ale teraz?Mláti Mareka odušu krpana.Od zeme ju vidieť neni no je to mala šibalka naša 😉

maznacik007
14. nov 2009

no tak k tym mareckom sa pridavame znovu moje starsie dieta prave vyrobilo z papiera a z rolky papierovej zirafu dlhokrcku a hadajte z coho ma tie hrone rozky? z 20 korunacky starej.. nasla ju kdesi to sme si odlozil ze na pamiatku.. tak aa uz je po nej 😀

najjulinka
autor
14. nov 2009

a musim pochvaliť lucku.. .minule čo sme rano nejak obja dospeláci zaspali a ona si našla zábavu sama.. .sadla ku počítaču.. našla tu nejaký papier, perá , fixky... a celkom to zvládla.. .jedinú čiarku mimo papiera som našla medzi jej očami.... ale asi som vstala včas, lebo ani na papieri ešte toho vela nebolo...aj ked bolo poznať že papier okusil nejeno pero a fixku... a aj papier si našla fajn.. obalku s volebnými reklamami... proste žiadna škoda.... dokonca aj tá čiarka medzi očami išla vodou dole.... no šikovné dieťa... 😵 😵 😵 😵 😵 a ja ešte šikovnejšia, že som vstala tak skoro 😀 😎

maznacik007
14. nov 2009

😉 eli77 potom ma prosim informuj cez IP ze ako si dopadla s tymi vecami.. diky..

bubi35
14. nov 2009

No eli tak to vela nečakaj ak to ešte ma riaditelka rozhodovať.

maznacik007
14. nov 2009

eli77 inak skoda.. ja som nasu dala sestre ktora caka v januari babeno... a mam uz pre danula vacsiu.. ako tiez by som si asi iluzie nerobila.. ale mozno by niekto mal.. podarovat. ci za symbolicku cenu..

mayap
14. nov 2009

juli, tak to máš potom vzorné dieťa. lebo Paťko keby našiel pastelku (voskovku), tak by kreslil nielen na papier... on zbožňuje maľovanie po stene... 😠 😠 😠 . no ale musím ho aj pochváliť, lebo v omaľovávankách sa snaží maľovať len po čiary. takže to už vyzerá schopne, nie ako pred pol rokom jednou pastelkou celá strana. nik netuší čo je pod farbičkou... 😀

eli77
14. nov 2009

no ja som zvedava...ako riaditelka je taka aka je ale knam zatial bola celkom ok...len dufam ze sa to nezmeni...no ale za tie vecicky by som bola fakt vdacna...tak uvidim...jaj a profi mi slubila ze ak by sme nahodou malej fotky nedostali z dd tak nam ich ona da vsetky vyvolat co ju u nich fotili...no nie je zlata? 😵

bubi35
14. nov 2009

eli no vidíš tak ta profi je celkom fajn len treba komunikovať.

najjulinka
autor
14. nov 2009

rozhodne komunikovať... hlavne ked riaditelka je aká je... vychýrená pipipipipipipipipipip......

eli77
14. nov 2009

😀 😀 😀

bubi35
14. nov 2009

no Juli ma pravdu 😉

najjulinka
autor
14. nov 2009

http://www.markiza.sk/osobnost/rozboril-viliam - no zaujimava reakcia toho jozefa..... 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

eli77
14. nov 2009

juli katastrofa...ja tych ludi jednoducho nechapem...fakt asi ja som divna...

najjulinka
autor
14. nov 2009

http://www.markiza.sk/clanok-relacia/modre-z-ne... - eli tu maš ešte Ivku na zdvihnutie tlaku...

najjulinka
autor
14. nov 2009

ale ten jozef vedie.. .čistá závisť.. jemu by nezverili ani potkana , nie to decko.... 😝 😠

mayap
14. nov 2009

juli, a po koľko predávaš plienky...?... 😀 😀 😀
a fakt, platia ti nekresťanské peniaze a ty si len tak sedíš doma a nudíš sa. čo je to starať sa o pár detí, že?... 😀 😀 😀
ujo má asi nadbytok voľného času, keď ho napádajú také myšlienky a on sa im nedokáže ubrániť... 😝

eli77
14. nov 2009

wau...najvac sa mi paci tento jej vyrok "A co city tych deti?????" 🤐 🤐 🤐 😠 😠 😠

maznacik007
14. nov 2009

napisala som vam na mamaaja.sk 😉 nechcem to tu totiz vypipavat... 😀

cairka
14. nov 2009

no uznávam, že ten štýl písania je dosť nediplomaticky, ale uznať mu musíte, že plienky by DD naozaj preplatilo. ako propagácia profirodičovstva to bolo pekné, ale dalo sa čakať, že budú reakcie kadejaké... aj takéto a aj horšie... že nie každý sa bude rozplývať nežnosťou...

cairka
14. nov 2009

ivka je dobrá 🙄

najjulinka
autor
14. nov 2009

cairka to ano... a navyše na plienky je zvlašť paragraf, ked už ideme do detailov... len kto ho dodržiava....... ale aj Vilo to okomentoval tak, že to bol sen nie o tom, že čosi potrebujeme bez čoho neprežijeme, ale že je to zaujimave a preto sen splnili... niečo v tom zmysle.. neviem ho odcitovať...

mayap
14. nov 2009

ľudia sú závistliví... nemohli ste predsa čakať, že každý sa bude rozplývať nad profi rodičovstvom. veľa ľudí má o tom takú predstavu, že vyfasujú pár detí, nejaký čas sa o ne postarajú a zhrabnú nekresťanské peniaze prakticky za nič.

maznacik007
14. nov 2009

juli zvykaj si.. 😀 ako mna sa moja kamoska ako prve ked ma s malym videla pytala ze kolko za to dostavam ze ho mam.. 😀 ked som jej povedala ze som od augusta co je u nas nedostala na maleho ani korunu ci pardon cent.. tak len pozerala... 🙂
ako ludia ako sa hovori niekedy zavidia aj vred na ri 😲 ti

najjulinka
autor
14. nov 2009

mayap presne.. aj za pestunske deti tak sa hrabu peniaze.. a ked sme kupili auto, tak prvá otázka susedova bola či sme dostali... no už kcem vidieť , kde rozdávajú autá.... 😠 😠 😠 😠 možno tak v modrom z neba 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cairka
14. nov 2009

maznacik, a to si mala vidieť ked mne prišlo na účet skoro 100k korún...a všetci zrazu zabudli, že rok som nedostala ani halier a takmer všetky tie koruny išli na splatenie dlhov...

mayap
14. nov 2009

juli a ty blbá si si pýtala plienky, auto si si mala pýtať... 😀 😀 😀

maznacik007
14. nov 2009

cairka.. mne za tie styri mesiace ani nic nepride.. ako to ani neriesim.. mna skor obtazuje to predlzovanie pobytu a to chodenie do NR... preto cakam ako na spasenie na pravoplatnost.. rozsudku.. 😎

cairka
14. nov 2009

a to ako často predlžujete? my sme po 3 mesiacoch predlžovali, dokonca mi to prišlo poštou a ja som to zabudla poslať späť, tak až asi o dalšie 3 mesiace som im to poslala späť už aj s dalším 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre