Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

zicon
15. nov 2009

No a kolko sy myslis ze sme mali pocas neznej rokov, ani ja ani Najjulinka sme na zvazakov nedorastli.

zicon
15. nov 2009

No v 68 sme zamrzli a 30 rokov tuhli

najjulinka
autor
15. nov 2009

ja som bola čerstvá pionierka.. za to moj brat o rok mladší nebol ani iskrička... aj ked mal byť, ale nejak nešiel na iskričkovský slub - podarilo sa mu uliať... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 rodičia to neriešili zjavne 😀 😀 😀 😀 😀

zicon
15. nov 2009

No a lenkove si asi mysli ze sme maturovali v socializme ale my sme nenastupili este ani na strednu a uz rezim padol.

lenkove
15. nov 2009

Zicoooon
preto som to napisala o tych detoch do desat rokov, lebo citajuc tvoje nazory o "iluziach" predpokladam,ze si o vela viac ako desat mat nemohol 😀 😉

zicon
15. nov 2009

Nuz nemal som, a kedze sme boli v Lybii tak sme sa divili co sa deje.

cairka
15. nov 2009

juli, koľko ty máš rokov? mne sa zdalo, že si o pár rokov mladšia odo mňa 😕 a my sme poslední pionieri 😅

maznacik007
15. nov 2009

no ja som mala v case revolucie tusim jedenast.. a nebola som ani iskra ani pionierka... 😀 ale za to som vedela vyrabat hostie /oplatky k prijimaniu co sa davaju v kostole/ len z muky a vody za pomoci zehlicky a alobalu.. mala som za sebou uz aj duchovne cvicenia na chate na orave so zatemnenymi oknami a stretka s tajne svetenymi knazmi a reholnickami / vtedy sme nevedli cim su/ v bytoch.. kde vyucovali nabozko a pod.. a samozrejme prepisovanie na stroji cez kopiraky.. nabozenske texty.. tzv samizdaty..

proste u nas bola dost rozvinuta cinnost tzv. podzemnej cirkvi.. a zapajali sa tam rodicia ako laici.. a proste som v takom zila... a pod nami zil stb ak.. / co sme vedeli a museli sme si davat pozor.. a sranda velika jeho syn dnes vazne chodi / uz su aj zasnubeny/ s mojou najmladsou sestrou.. tu co maju nasi v pestunstve 😀

maznacik007
15. nov 2009

vivien 😉 😉 😉 😎 🤐

zicon
15. nov 2009

Noo pekne maznacik007, a tu je jedna vec co ma stve od 89, vacsina tych tajne vystvetenych knazov aj ostala iba knazmy a ty co boli oficialnymi Biskupmi su biskupmi dodnes ☹ a ty co vtedy vladli vladnu svojimy kontaktmy a peniazmy dodnes ☹ ☹

mayap
15. nov 2009

baby a chlap,
mne svokra dnes tak bohovsky zdvihla tlak... 😠 😠 😠 . Maťko mal dnes oslavu. po obede sme mu dali tortu, ostošesť sfukovali s Paťom sviečky, dostal od nás darčeky, ohromne sa vytešoval. no a od svokry dostal čokoládu a takú extrémne krehku sošku Panny Márie (svietiacu). jednoducho taký typ, ktorý opatrne schováš do vitrínky a zamkneš aspoň na tri zámky, aby si na ňu ani muška nesadla, bo by ju zlomila.
ona ju nechala na stolíku pri torte, tak úplne na krajíčku. hoci som ju upozornila, aby ju odložila, nech sa nerozbije.
no samozrejme nie, a ako Paťko bežal okolo stolíka drgol do nej rukou a soška sa strepošila a samozrejme rozbila... 😝 😝 😝 . ten svokrin urazený ksicht stál za to... 🙄 🙄 🙄 .
ja neviem, keď mu už nechcela dať niečo vhodné pre deti, radšej mu nemala dať nič... 🤐
ako je mi ľúto tej sošky, bola pekná, ale podľa mňa to nie je dar pre 7 ročné dieťa, ktoré má stále v pätách 3 ročného brata ničiteľa...

čiže z pekného nedeľného popoludnia bolo pár desiatok minút nervákov. MM zobral teraz deti von, a ja som sa pustila do žehlenia. ale deň mám fakt po....kazený... 😠 😠 😠

zicon
15. nov 2009

Pekne idiotsky darcek pre male dieta

mayap
15. nov 2009

no ona je urazená, že si to dieťa neváži...
radšej mu mohla kúpiť autíčko za 39 korún, z toho by mal väčšiu radosť.
ale ona to robí na každý sviatok detí. Paťko napríklad ešte od nej nedostal na Vianoce nič. lebo vraj v prvé Vianoce bol ešte malý a nechápal to (mal 9 mesiacov)...
...na druhé Vianoce mu dala autíčko , ktoré dostal od nej MM v čase, keď mohol mať nejakých 7 rokov (teda autíčko staré cca 24 rokov).
... a som zvedavá s čím zaboduje tento rok...

zicon
15. nov 2009

Krucifix a otestuje pevnost nim pevnost braskovej, alebo svokrinej hlavy alebo uroby si z neho mec.

maznacik007
15. nov 2009

mayap.. kasli na to.. no a co.. tak sa to rozbilo isto nie prva ani posledna vec doma..

a k tvojmu problemu tak ja by som svokruske na vianoce.. alebo na najblizsi sviatok kupila nejaku detsku hracku... 😀 😀 😀
ja mozem byt rada ze nas nasa svokra ignoruje aj nase deti.. oni od nej nedostali na vianoce ani na sviatok nic.. tak sa nemusim stresovat ze kupi nieco nevhodne

zicon
15. nov 2009

Kde ste ktoo??

bubi35
15. nov 2009

pridala som par fotiek zase tak pozrite ako rastieme 🙂

najjulinka
autor
15. nov 2009

zicon my sme už domka.. bola som s babi nakupiť v malom Tescu v meste...

zicon
15. nov 2009

To myslis ten 4 poschodovy obchodak??

mayap
15. nov 2009

juli, aký ste fajnový, že malé Tesco... a keď mi povieš, že máte aj veľké Tesco, tak ti budem závidieť... 😝

lenkove
15. nov 2009

Mayap
tvoja svokra je neskutocna 😕 to je darcek na 70-te a nie na 7. narodeniny 😕
torticku vam ale zavidim, mnam mnam 😵

zicon
15. nov 2009

No maju HM Tesco a stare tesco na namesti.

mayap
15. nov 2009

lenkove,
dobošová bola a naozaj bola mňam mňam... ešte kúsok zostal... 😉

a k svokre... ... už som to predýchla... 🙄 . ale v prvom momente... 🤐

zicon
15. nov 2009

Aky je rozdiel medzi svokrou a zmrzlinou. Ziaden, obydve su dobre studene.

mayap
15. nov 2009

zicon , a tento poznáš?
aký je rozdiel medzi svokrou a palacinkou?
palacinka je dobrá skrútená a teplá , svokra vystretá a studená...

zicon
15. nov 2009

A co je najhorsi schyzofrenicky pocit. Ked si svokra pozia nove auta a zabije sa v nom.

zicon
15. nov 2009

pozia - pozicia

najjulinka
autor
15. nov 2009

zicon máme 3 Tesca v KE..
A malé je to velaposchodové v meste 😀

zicon
15. nov 2009

My v BA 5

zicon
15. nov 2009

Inac znova sa pri tom blogu co napisala Johana Palkova vyskitla v diskusii Bouckova, a tak uvazujem, lebo vsade sa len pise ako sa da spoznat choroba s priputania, da sa aj liecit? A ak ano ako??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre